איגוד הסו-ג'וק בישראל  
  

קצת עלינו

 
 
איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי ה-International Sujok Association) ISA), הינו גוף ללא מטרות רווח שמטרתו הפצת שיטת הסו-ג'וק בעולם, שמירה על רמה מקצועית ואתית גבוהה ביותר והשתלבות במערכת הרפואה הממלכתית.
 
הגוף הינו הסמכות הבלעדית המורשית להפצת השיטה במרכזים שונים ברחבי העולם.
 
האיגוד הוקם ע"י פרופ' פארק ג'יי וו ז"ל בשנת 1991  והוא מהווה מרכז של ידע מקצועי והנחייה רוחנית לכל העוסקים בשיטה. מבנה האיגוד מחולק למחלקות על פי תחומי האחריות השונים ביניהם מחלקת חינוך, מחלקת הפצה לקהילה, מחלקת מחקר ופיתוח, מחלקה לקשרים בינלאומיים ועוד.
 
האיגוד הינו מקור ומאגר של הידע המתקדם והנרחב ביותר בסו-ג'וק והוא כולל את כל הכתבים המקוריים של מייסד השיטה שחלקם תרם זכו לפרסום. שיטת הסו-ג'וק ממשיכה להתקדם ולהתפתח כמו תוכנת קוד פתוח ומתעדכנת על ידי צוות מומחים, רופאים ומטפלי סו-ג'וק מרחבי העולם.
 
כיום מוערך כי בעולם כ-1,000,000 מטפלים בשיטת הסו-ג'וק. האיגוד פועל להכרה של שיטת הסו-ג'וק ע"י ארגון הבריאות העולמי לצד מחקר רפואי מדעי במרכזים שונים ברחבי העולם.
 
כחלק מפעילותו השוטפת האיגוד מעביר הכשרות והסמכות בינלאומיות למטפלים ומרצים ומרכז מאגר נתונים של תיאורי מקרים וטיפולים בסו-ג'וק בפתולוגיות שונות.  מדי שנה מעביר האיגוד במרכזים השונים ברחבי העולם השתלמויות בהתפתחויות הסו ג'וק האחרונות לצד השתלמויות מקצועיות והכשרת מטפלים ומרצים.
באיגוד חברות כ-40 מדינות, על כל מדינה אחראי ראש מדינה שהוא לרוב רופא או איש מדע אשר עוסק בתחום.
 
אחת לשנה מתקיים כנס בינלאומי של ראשי איגוד הסו-ג'וק מכל מדינה. במהלך כנס זה נקבעים הקווים המנחים והדגשים של ה-ISA מבחינת הוראת והפצת השיטה.
לתקציר הכנס האחרון הקש כאן.
 
מבחינה מקצועית איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי פועל כיום לסטנדרטיזציה של השיטה על מנת לשמור על רמה גבוהה ביותר של הוראה לצד יכולות טיפוליות מתקדמות של המטפלים הצעירים. הרמה הגבוהה מתבטאת מחד בעדכון התפתחויות של חומרים המתקדמים והאחרונים אותם לימד פרופ' פארק דוגמת סו-ג'וק קי ומדיטציית החיוך ומאידך פיקוח על סטנדרטים גבוהים ביותר של אתיקה טיפולית ורמה מקצועית של המטפלים בשיטה.
 
על מנת לקבל הסמכה מאיגוד הסו-ג'וק הבינלאומי על המטפלים לעמוד במחנים עיונים ומעשיים לצד הצגת ידע מעמיק גם במדעי הרפואה הבסיסיים דוגמת אנטומיה, פיזיולוגיה ופתולוגיה. המטפלים המוסמכים מוזמנים להשתלב בהתנסות קלינית בטיפול התנדבותי בקהילה ואף במחקרים מדעיים במרכזים הרפואיים השונים.
 
הפצת השיטה הינה מבורכת ומעודדת ע"י נאיגוד גם ברמה בסיסית של ריפוי עצמי וריפוי קהילתי. מאידך הכשרת מטפלים ע"י מורים שאינם מורשים ומוסמכים להוראה ע"י האיגוד ("פיראטיים") הינה אסורה בשל חשש מפגיעה בשם הסו-ג'וק ושימוש לא נכון בשיטה.
מסיבות אלו, פועל האיגוד להסמכת מורים מורשים וכיום מתנהלת פעילות משפטית על מנת למנוע הוראה ע"י גופים שלא עברו הכשרה מתאימה ע"י האיגוד.
 
מטפלי סו-ג'וק באשר אתם, לא משנה היכן למדתם, כל עוד רוח הסו-ג'וק נושבת בכם, הצטרפו אלינו, יחד נדאג להשלמת החוסרים הדרושים ונשמח למנותכם לשגרירים שלנו ולהביא את הרפואה הזו לכל  בחיוך סו-ג'וק לכולם!!!
 
 
 
 


הכשרת מטפלים בסו-ג'וק

 מטפלי הסו-ג'וק עוברים מסלול הכשרה הכולל לימוד טכניקות איבחון וטיפול שונות המטפלות בגוף ובנפש ברבדים שונים. לאורך כל שנת הלימוד מתמודדים המטפלים עם מטופלים ברמות שונות. בסיום השנה מגיש המטפל עבודת גמר ועובר מבחנים עיוניים ומעשיים לצד התנסות קלינית המשולבת לרוב במחקר רפואי.

 

אודות המרכז
איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי ה-International Sujok Association) ISA), הינו גוף ללא מטרות רווח שמטרתו הפצת שיטת הסו-ג'וק בעולם, שמירה על רמה מקצועית ואתית גבוהה ביותר והשתלבות במערכת הרפואה הממלכתית. הגוף הינו הסמכות הבלעדית המורשית להפצת השיטה במרכזים שונים ברחבי העולם. האיגוד הוקם ע"י פרופ' פארק ג'יי וו ז"ל בשנת 1991  והוא מהווה מרכז של ידע מקצועי והנחייה רוחנית לכל העוסקים בשיטה. מבנה האיגוד מחולק למחלקות על פי תחומי האחריות השונים ביניהם מחלקת חינוך, מחלקת הפצה לקהילה, מחלקת מחקר ופיתוח, מחלקה לקשרים בינלאומיים ועוד. 

לקישור לאתר איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי הקש כאן
.  
מידע נוסף 


צור קשר
 

035252367
 073-7410217
0547474217

Web Design Company NYCSEO Specialists NY  |  Hosting & DomainWeb Design NYWebsite Maintenance | SEO Services NYC