פעילויות והשתלמויות  
  
איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי סניף ישראל מקיים הכשרות והשתלמויות ברמות שונות.
ההכשרות בסוג'וק כוללות ערבי מבוא וחשיפה לשיטה המתאימים לכל אדם ובכל גיל, הכשרות מקצועיות למטפלים בשיטה והדרכות והתמחויות
 מקצועיות למטפלים מוסמכים. הפעילויות מעודכנות מידי חודש.
השתלמויות וימי עיון מקצועיים מתקיימים או על בסיס חד שבועי או בסופי שבוע מרוכזים
.
 
קורס מטבוליזם ותזונה על פי 6 קי ושלושת המקורות
האוכל שאנחנו אוכלים מהווה את אבני הבניין של הגוף שלנו מבחינה ביוכימית ואנרגטית, עם זאת לאוכל גם משמעות רגשית והוא מהווה בסיס למפגשים חברתיים וכמובן מאפשר גירוי חושי ומקור הנאה.
בקורס זה נלמד להכיר את הערך האנרגטי של המזונות והשיח שמתבצע בינהם ברמה הפיזיולוגית והאנרגטית. נלמד על סוגי תזונה שונים וכיצד להתאימם לבעיות שונות. נקנח במדיטציית החיוך של האכילה שמאפשרת הפקת המיטב מכל מזון והפחתת תיאבון בצורה בריאה ומספקת ובסדנת הכנת מזונות על טעימה ומופלאה עם קארונה ירון.

לוח זמנים לקורס מטבוליזם ותזונה:
24.5.17 מפגש ראשון: בסיס הביוכימיה על פי תורת שלושת המקורות החל ממבנה האטום, נכיר את אבות המזון וחלוקתם על פי שלושת המקורות, נלמד על ויטמינים ויסודות קורט, משק הסוכר, אינסולין וגלוקגון, אינסולין והשמנה, אינדקס גליקמי.
7.6.17  מפגש שני: נתמקד בתופעת הסינדרום המטבולי שמאפיינת את אורח החיים המערבי ומאופיינת בפרופיל גבוה של שומנים בדם, נטייה לסוכרת ולהשמנה וסיכון גבוה למחלות לב וכלי דם.
14.6.17 מפגש שלישי: חלוקת מזונות על פי 6 הקי: אנרגיית רוח, אנרגיית חום, אנרגיית להט, אנרגיית לחות ואנרגיית קור.
הכנת המזונות על פי 6 הקי, שימוש במוצרי חלב, הכנת יוגורט ביתי , לבנה וגבינה,  כללי עבודה עם משפחת הירוקים, בשר ומוצריו, ירקות שורש, עשבי תיבול, התזונה הטבעונית, הנבטה של זרעים ומשמעותם. תוספי תזונה בעד ונגד, כללי מפתח והנחיות כלליות
21.6.17 מפגש רביעי: תזונה קלינית על פי פתולוגיות: אלרגיות וליחות בדרכי הנשימה, מחלות מעי דלקתיות, חוסר אונות, יתר ל"ד, סוכרת, בעיות כליות ודרכי שתן, בעיות עור פסוריאזיס ואקזמה, יתר כולסטרול, הפרעות שינה, מחלות מערכת העצבים ועוד.
28.6.17 מפגש חמישי - מדיטציית החיוך של האכילה: נלמד כיצד באמצעות תרגול אכילה מודעת, אנחנו לומדים ומלמדים את הגוף למצות מהמזון את מירב החיוניות ובכך להסתפק בארוחות קטנות ומזינות שמעלות את תחושת השובע ומונעת עומס על מערכות חילוף החומרים בגוף.
5.7.17 מפגש שישי ומסכם: את סיום לימודי התזונה נחגוג בסדנת מזונות על מעשירה עם אומנית מזונות העל קארונה. נלמד להשתמש בקקאו RAW, פירות יער, אגוזים וירוקים כדי להכין שוקולד, שייקים, חטיפי אנרגיה, קרקרים וממרחים בשיטות הכנה חיות שמשמרות את החלבונים, הויטמינים ונוגדי החמצון.
כל המתכונים פשוטים ומהירים להכנה וניתן לאמץ אותם בקלות אל חיי היום יום שלנו. כל המתכונים טבעונים וכל חומרי הגלם אורגנים וכשרים. מזונות העל מעניקים לנו חיוניות ושפע נוטריינטים במנות קטנות, וכיף לשלב אותם כמנות ביניים לאורך היום.
ניתן להגיע גם רק לסדנת מזונות העל.
הקורס יתקיים בימי רביעי בשעות 17:00-21:00 החל מ 24.5.17 באיגוד הסו-ג'וק בת"א ,רח' ישראל בק 3.
עלות הסדנה 1500 ש"ח, לחברי איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי 1200 ש"ח.
עלות מפגש בודד 250 ש"ח. לחברי איגוד 200 ש"ח.

 לפרטים נוספים ולהרשמה 073-7410217, 054-7474217

לחץ כאן לעריכת טקסט

השתלמויות מקצועיות 2017
הינכם מוזמנים לסדרת סדנאות השתלמות מקצועית בנושאים שונים הרלוונטים לתהליך הטיפולי בשיטת הסו-ג'וק. הסדנאות הינן סדנאות העשרה ומתאימות לבוגרי שנה א' ומעלה. כל הסדנאות כוללות חלק תיאורתי המציג את הפיזיולוגיה והפתולוגיה הנלמדת על פי ההבנה הרפואית המערבית, ניתוח אנרגטי בשיטת הסו-ג'וק, סקירת אסטרטגיות טיפוליות וחלק מעשי בו נתרגל את טכניקות הטיפול השונות. לאחר הסדנה, תלמידים המעוניינים לעבור פרקטיקה טיפולית הרלוונטית לנושא הנלמד במרכז איגוד הסו-ג'וק יוכלו לעשות זאת, עם תמיכה והדרכה שלנו ללא תשלום נוסף
.

 

עלות כל מפגש 300 ש"ח, לחברי איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי 200 ש"ח.

29.9.16 פסיכופתולוגיה ודיכאון בהשתלמות נלמד את הבסיס הנוירופיזיולגי של תופעת הדיכאון, רכיבים פיזיולוגיים ואנרגטיים, סוגים שונים של דיכאון . הטיפול התרופתי וחסרונותיו ,הקשר בין תזונה ודיכאון.

 

נתייחס לסוגים שונים של דיכאון ודרכי טיפול בשיטת הסו-ג'וק, התייחסות לדיכאון על פי 6 קי ושלושת המקורות, הבסיס האנרגטי של הדיכאון, דיכאונות על בסיס חסרים ועודפים שונים

3.11.16 פסיכופתולגיה פסיכוזה ונוירוזה  – פסיכוזה ונוירוזה, הבסיס הפיזיולוגי של ההתנהגות, דופמין, אפינפרין, סרוטונין, PEA ועוד

1.12.16 שחמת הכבד –שחמת הכבד (Cirrhosis), , היא מחלה של הכבד, שבמהלכה הרקמות של הכבד נפגעות ומוחלפות ברקמה צלקתית, דבר הגורם להפרעה בזרימת הדם אל תאי הכבד ושיבוש פעילות הכבד. המחלה יכולה להיגרם מסיבוכים של דלקת כבד נגיפית מסוג B או C, צריכה מופרזת של אלכוהול, תזונה לקויה, חשיפה לרעלים, טפילים מסוימים, ובנוסף עקב נטילת תרופות כגון: מטרודקסט, פראצטמול ועוד. במפגש זה נלמד על האתיולוגיה, פתוגניזה וטיפולים בשיטת הסו-ג'וק.

9.2.17 
 פנקריאטיטיס – פתופיזיולוגיה של דלקת לבלב אקוטית וכרונית, היכרות עם תפקידו המטבולי של הלבלב והחיבור למעי, פנקריאטיטיס ראשוני ומשני והטיפול בסו-ג'וק.

2.3.17 מערכת הראיה –היכרות עם הפיזיולוגיה של מערכת הראיה, אנרגטיקה של מערכת הראיה, הבסיס הרגשי לבעיות ראיה, פתוגינזה של בעיות עיניים שונות והטיפול בסו-ג'וק.

30.3.17 
 השתלמות דלקות מפרקים

27.4.17 פסוריאזיס: מחלת הפסוריאזיס – גורמים פיזיים ונפשיים ואסטרטגיות
טיפוליות מומלצות

1.6.17 הפרעות שינה
 בהשתלמות זו נלמד את הפיזיולוגיה של תהליך השינה, נלמד על השעון הסירקדי ושלבי השינה השונים ועל גורמים שונים שעשויים להפריע לשינה וכיצד להתמודד איתם באמצעות הסו-ג'וק. הסדנה תסתיים בתיאורי מקרים ומדיטציית החיוך ככלי לשחרור מתחים והשריית שינה שלווה ונעימה


27.7.17 השתלמות בנושא טנטונים
 

 

 

 


הכשרת מטפלים בסו-ג'וק

 מטפלי הסו-ג'וק עוברים מסלול הכשרה הכולל לימוד טכניקות איבחון וטיפול שונות המטפלות בגוף ובנפש ברבדים שונים. לאורך כל שנת הלימוד מתמודדים המטפלים עם מטופלים ברמות שונות. בסיום השנה מגיש המטפל עבודת גמר ועובר מבחנים עיוניים ומעשיים לצד התנסות קלינית המשולבת לרוב במחקר רפואי.

 

אודות המרכז
איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי ה-International Sujok Association) ISA), הינו גוף ללא מטרות רווח שמטרתו הפצת שיטת הסו-ג'וק בעולם, שמירה על רמה מקצועית ואתית גבוהה ביותר והשתלבות במערכת הרפואה הממלכתית. הגוף הינו הסמכות הבלעדית המורשית להפצת השיטה במרכזים שונים ברחבי העולם. האיגוד הוקם ע"י פרופ' פארק ג'יי וו ז"ל בשנת 1991  והוא מהווה מרכז של ידע מקצועי והנחייה רוחנית לכל העוסקים בשיטה. מבנה האיגוד מחולק למחלקות על פי תחומי האחריות השונים ביניהם מחלקת חינוך, מחלקת הפצה לקהילה, מחלקת מחקר ופיתוח, מחלקה לקשרים בינלאומיים ועוד. 

לקישור לאתר איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי הקש כאן
.  
מידע נוסף

 


צור קשר
 

035252367
 073-7410217
0547474217
 

 
Design SEO
by  Ibdesign Studio NYC