החיוך  
  
החיוך כדרך חיים
שיטת הסו-ג'וק הינה שיטת רפואה משלימה צעירה, דינמית ועוצמתית אשר משלבת ישן וחדש בהבנה כי ישנו מקור אחד מופלא לכל הדברים.
הסו-ג'וק משלבת חוכמת ריפוי שנאספה מתרבויות עתיקות עם הגיון מדעי מודרני וכך יוצרת כלי ריפוי יעיל, מהיר, פשוט להפעלה ובעל תוצאות מידיות.
הסו-ג'וק התפתחה בעידן הזה של שינויים טכנולוגים מהירים, צורך במענה מידי ונגישות מידע לכל. כשם שהטכנולוגיה ממוזערת כלל שהיא מתקדמת כך גם בשיטת הסו-ג'וק איננו מטפלים בגוף הפיזי אלא בעיקר באמצעות כפות הידיים והרגליים, דרך אלגנטית ומתקדמת ביותר לשלוט בבריאות האדם.
השיטה מבוססת על היותו של גוף האדם יחידה תפקודית מושלמת ומופלאה וככזאת ע"י כיוונון עדין ניתן להגיע לריפוי עצמי בכל מקרה של יציאה מאיזון.
בבסיס השיטה, תאוריית שלושת המקורות אשר מציגה מערכת יחסים בין ארבע כוחות יסוד בסיסיים אשר מתגלמים בכל תופעה ותופעה המתקיימת בעולם הזה. החל ממבנה האטום ,החלקיקים התת אטומים והכוחות הפועלים עליהם וכלה בגרמי השמיים והאינטראקציה ביניהם. הכוחות מתבטאים בכל רובד קיומי, בעולם הצומח, בממלכת החי, במערכות יחסים, במבנים חברתיים וכן, גם במערכות הפועלות בגוף האדם.
 על פי משנתו של מפתח השיטה, פרופ' פארק ג'יי וו, חוסר יכולת להבחין בכך שהעולם שלנו בנוי ומאורגן על פי חוקיות מסוימת הינה סימן לבורות ובבורות ובצרות האופקים, נמצא שורש הסבל.
תיאוריית שלושת המקורות מציגה דרך להבחין בסדר הבסיסי בעולמנו.
באמצעות ראיה מחייכת של החיים, הבורות נעלמת באופן אוטומטי ונוצרת האפשרות לראות את העולם המקסים, המופלא והמסודר ללא כל עיוות כשברקע נסוך החיוך הבלתי נראה.

מהו הקיום?
נוכל להבין את משמעות הקיום באמצעות ביצוע התבוננות (מדיטציה) על ורד יפהפה וריחני.
פרחים רבים פורחים סביבנו וכל אחד מהם מקסים בצורה ייחודית. כולם מדגימים בפנינו את ההרמוניה הניתנת להשגה.
באמצעות התבוננות (מדיטציה) ביופי ההרמוני של הציפורים החינניות ובאמצעות האזנה לשירתם המופלאה אנו יכולים להבין את משמעות הקיום.
מפעם לפעם הם נותנים לנו אפשרות לחוות הרמוניה ויופי מושלמים ובכך מרמזים שזו בעצם המטרה העילאית של הקיום בעולם הזה.
כאשר הכל מושלם והרמוניהחיוך נולד בצורה ספונטנית. ניתן להבין כי במידה מסוימת תמצית הקיום בעולם הזה מתמקדת ביצירת עולם מושלם, הרמוני ומחייך. אך רק בני האדם, כיצורים החיים המפותחים ביותר נושאים את היכולת ליצור חיוך אמיתי, מופלא והרמוני בסביבתם.
החיוך מופיע בצורה אוטומטית היכן שמושגת ההרמוניה. לחילופין, ההרמוניה המושלמת מושגת היכן שמתבטא החיוך האמיתי.  החיוך הינו סימן להרמוניה ולשלמות, הוא מביא לנו הצלחה, סיפוק ומאפשר להשיג כל מטרה.
ההתבוננות בחיוך היא מדיטציית החיוך. כיוון שהחיוך מייצג הרמוניה ושלמותמדיטציית החיוך מאפשרת דרך להתפתחות והעצמה אישית ולהשגת שלמות ואיזון פנימי.
למעשה גם כאשר עוד לא הגענו לשלמות, במהלך תהליך ההתפתחות האישית שמתרחש עם תרגול מדיטציית החיוך אנו זוכים לשגשוג בחיינו היומיומיים.
התודעה המוגדרת שלנו מתרחבת ומתמלאת באור ואהבה. אופקים צרים נפתחים לרווחה ומאפשרים לאפשרויות רבות לעלות. יחסי האנוש משתפרים ומחלוקות וריבים נמוגים, הנפש משתחררת מכל הסבל ואנחנו מצליחים להתמודד ולהחלים ממחלות ומכפיתיות.
כל מה שאנחנו עושים ואיך שאנחנו פועלים נושא בחובו פירות מחייכים והתודעה המועשרת מתמלאת בסבלנות ונחמדות אין קץ.

מדיטציית החיוך
מדיטציית החיוך הינה דרך מסודרת ומדעית לאפשר למתרגל לשלב את החיוך כחלק אינטגרלי מתהליך המדיטציה באמצעותו הופך האדם מודע למשמעות האמתית של קיומו. הגעה למצב של שלמות עצמית, חיים מלאי חיוך ומשוחררים מכל סוג של סבל.
תרגול של מדיטציית החיוך יכול לסייע לאדם להגיע למצב של הבנה מושלמת והכרה במהות הקיום ומטרת חייו.
החיוך אינו רק תדר מרפא אלא מהווה כלי לחיבור לנשמה ולמקור. הדרך לחיים בחיוך הינה דרך שדורשת עבודה. עיקר העבודה הינה התמודדות עם הפנימיות שבנו, עם דפוסי מחשבה "מהפנטים" שמונעים מאתנו לחיות כאן ועכשיו ולחוות את המציאות כפי שהיא.  
 המפגש והחיבור אל החיוך המקורי (Origin Smile), מאפשר להבחין בטבע המחייך של כל הקיום, בעבר, בהווה ובעתיד ולהתחיל בחיים מחייכים על מנת להביא את החיוך להגשמה בעולם הזה.

   

 

                
   
 

סו-ג'וק

נשימה מחייכת

_______________________________________________________________________________

   

 

                
   
 

סו-ג'וק

היבטים פרקטיים של מדיטציית החיוך

_______________________________________________________________________________

   

 

                
   
 

סו-ג'וק

כתבה ריפוי בחיוך

_______________________________________________________________________________

 


הכשרת מטפלים בסו-ג'וק

 מטפלי הסו-ג'וק עוברים מסלול הכשרה הכולל לימוד טכניקות איבחון וטיפול שונות המטפלות בגוף ובנפש ברבדים שונים. לאורך כל שנת הלימוד מתמודדים המטפלים עם מטופלים ברמות שונות. בסיום השנה מגיש המטפל עבודת גמר ועובר מבחנים עיוניים ומעשיים לצד התנסות קלינית המשולבת לרוב במחקר רפואי.

 

אודות המרכז
איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי ה-International Sujok Association) ISA), הינו גוף ללא מטרות רווח שמטרתו הפצת שיטת הסו-ג'וק בעולם, שמירה על רמה מקצועית ואתית גבוהה ביותר והשתלבות במערכת הרפואה הממלכתית. הגוף הינו הסמכות הבלעדית המורשית להפצת השיטה במרכזים שונים ברחבי העולם. האיגוד הוקם ע"י פרופ' פארק ג'יי וו ז"ל בשנת 1991  והוא מהווה מרכז של ידע מקצועי והנחייה רוחנית לכל העוסקים בשיטה. מבנה האיגוד מחולק למחלקות על פי תחומי האחריות השונים ביניהם מחלקת חינוך, מחלקת הפצה לקהילה, מחלקת מחקר ופיתוח, מחלקה לקשרים בינלאומיים ועוד. 

לקישור לאתר איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי הקש כאן
.  
מידע נוסף 


צור קשר
 

035252367
 073-7410217
0547474217

Web Design Company NYCSEO Specialists NY  |  Hosting & DomainWeb Design NYWebsite Maintenance | SEO Services NYC