המלצות ממטופלים  
  
א,בת 25, מתל אביב
17.1.16

דוקטור זוהר היקר,ברצוני להודות לך על הטיפול המדהים והמסור,סבלתי במשך שלוש שנים מצניחת רקטום ומאז שהגעתי אליך נוצר שיפור משמעותי בזמן מאד קצר .מה שאף רופא ברפואה מערבית הצליח לעשות. המון תודה על הטיפול והיחס החם,אין ספק שאתה מטפל נדיר בתחומו ומי שמגלה אותך זוכה.המון תודה!
       א.מ מירושלים  28.2.17 מטופל בפסוראזיס           
   נפלאות הסו ג'וק  
לפני מספר שנים חליתי בפסוריאזיס שהתבטא בנגעים בודדים בעור, לא משהו מטריד במיוחד. משחה סטרואידית טיפלה בהם היטב. בשל חוויה קשה שעברתי, הנגעים החלו להתגבר, הן במספרם והן בחומרתם. בשלב זה , חלק מהנגעים נעלמו כתוצאה משימוש בסטרואידים, אולם חלקם הלך וגדל עד שהפך לא נעים גם מבחינה ויזואלית.
עד כאן, מדובר במצב שהיה איכשהו סביר. אולם, לפני כשנה, בשל טראומה שחוויתי, החל הגוף מתמלא בנגעים, תחילה "בטפטופים" ואט אט "במטר כבד", עד שכל הגוף כוסה .
מיותר לציין שהנגעים גרמו לסבל רב: גירודים איומים שאינם ניתנים לשליטה, דקירות, גוף "בוער", חוסר יכולת לבוא במגע עם מים חמים וקשקשת "שהלבינה" את הבגדים והמצעים. בנוסף, המחלה הפריעה מאוד חברתית ומשכה תמיד את מבטי הסובבים אותי.
המצב היה חמור כל כך, עד שגורמים מקצועיים בביטוח הלאומי הפצירו בי לגשת לוועדה רפואית, שם טענו, "יפסקו לך בוודאות 100% נכות".
כשהגעתי במצב זה לרופא העור, הוא כבר לא רשם משחות סטרואידיות ולא המליץ ללכת לים המלח. תחת זאת, רשם לי כדורים לטיפול בבעיה במינון הגבוה ביותר. בתחילה שמחתי, שכן, מה קל יותר מליטול טבליות לבליעה. אולם, לאחר שקראתי את העלון המצורף "סמרו שערותיי": לתרופה קיימות תופעות לוואי , כמו: בעיות בכליות, זיהומים בחזה, בעיות כבד, סרטן בעור ועוד, באחוזים מאוד גבוהים.
ההלם הביא לכך שבפעם הראשונה בחיי החלטתי לנסות דרכים חלופיות לאלו הקונבנציונאליות.
למזלי, חברה המליצה לי לקבל טיפולי סו ג'וק אצל ד"ר זוהר יגיל, אצלו טופלה בהצלחה וכך עשיתי.
את תוצאות הטיפול אצל ד"ר זוהר יגיל ניתן להגדיר כלא פחות מנס !!!!!
סימני המחלה החלו להיעלם באופן דומה להופעתם, תחילה אט אט ולאחר מספר טיפולים, החלו להיעלם במסות. כיום, אני נקי מנגעים כמעט לגמרי, למעט 2-3 מקומות בגודל אפסי שבקושי ניתן להבחין בהם וגם הם הולכים ונעלמים.
כאשר ביקרתי את רופאת המשפחה שלי בתום הטיפולים היא נדהמה ממראה עיניה, וחזרה שוב ושוב על המשפט: "אני לא מאמינה".
לא נותר לי, אלא להודות מקרב לב לד"ר זוהר יגיל וצוותו על הטיפול המסור  והמועיל. על היחס החם וקבלת הפנים הלבבית שלו ושל כוכי, על הסבלנות, ההקשבה ועל הרצון הכן של שניהם לעזור.  
אני ממליץ בכל לבי לסובלים מפסוריאזיס, לנסות את טיפולי הסו ג'וק אצל ד"ר זוהר וצוותו.
 מצ"ב תמונות של "לפני ואחרי" (התמונות של "לפני" צולמו טרם ההחמרה במצב). 
    בכבוד ובהערכה  
           א.מ 
ע,מירושלים בן 73
17.1.16

לזוהר ערב טוב,
קיבלתי היום את תוצאות בדיקות הדם שלי,ואני מרגיש צורך לכתוב ולהודות לך על הטיפול המסור שקיבלתי ממך. בדיקות הדם מראות שפעם ראשונה מזה שנים רמת הסוכר נמצאת בנורמה ז"א איננה חריגה, עומדת על 100.
אני ממשיך בתרגילים  וכנראה שאני מבצע משהו נכון כי התוצאה מדברת בעד עצמה.גם קרן מרגישה באופן כללי טוב, הדורבן ישן את שנת החוף שלו. נגיע שוב לרענון בעוד מספר חודשים.
שנה אזרחית טובה לך למשפחתך ולכל הצוות
א, בת 52 ,ירושלים
10.1.2016

ברצוני לשבח ולהלל את ד״ר זוהר יגיל על עזרה שלא האמנתי שניתן לעזור לי אחרי הרבה נסיונות. הנני סכרתית מזה 15 שנה עם נוירופתיה קשה. כל לילה היתי מתעוררת מספר פעמים עם שריפה כאבים ודקירות בכף הרגלים. ניסיתי המון דברים עד שהגעתי לד״ר זהר יגיל ופתאום כמו במטה של קסם נעלמו הכאבים הקשים שלא איפשרו לי לישון לילה רצוף אחד. מאז הטיפול שכחתי לגמרי שיש לי נוירופתיה ממליצה מכל הלב. מעבר לכך היחס והאמפתיה החיוך התמידי. איפשר לי לא לקחת כדורים קשים. וזאת באמת הזדמנות להודות לך זוהר
 

מ' , בת 41, ירושלים

הטיפול של ד"ר יגיל לקח אותי ממצב של כאבי גב אקוטיים ובלתי נסבלים לתפקוד מלא. פשוט כך.  הגעתי לד"ר יגיל בעקות פריצת דיסק שהשביתה אותי לגמרי. לא יכולתי לשבת (או לנהוג) ולקחתי כמויות עצומות של משכחי כאבים כל יום.

עשיתי פיזיוטרפיה ואוסטיופטיה ללא הצלחה  ועמדתי לפני ניתוח. חברה ששמעה על הצלחה של ד"ר יגיל בתחום המיגרנות הציעה שאנסה, ולמרות שעד אז לא שמעתי על סו ג'וק, החלטתי שאין מה להפסיד ושהואיל והטיפול לא כולל מגע פיזי בגב, לפחות לא יהיה נזק נוסף (כפי שהיה עם טיפולים אחרים).


הגעתי לד"ר יגיל סקפטית ושאלתי כמה זמן, לשיטתו, יקח לראות הקלה בכאבים. הוא אמר שתוך שלושה טיפולים ארגיש שינוי משמעותי – בעיקר אם אתמיד עם הטיפול הביתי שכולל הדבקת זרעים על הידיים לפני השינה. (משונה לכל הדעות אבל לא היה לי מה להפסיד).

ואכן, למרות הסקפטיות, תוך שלושה טיפולים במהלך שבועיים הפכתי מבן אדם שחי מתרופה לתרופה לתפקודית לגמרי. היה אפילו שווה להפוך לבדיחת השבוע בגלל הזרעים...

בנוסף ליכולות הרפואיות, ד"ר יגיל הוא גם איש מקסים שאכפת לו באמת מהמטופלים ותמיד זמין. אותה אווירה נעימה ומזמינה מורגשת בצוות הקליניקה. אני ממליצה בחם רב ובלב שלם על ד"ר יגיל ואמשיך ללכת אליו בעתיד עם כל בעיה רפואית – גב או אחרת.

_______________________________________________________

ד', בת 55, ירושלים

בס"ד                                               ירושלים, שבט התשע"ד
                                                       ינואר 2013
 
                 
 
לד"ר זוהר יגיל ולצוות המיוחד,
 
להודות ולהוקיר תודה, זה המעט שאני יכולה לעשות.
על ד"ר יגיל שמעתי מפי חברה שסיפרה לי על הרופא בביה"ח הדסה עין כרם שמטפל בשיטה של דיקור מחטים בכפות הידיים. "אני לא יודעת מה בדיוק עושים אבל זה עושה פלאים..." אמרה חברתי.

מאחר ושכבתי למעלה משבועיים במיטה בשל פריצת דיסק ואיבוד שליטה ברגל שמאל (ניהלה חיים משלה), הטיפול התרופתי לא סייע, אולי הקל במעט את הכאב, חוסר האונים והשכיבה הממושכת החלטתי שאנסה מה כבר יכול להיות.
 
הגעתי לד"ר יגיל למרפאה, ד"ר יגיל ביקש שאשב על הכורסא, פעולה שהייתה קשה והכאבים היו ללא נשוא. התיישבתי על קצה הכורסא, וד"ר יגיל החל בטיפול (לאחר תשאול) מה שקרה שם במרפאה היה מדהים ,כעשר דק' אולי קצת יותר לאחר שד"ר יגיל 'דיקר' אותי במחטים מצאתי עצמי ישובה על כל הכורסא  רגל על רגל (פעולה שלא חלמתי שאוכל לבצע  מיד עם טיפול זה או אחר). לאחר הטיפול כדבר הטבעי ביותר שיש חזרתי לעבודה !!!!
שבוע לאחר מכן הגעתי לטיפול חיזוק לגב. אציין שהגעתי צרודה ובקושי נשמע קולי  ושוב, ד"ר יגיל שעשה לי טיפול חיזוק לגב, טיפל גם בבעיית הצרידות  וכשעה אחרי הטיפול קולי שב אלי.  
 
אני מעלה את הדברים על הכתב ואני חייבת להודות לד"ר יגיל, להביע את הערכתי על המקצועיות , ההקשבה, ההרגעה , ההסבר וכמובן על היחס החם, וגם על כוסות התה שהכין לי .  ד"ר  יגיל, הרגשתי שאני בידיים הנכונות ויש מי שקשוב ודואג בכנות אכפתיות והמון טוב לב שנשקף מהעיניים.

בהזדמנות זו ברצוני להודות גם לד"ר ג'ניה יגיל, אשתו המדהימה ואליה העובדת ללא לאות ומקבלת את המטופלים במאור פנים בחיוך מרגיע  ונעים וגם...מטפלת. גם שתיהן טיפלו בי באחת ההזדמנויות  וסייעו להקל  עלי במכאובי.
https://mail.google.com/mail/u/1/images/cleardot.gif
 
אני ממליצה בחום לכל אחד שסובל מבעיה רפואית ולא משנה איזו להגיע ולקבל טיפול בשיטה הסו-גו'ק הייחודית .

אציין כי את אותם אנשים שהפנתי לטיפולו של ד"ר יגיל התקשרו אלי ושיתפו אותי בתדהמתם על התוצאות המידיות שלאחר הטיפל.
 
תודה לך ד"ר יגיל, תודה גם לך ד"ר ג'ניה יגיל –האשה שאיתו, ולאליה המדהימה .
תודה על מה שאתם.


_______________________________________________________

 
ע', בת 37, ירושלים

תודה לזוהר! 
לקראת לידת בני סבלתי מכאבים עקב התרחבות האגן, כאבים שליוו אותי יותר מחצי שנה אחרי הלידה והקשו עלי לישון, לשבת ולקום, לעמוד על הרגליים זמן רב ועוד- ממש פעילויות יומיומיות פשוטות. 

לקחתי משככבי כאבים, עשיתי פיזיותרפיה, שיאצו ומה לא. כלום לא עזר עד שהגעתי לזוהר למספר טיפולים מצומצם, והכאבים חלפו במהירות וביעילות. 
זו פעם ראשונה שאני עושה דיקור, ואני חייבת לומר שבהתחלה הייתי סקפטית אבל מה אומר? זה הצליח ובגדול. 
אז תודה לזוהר ושנהיה בריאים.  
עופרה
 
 
_______________________________________________________


י' בת 55, חיפה
הגעתי לזוהר לאחר המלצה מחבר טוב שסבל מאסטמה מאז הילדות ולאחר סידרת טיפולים הפסיק להשתמש במשאף והפך להיות אדם דינמי ופעיל.

אני סובלת (או לפחות סבלתי) מקרע ברצועה הצולבת בברך, הכאב היה בלתי נסבל במיוחד לאחר ישיבה ממושכת ובמצבים מסוימים ממש לא יכולתי לקום ללא סיוע. לאחר תקופה של חבישה, פיזיוטרפיה ומשככי כאבים הופניתי לניתוח.

פניתי לזוהר ושאלתי אותו הם לפי דעתו אפשר לטפל? הוא חייך ואמר שכדאי לנסות. לא הבנתי איך באמצעות כמה מחטים וזרעים אפשר לחבר חזרה משהו קרוע בגוף וזוהר הסביר שהגוף פשוט מוצא דרך "להסתדר". לדבריו לגוף יש מנגנוני בקרה ופיצוי והרבה פעמים הוא מוצא דרך להסתדר במצב הקיים.

ולמען האמת, אכן כך היה. במהלך הטיפול הראשון שכלל אבחון, כבר התבקשתי לקום ולשבת מספר פעמים, עד שזוהר מצא את הנקודות הנכונות ביותר לטיפול. לאחר מיכן קיבלתי שיעורי בית עם זרעים להנחה על האצבעות.כעבור יומיים של שיפור המצב חזר לקדמותו והכאבים אף החריפו.

זוהר הסביר שזו תגובה נורמלית ויש להמשיך בטיפול עד שהמצב יתייצב. סמכתי עליו ואכן כך היה. כעבור שלושה טיפולים הבעיה חלפה לחלוטין ובעצת זוהר המשכתי בעוד שלושה מפגשים על מנת "לקבע" את האפקט. חזרתי בהדרגה לפעילות וכאבי הברכיים חלפו וכיום אני יוצאת להליכות ממושכות בכל בוקר.

במהלך הטיפולים זוהר נתן לי "טבעת פלא" לעיסוי האצבעות, הוא הסביר שגירוי האצבעות מביא לאפקט מאזן לגוף והמליץ לי לתת לבעלי שסובל כבר 15 שנה מכאבי גב ובכל יום שישי ממיגרנה, לאחר עיסוי עם הטבעת המיגרנות וכאבי הגב חלפו ובעלי מסתובב עם הטבעת לכל מקום.

שוב תודה לזוהר על היחס החם והתמיכה בכל תהליך ההחלמה, אני חייבת להודות שבהתחלה הייתי מאוד סקפטית, אבל החיוך, הרוגע והביטחון של זוהר אפשר לי לתת צ'אנס לגוף להחלים ממצב שלא האמנתי שאפשרי. כיום אני מספרת לכל חברותי על ה
סו-ג'וק, כמו שזוהר אומר ה"סמארטפון" של הרפואה המשלימה.

_______________________________________________________
 
ח' בת 74, ירושלים
אני רוצה להודות לד"ר זוהר יגיל ולצוות מרפאת ה
סוג'וק.

אני סובלת כבר כעשרים שנה מכאבי גב, צוואר וברכיים. יש לי שתי פריצות דיסק צוואריות ואוסטיאוארטריטיס במפרקי הירך.

ד"ר זוהר טיפל בי במשך כחמישה טיפולים והביא להקלה משמעותית בכאבים. כיום חזרתי ללכת ולתפקד לאחר תקופה ארוכה שלא יצאתי מהבית. ד"ר זוהר לימד אותי איך להשתמש בבית בזרעים על מנת לחזק את הכליות וככה אני ממשיכה לטפל בעצמי.

סבלתי גם בחוסר יכולת להניע את הכתף וכבר כעבור הטיפול הראשון התחיל השיפור שנמשך וכיום אני משתמשת ביד ימין כמעט ללא מגבלה.

אני רוצה להודות לד"ר יגיל ולצוות המרפאה על היחס החם והמסור._______________________________________________________
 
מ' בן 32, ירושלים

סבלתי מדיכאון וחרדה במשך כשמונה שנים, התקשיתי בשינה, בתפקוד, ממצבי רוח, כעסים, בעיות בתפקוד המיני וביטחון עצמי ירוד.

בשנתיים האחרנות בהמלצת הרופא התחלתי לקחת קלונקס, ריטלין, ריספונד.
נפגשתי עם ד"ר יגיל לפני כחצי שנה, באותה תקופה כמעט ולא יצאתי מביית ונאלצתי להפסיק את עבודתי.

ד"ר יגיל הסביר לי על התהליך הטיפולי והמליץ לי לעבור סדרת טיפולים. הוא נתן לי המלצות תזונתיות. כבר כעבור הטיפול הראשון ישנתי טוב יותר בלילה כאשר השיפור הלך והתחזק. כעבור כ-10 טיפולים המליץ לי ד"ר יגיל להיפגש עם הרופא המטפל כדי לדון בהורדת התרופות, ובצורה הדרגתית תוך כדי טיפול הורדתי את התרופות לחלוטין.

ד"ר יגיל הראה לי איפה הכבד והמוח בהשתקפות על פני כף היד ולמדתי להמריץ את הנקודות באמצעות זרעים ואף מחטים.
כיום חזרתי לתפקוד מלא וחזרתי לחייך ולהרגיש.

אני רוצה להודות מקרב לב לד"ר יגיל על הטיפול המסור והתמיכה בכל שעות היממה.
 
 
_______________________________________________________
 
הגעתי לד"ר זוהר יגיל בעקבות שתי פריצות דיסק בגב התחתון ואחרי טיפולים שונים ומגוונים שלא הועילו ואפילו הכאיבו יותר: פיזיותרפיה, אוסטיאופתיה, פילאטיס, יוגה, וכלום לא עזר.

הרגשת הנימול ברגלים, הכאבים האין סופיים שמנעו ממני כל כך הרבה...חוסר האונים כשנופל משהו על הרצפה. הקושי בפעולות פשוטות כמו לשרוך נעלים, השינה בתוך כאב מתמשך, הפציעה פגעה בהכל! איכות החיים שלי ירדה בצורה משמעותית. וחייתי במעגל קסמים שבו הכאב שולט והשפיע גם על שאר תחומי חיי, תסכול, עצב ושמנה חיי החברה, הכל הושפע לרעה.

עולמי היה סביב הישרדות בסיסית.

ואז הגיע זוהר חייך וטיפל. שם כמה מחטים קטנטנות על הידיים וחייך.
בטיפול הראשון פשוט הלכתי לישון. וישנתי בלי כאב.

בטיפול הרביעי כבר הרגשתי הקלה משמעותית בפעולות שגרתיות.

בטיפול השישי לא זכרתי שכל כך כאב לי לפני חודש וחצי...
ומאותו רגע כל בעיה שהייתה קטנה כגדולה, הבאתי בפניו.

משיעול טורדני, יובש בעור, קשקשים, נסיגת חניכיים, תת פעילות בלוטת התריס, עצירות כרוניות, מיגרנות, משאלת ההרזיה שזנחתי, עצבות, טראומות ופחדים, הכול טופל ביעילות ומהר, ותוך זמן קצר נשכח כלא היה.

היום שנה וחצי מאז הטיפול הראשון, אני במקום אחר בכל תחומי החיים שלי.
והכי חשוב אני יותר שמחה, הרבה יותר בטוחה בעצמי, נושמת ומחייכת...

 _______________________________________________________
 
ינואר 2014, המלצה לטיפול בסוג'וק.

אני מטופלת של זוהר ומאוד מרוצה. אני מקבלת טיפול עקב חרדה, יש לי מחלת ויטיליגו. יש תקופות שאני מגיעה לעיתים קרובות, ויש לעיתים רחוקות.

הטיפול קצר ומאוד יעיל. זוהר איש מקסים שמטפל נהדר ומקשיב ועונה בטיפול לכל השאלות. מתיחס להודעות בסבלנות רבה. אני ממליצה בחום על טיפול בסו ג'וק אצל זוהר יגיל!
מזי.

_______________________________________________________

       
שמי מרדכי ירושלמי, בן 77, ניצול שואה בעל אחוזי נכות גבוהים. לפני מספר שנים אובחנתי כחולה במחלת הסרטן, גילו אצלי גידול בכליה הימנית ועברתי כריתת כליה.

לאחרונה תקפו אותי אירועים מוזרים, הייתי מאבד את היכולת לדבר ואת התחושה בידי וברגליי. החשד היה אירוע מוחי כלשהו. אבל בדיקות שעברתי כולל בדיקות בחדר המיון שללו את העיניין.

ההתקפים האלה חזרו והלכו במשך 3-4 חודשים. בהתקף האחרון, בעצת רופאיי, החלטתי לפנות לבי"ח הדסה עין כרם לאישפוז. בהדסה ביצעו בי את כל הבדיקות שהרפואה הקונבנציונלית מכירה ומכילה וכל הבדיקות הראו שאין לי דבר! המילה שחזרה בכולן היא NORMAL. בצאתי משם הם הודו שאין להם מושג מה יש לי!

הייתי כבר מיואש ולא ידעתי מה לעשות, החלטתי לפנות לרפואה המשלימה. פניתי למרפאה בצמחי באך ותוך כדי טיפול אצלה היא סיפרה לי על הסוג'וק והמליצה לי לנסות את הטיפול. לטיפול הגעתי מאוד סקפטי, לא האמנתי שהסיכות, הזרעים והמוקסות יכולים באמת לעזור לי. אבל, עם עובדות לא מתווכחים.

בטיפול הראשון ביקש ממני המטפל לשבת על הרצפה, צחקתי ואמרתי לו שלשבת אני יכול אבל שלא יבקש ממני גם לקום משם. הוא צחק עלי חזרה. ואני קמתי כמו גדול מהרצפה. לאחר הטיפול השני הצלחתי לרדת ולעלות כמה קומות במדרגות!

שנת הלילה שלי חזרה להיות רציפה כמו שלא הייתה שנים. בשלב מסוים הציע לי ד"ר זוהר יגיל להירשם לקורס הבסיסי ללימודי הסוג'וק, בקורס אנו לומדים כיצד לאבחן את עצמנו ולטפל בנו ובאנשים אחרים. כיום אני מתפקד באופן המותאם לגיל, בדרך שכבר שכחתי שאני יכול להיות בה ואת השיפור הניכר אני יכול לזקוף לזכות הסוג'וק.

 


הכשרת מטפלים בסו-ג'וק

 מטפלי הסו-ג'וק עוברים מסלול הכשרה הכולל לימוד טכניקות איבחון וטיפול שונות המטפלות בגוף ובנפש ברבדים שונים. לאורך כל שנת הלימוד מתמודדים המטפלים עם מטופלים ברמות שונות. בסיום השנה מגיש המטפל עבודת גמר ועובר מבחנים עיוניים ומעשיים לצד התנסות קלינית המשולבת לרוב במחקר רפואי.

 

אודות המרכז
איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי ה-International Sujok Association) ISA), הינו גוף ללא מטרות רווח שמטרתו הפצת שיטת הסו-ג'וק בעולם, שמירה על רמה מקצועית ואתית גבוהה ביותר והשתלבות במערכת הרפואה הממלכתית. הגוף הינו הסמכות הבלעדית המורשית להפצת השיטה במרכזים שונים ברחבי העולם. האיגוד הוקם ע"י פרופ' פארק ג'יי וו ז"ל בשנת 1991  והוא מהווה מרכז של ידע מקצועי והנחייה רוחנית לכל העוסקים בשיטה. מבנה האיגוד מחולק למחלקות על פי תחומי האחריות השונים ביניהם מחלקת חינוך, מחלקת הפצה לקהילה, מחלקת מחקר ופיתוח, מחלקה לקשרים בינלאומיים ועוד. 

לקישור לאתר איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי הקש כאן
.  
מידע נוסף 


צור קשר
 

035252367
 073-7410217
0547474217

Web Design Company NYCSEO Specialists NY  |  Hosting & DomainWeb Design NYWebsite Maintenance | SEO Services NYC