איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי  
  
                                               
 
ISA - איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי

איגוד הסו ג'וק הבינלאומי (ה-ISA) הוקם ע"י פרופ' פארק ג'יי וו ז"ל בשנת 1991.
ה-ISA  הינו הגוף המקצועי הבלעדי העוסק בהפצת הסו ג'וק ברחבי העולם. האיגוד מהווה מקור ומאגר של הידע המתקדם והנרחב ביותר בסו-ג'וק עם הכתבים המקוריים של אבי השיטה שחלקם תרם זכו לפרסום. שיטת הסו-ג'וק ממשיכה להתקדם ולהתפתח כמו תוכנת קוד פתוח ומתעדכנת על ידי רופאים ומטפלים בסו-ג'וק מרחבי העולם.
האיגוד מעביר הכשרות והסמכות בינלאומיות למטפלים ומרצים ומרכז מאגר נתונים של תיאורי מקרים וטיפולים בסו-ג'וק בפתולוגיות שונות.  מדי שנה מעביר האיגוד במרכזים השונים ברחבי העולם השתלמויות בהתפתחויות הסו ג'וק האחרונות.

ה-ISA כולל סניפים במדינות שונות ברחבי העולם כגון הסניף של האקדמיה לסו-ג'וק במוסקבה, האקדמיה לחיוך בג'יפור הודו, האיגוד הבינלאומי בישראל ומרכזים נוספים בקפריסין, צ'כיה, אזרבייג'ן, ארה"ב ועוד.
אחת לשנה מתקיים כנס בינלאומי של ראשי איגוד הסו-ג'וק מכל מדינה. במהלך כנס זה נקבעים הקווים המנחים והדגשים של ה-ISA מבחינת הוראת והפצת השיטה.

 

פטירתו של פרופ' פארק ז"ל, יצרה וואקום וגרמה לסיחרור במרכזים השונים ברחבי העולם, לאחר יציאה של דמות כה מרכזית, משמעותית וייחודית מהתמונה נוצר חלל ותחושת בלבול. חלל זה בצורה טבעית היווה בסיס לאופטרטוניזם  שזיהה הזדמנות לקידום אינטרסים אישיים דוגמת  פרופ' פארק חדש שנוצר לפתע בהודו ומלמד את השיטה ומרכזי "חיוך" נוספים שקמו על רקע של שאפתנות כלכלית.

במהלך השנתיים האחרונות עמלו בניו של פרופ' פארק יחד עם נאמני פרופ' פארק המנוח ברחבי העולם על מיסוד וארגון ההוראה של השיטה בכפוף לצוואתו של פרופ' פארק : " סו-ג'וק לכולם!!!" וזוהי המטרה העיקרית של איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי.

האיגוד פועל כיום לסטנדרטיזציה של השיטה על מנת לשמור על רמה גבוהה ביותר של הוראה. הרמה הגבוהה מתבטאת מחד בעדכון התפתחויות של חומרים המתקדמים והאחרונים אותם לימד פרופ' פארק דוגמת סו-ג'וק קי ומדיטציית החיוך ומאידך פיקוח על סטנדרטים גבוהים ביותר של אתיקה טיפולית ורמת המטפלים בשיטה.

מטרת האיגוד היא לשמור על הוראת הסו-ג'וק על פי רוח הסו-ג'וק ורוחו של פרופ' פארק המנוח תוך כדי שמירה על רוח השיטה ועל הערכים והאיכויות שצריכים להיות מועברים בזמן שימוש בשיטה.

כמובן שבאופן תיאורטי הפצת השיטה הינה מבורכת גם ע"י מורים שאינם מורשים ומוסמכים ע"י האיגוד ("פיראטיים") אבל החשש הוא מפגיעה בשם הסו-ג'וק ומיתוג לא נכון של השיטה, במידה ולא יהיה פיקוח שההוראה מתבצעת בהתאם להנחיותיו ולדרכו של פרופ' פארק המנוח. 

מסיבות אלו, פועל האיגוד להסמכת מורים מורשים ובעתיד תימנע בצורה משפטית הוראה ע"י גופים שלא עברו הכשרה מתאימה ע"י האיגוד.


איגוד הסו-גוק הבינלאומי הינו גוף יחיד, דוגמת איגוד הטאיקוונדו העולמי וכל הסמכת המורים והמטפלים בעולם עוברת דרכו ומתועדת ברישומיו.

 

מטפלי סו-ג'וק באשר אתם, לא משנה היכן למדתם, כל עוד רוח הסו-ג'וק נושבת בכם, הצטרפו אלינו, אנחנו נדאג להשלמת החוסרים הדרושים ונשמח למנותכם לשגרירים שלנו ולהביא את הרפואה הזו לכול – סו-ג'וק לכולם!!!
קונגרס איגוד הסו ג'וק העולמי הראשון בקפריסין - למאמר המלא

חדש באיגוד- ביטוח אחריות מקצועית- לפרטים לחץ כאן
נציגי 17 מדינות הסו ג'וק ברחבי העולם.
מיתוך סמינר ISA העולמי בקפריסין 2013

                                                                         
  
 
בעקבות פעילות הסו ג'וק בישראל בלימוד, טיפול והכשרת מורים בשיטת ה–"סו-ג'וק", מצאנו לנכון להביא לידיעתכם את הדברים הבאים:
 
1.איגוד הסוג'וק הבינלאומי הינו האיגוד היחיד והגדול בעולם שמסדיר ומאגד טיפולים ולימודי סוג'וק על פי משנתו וזכויותיו של פרופ' פארק המנוח (להלן:"האיגוד הבינלאומי"). שני בניו של פרופ' פארק המנוח מובילים היום את האיגוד בכל העולם והם מחזיקים בכל הזכויות הרלוונטיות בקשר עם השיטה ועם האיגוד. האיגוד פועל ב 17 מדינות והוא מסדיר את כל נושא הטיפולים ולימודים לרבות הכשרת מורים ומטפלים על פי הסטנדרטים הגבוהים הנהוגים באיגוד.

2. ד"ר זוהר יגיל, העוסק מזה שנים רבות בתחומי הרפואה המשלימה בכלל וסוג'וק בפרט, הוסמך על ידי האיגוד הבינלאומי לעמוד בראש השלוחה הישראלית של האיגוד ולייצגה בישראל באופן בלעדי (להלן:"הנציגות הישראלית).

3.הנציגות הישראלית מחזיקה באופן בלעדי בכל זכויות הלימוד, ההוראה, ההפצה, הפרסום והשימוש בכל החומרים הקשורים עם האיגוד. במסגרת זאת, נקבעה תוכנית לימודים בינלאומית, שהנציגות הישראלית מחוייבת לה.

4. לכל גורם בישראל יש אפשרות להגיש מועמדות להצטרפות לאיגוד ולפעול כשלוחה שלו, לעמוד בתנאים ובסטנדרטיים המקצועיים של האיגוד - כפי שהדבר מתקיים ב-17 מדינות ברחבי העולם.

5. מטרתו של האיגוד בארץ ומחוצה לה, הינו להפיץ את הידע, להכשיר מטפלים, ולהעביר את יסודות הטיפול לכל אדם אשר מוצא לנכון לשפר את איכות חייו באמצעות שיטה זו– כל עוד נשמרים הכללים, הסטנדרטיים והתנאים שנקבעו על ידי האיגוד.

6.לאחרונה נודע לנו כי גורמים שונים בתחום עושים שימוש מפר בזכויות השונות הקשורות לשיטה ולאיגוד, בין השאר, סימני מסחר הרשומים בישראל ובכל העולם, זכויות יוצרים ביצירות רבות השייכות לאיגוד כגון ציורים, איורים, טבלאות, תרשימים, שרטוטים, תצלומים שמטרתם להמחיש את השיטה ואמצעי הטיפול בה לרבות הנגשתה לקהל המטופלים והמטפלים ועוד.

7.על מנת לשמור על השם של השיטה ברמה הגבוהה ביותר, על המוניטין הרב שצבר ועל רמה אחידה בכל הארץ, אנו נאלצים לפעול ברמה המשפטית בכנגד גורמים שונים בישראל הפוגעים בשיטה ובסופו של דבר בכולנו.

8.נשמח לייעץ ולהכווין אתכם בדרך היעילה והמהירה ביותר להצטרף לאיגוד הבינלאומי על מנת להסדיר את פעילותכם בלימוד, טיפול והכשרה בתחום.
 
 
 
 
 
 


הכשרת מטפלים בסו-ג'וק

 מטפלי הסו-ג'וק עוברים מסלול הכשרה הכולל לימוד טכניקות איבחון וטיפול שונות המטפלות בגוף ובנפש ברבדים שונים. לאורך כל שנת הלימוד מתמודדים המטפלים עם מטופלים ברמות שונות. בסיום השנה מגיש המטפל עבודת גמר ועובר מבחנים עיוניים ומעשיים לצד התנסות קלינית המשולבת לרוב במחקר רפואי.

 

אודות המרכז
איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי ה-International Sujok Association) ISA), הינו גוף ללא מטרות רווח שמטרתו הפצת שיטת הסו-ג'וק בעולם, שמירה על רמה מקצועית ואתית גבוהה ביותר והשתלבות במערכת הרפואה הממלכתית. הגוף הינו הסמכות הבלעדית המורשית להפצת השיטה במרכזים שונים ברחבי העולם. האיגוד הוקם ע"י פרופ' פארק ג'יי וו ז"ל בשנת 1991  והוא מהווה מרכז של ידע מקצועי והנחייה רוחנית לכל העוסקים בשיטה. מבנה האיגוד מחולק למחלקות על פי תחומי האחריות השונים ביניהם מחלקת חינוך, מחלקת הפצה לקהילה, מחלקת מחקר ופיתוח, מחלקה לקשרים בינלאומיים ועוד. 

לקישור לאתר איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי הקש כאן
.  
מידע נוסף 


צור קשר
 

035252367
 073-7410217
0547474217

Web Design Company NYCSEO Specialists NY  |  Hosting & DomainWeb Design NYWebsite Maintenance | SEO Services NYC