מה זה סו-ג'וק  
  

מה זה סו-ג'וק

גוף האדם הינו צורת חיים המהווה יקום זעיר ומאוזן היטב
מסיבה זו יש לגוף כל מה שצריך על מנת לשמר את החיים שבו ולשרוד בטבע כתופעה אינטגראלית ועצמאית

הסו-ג'וק הינה אחת מתורות המרפא החזקות והמתקדמות ביותר בתחום הרפואה המשלימה שמבוססת על יכולתו של הגוף לאזן עצמו ולהביא לריפוי באופן טבעי.

עם זאת מהות השיטה אינה מסתכמת בריפוי אלא בהעלאת המודעות וההבנה של הסדר הבסיסי בעולם כחלק מתהליך של צמיחה והתפתחות רוחנית.

במקורם, 'סו' משמעו יד, ו-'ג'וק' משמעו רגל בקוריאנית

השיטה משלבת חוכמה עתיקה עם לוגיקה מודרנית ומהווה דרך לצמיחה והתפתחות רוחנית לצד טיפול ואיזון יעילים ביותר של הגוף והנפש
 
תרפיית הסוג'וק פשוטה ובטוחה לשימוש וזמינה לילדים ולמבוגרים, לרופאים, לצוותים רפואיים ולמטפלים מכל התחומים
כיום השיטה נלמדת ונחקרת במספר מרכזים רפואיים ברחבי העולם כמו גם בישראל
בבסיס תרפיית הסו-ג'וק נמצאות מערכות ההדמיה של כפות הידיים והרגליים המהוות ערוצים לשליטה ובקרה על בריאות האדם. מערכות הדמיה אלו מתפקדות כמרפאות קטנות שמשפרות את מצבו של הגוף בצורה טבעית ומבוססות על קשר הדדי ומתמשך בין הגוף לנקודת ההשתקפות שלו
 
במערכות ההדמיה, במקרה מחלה או פגיעה האיבר הפגוע שולח "גל מאותת" לנקודת ההשתקפות ומעורר אותה והיא הופכת רגישה מאוד. כאשר ממריצים נקודה כזאת מתעורר "גל מרפא" שמייצר השפעה מאזנת על האיבר הפגוע ומביא להחלמה בצורה טבעית ומאוזנת
 
תרפיית הסו ג'וק היוותה את הבסיס ליצירת שיטות טיפול מופלאות נוספות דוגמת תרפיית הטוויסט, הטאי-צ'י של החיוך ומדיטציית החיוך.

היו אתם המרפאים של עצמכם!!!
נסו בעצמכם
 

מצאו בכף היד או כף הרגל את האזור של האיבר בו מצויה הבעיה עפ"י מפת ההשתקפות. אתרו את הנקודה הרגישה ביותר באזור באמצעות לחיצות מקומיות מדויקות עד כמה שאפשר. המריצו את הנקודה באמצעות עיסוי, חימום או קירור, הדבקת זרעי פלפל שחור או שימוש בצבעים והביאו להקלה מידית בתסמינים
 
 
סו-ג'וק והעידן החדש

בעידן זה של שינויים טכנולוגיים מהירים, העולם סביבנו משתנה במהירות,  הכל צובר תאוצה. לצערנו שינויים אלה מתבטאים  לא רק בטכנולוגיה אלא גם בתחלואה
.
בעידן זו התפתחה ונוצרה שיטת הסו-ג'וק, על בסיס ניתוח והבנה חדשה ומודרנית  של ידע קדום שנאסף מתרבויות שונות.

בדומה למעבדים חדישים, מחשבי כף יד ופלאפונים חכמים, השיטה ממשיכה להתפתח ולהשתכלל בכל רגע נתון. ממש כתוכנת "קוד פתוח", הידע והתודעה של עוסקים בשיטה ברחבי העולם מביא לצמיחה ולהתפתחות מתמדת.

הרפואה המערבית אומנם עברה פריצת דרך משמעותית באמצעי הדימות הממוחשבים
(דוגמת ה -CT וה- MRI), אך מבחינת הטיפול התרופתי לא הרבה התרחש מאז גילה אלכסנדר פלמינג (1881-1955) את הפניצילין ב-1928. 

סביר להניח כי פריצת הדרך הבאה בתחום הרפואה תשלב רפואה פיזית (מערבית) ומטאפיזית (כל מה שמעבר לפיזיקה המוכרת) ובמשבצת זו בדיוק יושבת הסו-ג'וק. הסו-ג'וק הינה יותר משיטה נוספת ברפואה משלימהאלא פלטפורמה שמאחדת ישן עם חדש, ידע עתיק מתרבויות שונות ושיטות שונות וחשיבה מודרנית המסתמכת על אמצעי דימות ואיבחון טכנולוגיים מתקדמים.

שיטת הסו-ג'וק הינה תחילת פריצת הדרך הבאה בתחום הרפואה ותביא למציאת מרפא למחלות קשות ומורכבות  דוגמת מחלת הסרטן.


מחלת הסרטן 

למרות המאמצים הכבדים ותקציבי הענק שמושקעים במחקר מחלת הסרטן, תרם נמצאה "תרופה" למחלה זו. אך אם נתבונן בעיניים אחרות, נוכל להבין כי לא ניתן למצוא "תרופה" למחלת הסרטן כיוון שלא מדובר פה על מחלה שנובעת ממחולל מחלה (פתוגן) ספציפי דוגמת וירוס או חיידק אלא בתהליך רב שלבי של פגיעה באיזון הגוף אשר מתרחש בצורה אינדיבידואלית וכתוצאה מגורמים שונים בכל מטופל.

כיום מקובל לחשוב כי תהליך ההתמרה הסרטנית הינו תהליך ממושך שכולל לא רק בעיה ספציפית ברמת הגנטיקה התאית אלא גם מחייב פגיעה במספר מנגנוני בקרה תאיים בשילוב מנגנוני הגנה רקמתיים ודיכוי של מערכת החיסון. כדי שתא יהפוך לתא סרטני לא מספיק לאבד את הבקרה על החלוקה התאית אלא דרוש אוסף של שיבושים ברמות בקרה שונות.

למרות שישנו מכנה משותף ברמה הביוכימית, אוסף המאורעות שמביא להתפתחות התהליך הסרטני  הינו ייחודי לכל מטופל ולכן דורש התייחסות אינדיבידואלית כדי למגרו. תהליך הריפוי צריך לכלול איזון אינדבידואלי של האנרגיות הלא מאוזנות שהביאו להתפרצות המחלה, ללא איזון ברמה המטאפיזית, המחלה תחזור כל פעם במופע שונה.


 
 
 
 


הכשרת מטפלים בסו-ג'וק

 מטפלי הסו-ג'וק עוברים מסלול הכשרה הכולל לימוד טכניקות איבחון וטיפול שונות המטפלות בגוף ובנפש ברבדים שונים. לאורך כל שנת הלימוד מתמודדים המטפלים עם מטופלים ברמות שונות. בסיום השנה מגיש המטפל עבודת גמר ועובר מבחנים עיוניים ומעשיים לצד התנסות קלינית המשולבת לרוב במחקר רפואי.

 

אודות המרכז
איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי ה-International Sujok Association) ISA), הינו גוף ללא מטרות רווח שמטרתו הפצת שיטת הסו-ג'וק בעולם, שמירה על רמה מקצועית ואתית גבוהה ביותר והשתלבות במערכת הרפואה הממלכתית. הגוף הינו הסמכות הבלעדית המורשית להפצת השיטה במרכזים שונים ברחבי העולם. האיגוד הוקם ע"י פרופ' פארק ג'יי וו ז"ל בשנת 1991  והוא מהווה מרכז של ידע מקצועי והנחייה רוחנית לכל העוסקים בשיטה. מבנה האיגוד מחולק למחלקות על פי תחומי האחריות השונים ביניהם מחלקת חינוך, מחלקת הפצה לקהילה, מחלקת מחקר ופיתוח, מחלקה לקשרים בינלאומיים ועוד. 

לקישור לאתר איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי הקש כאן
.  
מידע נוסף

 


צור קשר
 

035252367
 073-7410217
0547474217
 

 
Design SEO
by  Ibdesign Studio NYC