סו-ג'וק והעידן החדש  
  

סו-ג'וק והעידן החדש


בעידן זה של שינויים טכנולוגיים מהירים, העולם סביבנו משתנה במהירות,  הכל צובר תאוצה. לצערנו שינויים אלה מתבטאים  לא רק בטכנולוגיה אלא גם בתחלואה.בעידן זו התפתחה ונוצרה שיטת הסו-ג'וק, על בסיס ניתוח והבנה חדשה ומודרנית  של ידע קדום שנאסף מתרבויות שונות.

בדומה למעבדים חדישים, מחשבי כף יד ופלאפונים חכמים, השיטה ממשיכה להתפתח ולהשתכלל בכל רגע נתון. ממש כתוכנת "קוד פתוח", הידע והתודעה של עוסקים בשיטה ברחבי העולם מביא לצמיחה ולהתפתחות מתמדת.

הרפואה המערבית אומנם עברה פריצת דרך משמעותית באמצעי הדימות הממוחשבים (דוגמת ה -CT וה- MRI), אך מבחינת הטיפול התרופתי לא הרבה התרחש מאז גילה אלכסנדר פלמינג (1881-1955) את הפניצילין ב-1928.
 
סביר להניח  כי פריצת הדרך הבאה בתחום הרפואה תשלב רפואה פיזית (מערבית) ומטאפיזית (כל מה שמעבר לפיזיקה המוכרת) ובמשבצת זו בדיוק יושבת הסו-ג'וק. הסו-ג'וק הינה יותר משיטה נוספת ברפואה משלימה, אלא פלטפורמה שמאחדת ישן עם חדש, ידע עתיק מתרבויות שונות ושיטות שונות וחשיבה מודרנית המסתמכת על אמצעי דימות ואיבחון טכנולוגיים מתקדמים.
 
הסו-ג'וק הינה תחילת פריצת הדרך הבאה בתחום הרפואה ותביא למציאת מרפא למחלות קשות ומורכבות  דוגמת מחלת הסרטן.

 


הכשרת מטפלים בסו-ג'וק

 מטפלי הסו-ג'וק עוברים מסלול הכשרה הכולל לימוד טכניקות איבחון וטיפול שונות המטפלות בגוף ובנפש ברבדים שונים. לאורך כל שנת הלימוד מתמודדים המטפלים עם מטופלים ברמות שונות. בסיום השנה מגיש המטפל עבודת גמר ועובר מבחנים עיוניים ומעשיים לצד התנסות קלינית המשולבת לרוב במחקר רפואי.

 

אודות המרכז
איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי ה-International Sujok Association) ISA), הינו גוף ללא מטרות רווח שמטרתו הפצת שיטת הסו-ג'וק בעולם, שמירה על רמה מקצועית ואתית גבוהה ביותר והשתלבות במערכת הרפואה הממלכתית. הגוף הינו הסמכות הבלעדית המורשית להפצת השיטה במרכזים שונים ברחבי העולם. האיגוד הוקם ע"י פרופ' פארק ג'יי וו ז"ל בשנת 1991  והוא מהווה מרכז של ידע מקצועי והנחייה רוחנית לכל העוסקים בשיטה. מבנה האיגוד מחולק למחלקות על פי תחומי האחריות השונים ביניהם מחלקת חינוך, מחלקת הפצה לקהילה, מחלקת מחקר ופיתוח, מחלקה לקשרים בינלאומיים ועוד. 

לקישור לאתר איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי הקש כאן
.  
מידע נוסף

 


צור קשר
 

035252367
 073-7410217
0547474217
 

 
Design SEO
by  Ibdesign Studio NYC