10.5.18 השתלמות מקצועית למטפלים בנושא הפוליפים וסרטן המעי הגס.  
  
דף הבית  >>  פעילויות והשתלמויות קרובות  >>  10.5.18 השתלמות מקצועית למטפלים בנושא הפוליפים וסרטן המעי הגס.

שלום לכולם ההשתלמות הבאה במסגרת ההשתלמויות המקצועיות של האיגוד ביום חמישי 10.5 תוקדש לימוד נושא הפוליפים וסרטן המעי הגס. סרטן המעי הגס הוא אחד הסרטנים הנפוצים ביותר. בהשתלמות זו נלמד על גורמי הסיכון, האטיולוגיה והפתופיזיולוגיה של סרטן המעי הגס הבטים אנרגטיים ופיזיולוגיים. נלמד כיצד להשתמש בשם הפתולוגיה כדי להבין ולהחליט על תוכנית הריפוי. נלמד על סוגים שונים של פוליפים והמשמעויות שלהם וכיצד לטפל ולשמור על בריאות המעי הגס באמצעות תרפיית הסו-ג'וק. בסוף נציג 3 תאורי מקרים של מטופלים שנרפאו מהמחלה באמצעות הסו-ג'וק
 


הכשרת מטפלים בסו-ג'וק

 מטפלי הסו-ג'וק עוברים מסלול הכשרה הכולל לימוד טכניקות איבחון וטיפול שונות המטפלות בגוף ובנפש ברבדים שונים. לאורך כל שנת הלימוד מתמודדים המטפלים עם מטופלים ברמות שונות. בסיום השנה מגיש המטפל עבודת גמר ועובר מבחנים עיוניים ומעשיים לצד התנסות קלינית המשולבת לרוב במחקר רפואי.

 

אודות המרכז
איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי ה-International Sujok Association) ISA), הינו גוף ללא מטרות רווח שמטרתו הפצת שיטת הסו-ג'וק בעולם, שמירה על רמה מקצועית ואתית גבוהה ביותר והשתלבות במערכת הרפואה הממלכתית. הגוף הינו הסמכות הבלעדית המורשית להפצת השיטה במרכזים שונים ברחבי העולם. האיגוד הוקם ע"י פרופ' פארק ג'יי וו ז"ל בשנת 1991  והוא מהווה מרכז של ידע מקצועי והנחייה רוחנית לכל העוסקים בשיטה. מבנה האיגוד מחולק למחלקות על פי תחומי האחריות השונים ביניהם מחלקת חינוך, מחלקת הפצה לקהילה, מחלקת מחקר ופיתוח, מחלקה לקשרים בינלאומיים ועוד. 

לקישור לאתר איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי הקש כאן
.  
מידע נוסף 


צור קשר
 

035252367
 073-7410217
0547474217
 

 
Design SEO
by  Ibdesign Studio NYC