10-11.11.17, סדנת סופ"ש עם נשיא איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי - ד"ר פארק מינצ'ול בנושא מדיטציית החיוך והתנועה של שלושת המקורות  
  
דף הבית  >>  פעילויות והשתלמויות קרובות  >>  10-11.11.17, סדנת סופ"ש עם נשיא איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי - ד"ר פארק מינצ'ול בנושא מדיטציית החיוך והתנועה של שלושת המקורות

בסופ"ש 10-11.11.17. נקיים סדנה של תנועה ומדיטציית חיוך עם ד"ר פארק מינצ'ול. נשיא איגוד הסוג'וק הבינלאומי. בסדנה נטעם שלושת המקורות, מדיטציית החיוך של המקור, סאם ואן גונג, אבחון באמצעות סאם ואן גונג, סאם ואן דונג של הפיהוק.  הסאם ואן דונג של הפיהוק זו אחת השיטות המדהימות ביותר להתחבר לעצמנו ולעולם.

הסאם ואן דונג היא דרך שלושת המקורות של התנועה, למעשה מדובר במדיטציה בתנועה שמאפשרת להתחבר לחוקים הבסיסיים של הקיום ולהפוך לאחד עם הבריאה, בחיוך.

 

הסדנה תתחיל בשישי 11:00-17:00 ובשבת 9:00-15:00. בישוב נווה זיו. ניתן לארגן מקומות לינה בישוב. ויש בית כנסת מרכזי. עלות הסדנה 800 ש"ח לחברי איגוד. מוזמנים בשמחה. לינה משותפת או בחדרים על בסיס מקום פנוי בחינם. ניתן גם לשכור צימרים באזור.
 


הכשרת מטפלים בסו-ג'וק

 מטפלי הסו-ג'וק עוברים מסלול הכשרה הכולל לימוד טכניקות איבחון וטיפול שונות המטפלות בגוף ובנפש ברבדים שונים. לאורך כל שנת הלימוד מתמודדים המטפלים עם מטופלים ברמות שונות. בסיום השנה מגיש המטפל עבודת גמר ועובר מבחנים עיוניים ומעשיים לצד התנסות קלינית המשולבת לרוב במחקר רפואי.

 

אודות המרכז
איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי ה-International Sujok Association) ISA), הינו גוף ללא מטרות רווח שמטרתו הפצת שיטת הסו-ג'וק בעולם, שמירה על רמה מקצועית ואתית גבוהה ביותר והשתלבות במערכת הרפואה הממלכתית. הגוף הינו הסמכות הבלעדית המורשית להפצת השיטה במרכזים שונים ברחבי העולם. האיגוד הוקם ע"י פרופ' פארק ג'יי וו ז"ל בשנת 1991  והוא מהווה מרכז של ידע מקצועי והנחייה רוחנית לכל העוסקים בשיטה. מבנה האיגוד מחולק למחלקות על פי תחומי האחריות השונים ביניהם מחלקת חינוך, מחלקת הפצה לקהילה, מחלקת מחקר ופיתוח, מחלקה לקשרים בינלאומיים ועוד. 

לקישור לאתר איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי הקש כאן
.  
מידע נוסף

 


צור קשר
 

035252367
 073-7410217
0547474217
 

 
Design SEO
by  Ibdesign Studio NYC