דיקור שלושת המקורות  
  

דיקור שלושת המקורות

ההבנה של חוקי היסוד האוניברסלים המתקיימים בבסיס תיאוריית שלושת המקורות פותחת מגוון עצום של אפשרויות למתן טיפול מדויק בין אם באמצעות המרידיאנים הסינים, הצ'אקרות ההודיות, אלמנטים ממערכת אנרגיית היהלום  או בנוסף טיפול במערכות  או באיברים פנימיים באמצעות מערכת מתקדמת  אשר הינה מאופיינת, מקיפה ופשוטה הכוללת שימוש במרידיאני המפרקים על פני כף היד.
 
שיטת שלושת המקורות למעשה מאפשרת תיכנות מחדש של תפקודי הגוף והנפש. התיכנות הזה מתבצע דרך כף היד.  "מחשב העל של כף היד" בעצם מכיל ידע עצום ומהווה סוג של טלפון על חדש ומשוכלל שכל הזמן מפתח מחדש. שיטת הדיקור של שלושת המקורות מאפשרת לטפל בתופעות פנימיות קשות לטיפול ומאפשרת לשנות הרגלים של שנים רבות. השיטה מצוינת לטיפול בהפרעות רגשיות ונפשיות כמו גם להחזיר לתפקוד איברים בתת תפקוד ובאי ספיקה. השיטה הינה עוצמתית ועמוקה.
 


הכשרת מטפלים בסו-ג'וק

 מטפלי הסו-ג'וק עוברים מסלול הכשרה הכולל לימוד טכניקות איבחון וטיפול שונות המטפלות בגוף ובנפש ברבדים שונים. לאורך כל שנת הלימוד מתמודדים המטפלים עם מטופלים ברמות שונות. בסיום השנה מגיש המטפל עבודת גמר ועובר מבחנים עיוניים ומעשיים לצד התנסות קלינית המשולבת לרוב במחקר רפואי.

 

אודות המרכז
איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי ה-International Sujok Association) ISA), הינו גוף ללא מטרות רווח שמטרתו הפצת שיטת הסו-ג'וק בעולם, שמירה על רמה מקצועית ואתית גבוהה ביותר והשתלבות במערכת הרפואה הממלכתית. הגוף הינו הסמכות הבלעדית המורשית להפצת השיטה במרכזים שונים ברחבי העולם. האיגוד הוקם ע"י פרופ' פארק ג'יי וו ז"ל בשנת 1991  והוא מהווה מרכז של ידע מקצועי והנחייה רוחנית לכל העוסקים בשיטה. מבנה האיגוד מחולק למחלקות על פי תחומי האחריות השונים ביניהם מחלקת חינוך, מחלקת הפצה לקהילה, מחלקת מחקר ופיתוח, מחלקה לקשרים בינלאומיים ועוד. 

לקישור לאתר איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי הקש כאן
.  
מידע נוסף 


צור קשר
 

035252367
 073-7410217
0547474217

Web Design Company NYCSEO Specialists NY  |  Hosting & DomainWeb Design NYWebsite Maintenance | SEO Services NYC