*ניתן לבצע הזמנה החל מ100 ש"ח ומעלה

ציוד סו-ג'וק

טבעת עיסוי סו-ג'וק

טיפול סו-ג'וק באמצעות טבעת אלסטית. מאחר שגוף האדם מיוצג כולו בכפות הידיים והרגליים ובכל אצבע, עיסוי של כפות הידיים והרגליים ושל אצבעותיהן באמצעות טבעת אלסטית, הוא דרך יעילה למניעה וטיפול במחלות על פי שיטת סו-ג'וק. ממקמים את הטבעת על האצבע ומעסים בעזרתה את השתקפות האזור הכואב עד שהוא נהיה אדום וחמים. יש לחזור על התהליך מספר פעמים ביום. הזמן המומלץ הוא 2-3 דקות לכל אצבע. ניתן לעבוד ולהמריץ נקודות ריפוי עד לקבלת הקלה בתסמינים. אין לגרות אזורים מגורים או פצועים ומומלץ להתאים את עוצמת הלחיצה למרקם העור וטונוס היד.

15

מקל אבחון

עיסוי עם מקל אבחון סו-ג'וק לאחר מציאת נקודת הריפוי יש ללחוץ עליה בעוצמה מספיקה בעזרת מקל האבחון (ניתן להשתמש בכל כלי אחר, בתנאי שהוא אינו חד: גפרור, עט כדורי ואפילו ציפורן) לאחר שנמצאה הנקודה הכואבת, יש להניח עליה את המקל ולהמשיך לעסות את האזור במעגלים לכוון השעון ונגד כוון השעון, תוך כדי הפעלת לחץ קצת יותר חזק על הנקודה. אפשר להשתמש בטכניקה של ויברציה בנקודה על מנת להגביר את הגירוי. יש להמשיך לעסות את הנקודה עד שהכאב הנותר נעלם ובמקומו מופיעה תחושה של חום. בשלב זה ניתן להפסיק את הטיפול כיוון שייתכן שהתופעות האקוטיות של המחלה נעלמו כולן. אם נמצאו כמה נקודות של כאב אקוטי באזור ההשתקפות, יש לטפל בכולן אחת אחרי השניה, באמצעות השיטה שתוארה להלן. לטיפול במחלה כרונית יש צורך ביותר מטיפול אחד. את הנקודות שנמצאו יש לעסות בעוצמה למשך שלוש עד חמש דקות, כל 3 עד 4 שעות, עד שהמצב משתפר. עיסוי חוזר בנקודות ההשתקפות משפר את המצב במהירות רבה. המאמצים אינם לשווא: במהרה ניתן לחוש שינוי נפלא בבריאות.

39

אינג'קטור משקולת

אינג'קטור משקולת הינו הדרך הקלאסית להחדרת מחטי סו-ג'וק לנקודת ההשתקפות. את האינג'קטור מעמידים 90 מעלות לנקודת ההשתקפות לאחר מציאתה. האינג'קטור מצויד במגנט בקצהו ובאמצעות המשקולת המחט מוחדרת לעומק הרקמה הרצוי. הפעלת לחץ עם האינג'קטור מעל נקודת ההשתקפות מביאה לאיסכמיה מקומית, וכך לשיכוך כאבים בשעת החדרת המחט.

60

אינג'קטור קפיץ

סו-ג'וק אינג'קטור קפיץ, מצויד בקצהו במגנט על מנת למנוע את נפילת המחט. אינג'קטור קפיץ מיועד להחדרת מחטים בשימוש בטכניקות של סו-ג'וק 6 קי ותת מבנה 6 קי, כמו גם לנקודות השתקפות בעיתיות כמו השתקפות אוזניים או לדיקור בכפות הרגליים.

59

מבצע

מחטי סו-ג'וק 500 יח' תוצרת סין

מחטים יעודיות לטיפולי סו-ג'וק. קוטר המחט 0.18 מ"מ, אורך 7 מ"מ. תוצרת סין.

9585

מבצע

מחטי סו-ג'וק 500 יח'

מחטי סו-ג'וק תוצרת Huang Lim קוריאה. 50 יח' באריזה. 10 יח'. קוטר 0.16 מ"מ, אורך 7 מ"מ.

115104

75

אזל מהמלאי
מבצע

דנסיטי - קפליות - אריזה של 75 (25% בונוס)

הסידן האמורפי של חברת אמורפיקל מומלץ ביותר, לא רק להחלמה משברים ולמצבי אוסטיאופרוזיס אלא גם למצבים של כאבים כרוניים, הפרעות שינה, מחלות מפרקים, בעיות במערכת העצבים ואפילו דיכוי מחלת הסרטן. מחקר עדכני מראה כי הסידן האמורפי מוריד דלקת מקומית ולכן מסייע גם לשיקום ממצבים דלקתיים כרוניים, מצבים דלקתיים אקוטיים (סיבוכי קורונה) ואפילו ממצבים של סרטן גרורתי מתקדם. כיום ישנם מחקרים ענפים על סידן מופלא זה מצ"ב קישור לרשימת כתבות למטה.

200169

ספרות מקצועית סו-ג'וק

ספר ריפוי בציפורניים

ספר איבחון וטיפול באמצעות הציפורניים על פי שיטת הסו-ג'וק. נכתב ע"י פרופ' פארק ג'יי וו. על פי הרפואה הסינית הציפורניים מראות על מצב בריאות הכבד, על פי הסו-ג'וק, כל ציפורן עשויה לסמל איבר פנימי או בלוטה אנדוקרינית. ניתן להשתמש בציפורניים גם ככלי אבחוני אבל גם ככלי טיפולי להעברת מסרים מרפאים לגוף. הריפוי באמצעות הציפורניים יכול לעשות באמצעות עיסוי, שימוש במוקסה, מגנטים כמו גם מחטים.

45

מבצע

אטלס 6 האנרגיות

אטלס 6 האנרגיות מכיל אוסף של איורים וטבלאות המציגים את 6 האנרגיות, התפתחות 6 האנרגיות מ -5 האלמנטים הסינים, חיבור בין 6 האנרגיות ל- 8 קי ושלושת המקורות. האטלס מכיל עשרות איורים וטבלאות המציגים את ביטוי 6 האנרגיות בעולם סביבנו ובמערכות תפקודיות בגוף האדם, בחושים, תפקודים מנטליים, רגשות וחלוקה של פתולוגיות על פי אברים ומערכות. ספר זה הינו הכרחי לכל מי שעוסק בתת מבנה 6 קי. הספר כתוב בשפה באנגלית נכתב ידי פרופ' פארק ג'יי וו.

160140

ספר מדיטציית החיוך

ספר מקורי של פרופ' פארק ג'יי וו המסביר בצורה יסודית ומעמיקה את פילוסופיית החיוך. הספר כולל שירים שכתב פרופ' פארק שמאפשרים לרדת לעומק המורכבות המופלאה של שלושת המקורות. מכיל אוסף של תרגילים של מדיטציית החיוך מסוגים שונים.

120

מבצע

ספר כנס איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי 2017

ספר כנס איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי מ -2017, מכיל תאורי מקרים, מחקרים וכתבות בנושאי סו-ג'וק שהוצגו על ידי רופאים, חוקרים ומטפלי סו-ג'וק מרחבי העולם. הופק ברג'קוט, גוג'אראט, הודו 2017.

12060

אזל מהמלאי
אזל מהמלאי
אזל מהמלאי

תוספי תזונה

שיח אברהם - תמצית

שיח אברהם, Vitex agnus castus, צמח שעושה עבודה מדהימה על מערכת המין הנשית והגברית תוך כדי השפעה על בלוטת ההיפופיזה. מומלץ לטיפול באקנה, הסדרת מחזור חודשי, איזון הורמונלי, מיגרנות, מועקה נפשית והפרעות שינה המופיעים סביב המחזור החודשי.

119

מבצע

מולטי ויטמין Microplex VMz - דוטרה

תוסף התזונה Microplex VMz, שדוטרה פיתחה הניו המתקדם ביותר בענף, ונותן מקור חיוני יומיומי לחומרים המזינים שהתזונה שלך לא מספקת. Microplex VMz קומפלקס, מספק יתרונות רבים על פני מולטי ויטמינים קונבנציונליים אחרים הנמצאים בתעשיית התוספים. הוא כולל מטריצת גליקופרוטאין מוגנת בפטנט, באמצעותה הוויטמינים והמינרלים הנגזרים מהמזון נקשרים לתרבית של שמרי לקטובצילוס, שהיא צורה מוכרת יותר למערכת העיכול ולכן הזמינות הביולוגית שלהם גבוהה לשימוש יעיל של מערכות הגוף ללא הפרשה מוגברת של החומרים המזינים אל מערכת השתן. יתרונות ומרכיבים בולטים: מכיל תערובת מאוזנת הכוללת 22 ויטמינים ומינרלים לתמיכה בחידוש. מכיל נוגדי חימצון A, C ,E מכיל את כל ספקטרום ויטמין E כולל טוקופרול. בעוד שתוספי מזון אחרים עשויים לכלול רעלים או חומרי מילוי, Microplex VMz כולל תערובת מאוזנת של מינרלים בלבד הכוללים סידן, מגנזיום, אבץ, סלניום, נחושת, מנגן, כרומיום, ונדיום. ונדיום הוא מינרל קורט בעל חשיבות גדולה לחיי האדם.‏ קומפלקס מקדם עצמות שלד בריאות באמצעות תערובת המספקת 500 מ”ג סידן, 150 מ”ג מגנזיום, 15 מ”ג אבץ, 800 יב”ל ויטמין D המסייעת לשמור על בריאות עצמות אופטימלית בכל גיל. התערובת מספקת 500 מ”ג סידן, 150 מ”ג מגנזיום, 15 מ”ג אבץ, 800 יב”ל ויטמין D המסייעת לשמור על בריאות עצמות אופטימלית בכל גיל. מכיל חומצה פולית טבעית מקליפת לימון. מכיל תערובת מזונות על עם של קייל, שן הארי, פטרוזיליה, אצה, ברוקולי, נבטי בריסל, כרוב. מועשר בתערובת אנזימי עיכול: פרוטאז, לקטאז, ליפאז, עמילאז, אלפא-גלקטוסידאז, דיאסטאז, גלוקומילאז, פפטידאז. מכיל את התערובת הארומטית הייחודית “זן העיכול” עם שמנים ארומתיים טהורים CPTG: מנטה, ג’ינג’ר, קימל. הפורמולה מיוצרת בכמוסות צמחיות, 100% צמחי, ללא נתרן לוריל סולפט, ללא מרכיבים מחלב ומוצריו, ללא חיטה. כאמור, בניגוד לתוספי מזון אחרים, Microplex VMz הוא תוסף אידיאלי למי שנאבק לעתים קרובות בבעיות עיכול עם תערובת בוטנית הכוללת פלפל שחור, קמומיל, זרעי שומר, רוז היפ/שיח וורדים פראי, מינרלי קורט אורגניים לספיגה טובה יותר המפחיתה את הסטרס על מערכת העיכול. הפורמולה מיוצרת בכמוסות צמחיות, 100% צמחי, ללא נתרן לוריל סולפט, ללא מרכיבים מחלב ומוצריו, ללא חיטה. למרות שתוסף התזונה Microplex VMz הוא תוסף עוצמתי בפני עצמו, הוא תוכנן במיוחד לשימוש באופן יומיומי עם תוסף התזונה EO Mega® ותוסף התזונה Alpha CRS + ® היוצר תשתית אידיאלית לכל אדם בריא לחיים מלאי חיוניות

220180

אמורפיקל - תוספי סידן אמורפי

מבצע

דנסיטי - קפליות - אריזה של 75 (25% בונוס)

הסידן האמורפי של חברת אמורפיקל מומלץ ביותר, לא רק להחלמה משברים ולמצבי אוסטיאופרוזיס אלא גם למצבים של כאבים כרוניים, הפרעות שינה, מחלות מפרקים, בעיות במערכת העצבים ואפילו דיכוי מחלת הסרטן. מחקר עדכני מראה כי הסידן האמורפי מוריד דלקת מקומית ולכן מסייע גם לשיקום ממצבים דלקתיים כרוניים, מצבים דלקתיים אקוטיים (סיבוכי קורונה) ואפילו ממצבים של סרטן גרורתי מתקדם. כיום ישנם מחקרים ענפים על סידן מופלא זה מצ"ב קישור לרשימת כתבות למטה.

200169

מבצע

דנסיטי ספורט - אבקה 200 מ"ג

דנסיטי ספורט - אבקה לספיגה מהירה מתחת ללשון, מחולק ל-60 אריזות של 200 גר'. בטעם מנטה. נוח וזמין לספיגה. מצויין לשיקום מפציעות, כאבי גדילה, דלקות אקוטיות, דלקות כרוניות, מחלות חיסון עצמי, התאוששות מקורונה ותמיכה בחולים אונקולוגים.

220178

מבצע

גסטרליקס - סידן אמורפי לטיפול במחלות מעי דלקתיות Gastrilex

pH גסטרילקס תוסף הסידן של חברת אמורפיקל, מיועד למחלות מעי דלקתיות. התוסף מתפרק אך ורק במעי ועוזר לטפל ב-PH החומצי שמאפיין מצבים דלקתיים כרוניים. וויסות pH (אנטי דלקתי) – מחסור בביקרבונט יכול להוביל לדלקת כרונית שמחריפה וגורמת לנזקים. ביקרבונט מווסת את האזור המודלק, וזמינות המינרלים הגבוהה משלימה את החוסר. כאב כרוני – דלקת כרונית גורמת לכאב , ייצור מוגבר של ביקרבונט מווסת חומציות באזור הדלקתי ובכך גורם להפחתת כאב. שחרור מושהה במעיים – כמוסה בשחרור מושהה מסיעה את החומר הפעיל ישירות למעי. טכנולוגיה חדשנית- המבנה הייחודי – אמורפי וננומטרי מאפשר הגעה יעילה לאיבר המטרה, זמינות ביולוגית גבוהה יותר, מסיסות פי 120 יותר מכל סידן אחר. מינון יומי: להתמודדות עם דלקת פעילה באדם בוגר 1600 מ"ג ליום בחודש הראשון: 8 כמוסות ביום – 3 בבוקר, 2 בצהריים, 3 בערב*. כעבור חודש ימים ולאחר ההקלה בתסמינים יש ליטול 6 כמוסות ליום לחודש נוסף. לאחר מכן 4 כמוסות ליום. *ע"פ עדויות של לקוחות. אחסון: יש לאחסן את המוצר במקום קריר, יבש ומוצל. אין לאחסן במקרר. תוספי התזונה של אמורפיקל אינם תרופה והם לא נועדו לאבחן, לטפל, לרפא או למנוע מחלה כלשהי. בכל מקרה של בעיה רפואית, יש להתייעץ עם הרופא המטפל.

220189

מבצע

pH Direct תוסף סידן אמורפי לטיפול בדלקות מפרקים ושיקום רקמה לאחר פציעה

pH דיירקט הינו תוסף תזונה, הניתן כאבקה לנטילה תת לשונית לסובלים מדלקות כרוניות, כאבי ברכיים, דלקת פרקים, דלקות במפרקים (אוסטיאוארטריטיס) ושיקום מפציעות

200189

שיקויים ורקיחות

סירופ לחיזוק מערכת החיסון לילדים

מיצוי סמבוק שחור פירות ופרחים, אסטרגלוס וג'ינג'ר לחיזוק מערכת החיסון והתמודדות הגוף עם מחלות חורף נפוצות. המיצוי מיועד לילדים ומבוסס על סילאן תמרים אורגני.

10060

תמצית צמחי מרפא לחיזוק חיסוני

מיצוי סמבוק שחור פירות ופרחים, ג'ינג'ר, אסטרגלוס, ג'ינסנג סיבירי וג'ינסנג קוריאני לחיזוק מערכת החיסון והגנה כנגד נגיפי וחיידקי החורף

120100

מיצוי צמחי מרפא לטיפול בהפרעות מתח וחרדה עם הפרעות שינה

מיצוי של ורבנה רפואית, מליסה, פסיפלורה וטיליה לטיפול בהפרעות סטרס, מתח וחרדה

120100

מיצוי צמחים להפרעות קשב וריכוז

תמצית צמחים ייעודית להפרעות קשב וריכוז, תמצית שנבדקה ונחקרה על סטודנטים לרפואה והוכחה כיעילה להגברת יכולת הקשב, הריכוז ותפוקת העבודה. מכילה גי'נסנג סיבירי, ג'ינסנג קוריאני, רודיולה, בקופה ורוזמרין

120

מגנטים

מגנט סו-ג'וק מלבני, מגנט חץ, מגנט ארוך

מגנט חץ סו-ג'וק, מיועדת להנעת אנרגיה בצורה אורכית לאורך השתקפויות או מרידיאנים, המרצה או החלשה של מרידיאנים, עבודה על מערכת העיכול, מערכת הנשימה , סו-ג'וק קי מקומי או אזורי ודרכי השתן

35

מגנט סו-ג'וק עגול

מיועד לעבודה על נקודות ההשתקפות. מגנט זה מכיל 2 קטבים. הנחת המגנט כאשר הלבן (צפון) פונה כלפי מעלה (נראה לעיני המטפל) מחזקת את נקודת ההשתקפות. הנחת מגנט כשהצד הצהוב (דרום) כלפי מעלה, מפזרת את נקודת ההשתקפות וטובה לטיפול במקומות מודלקים או שסובלים מעודף זרימה אנרגטית.

35

מגנט כוכב קטן

מגנט כוכב סו-ג'וק מיועד לעבודה ספציפית על נקודת השתקפות. את הכוכב מניחים על נקודות ההשתקפות המדויקת והצבע שעל המגנט קובע את כיוונו. לבן (צפון) מיועד לחיזוק נקודת השתקפות של אזורים עם תת תפקוד, צניחה וניוון. מגנט צהוב (דרום) מיועד לטפל באזורים עם עודף זרימה אנרגטית דוגמת דלקת או יתר פעילות של איברים או בלוטות.

35

מגנט סו-ג'וק גוף

מגנט סו-ג'וק לגוף מיועד להנחה על הגוף עצמו בנקודות בהן יש כאב או חוסר נוחות.

20

מגנט ספירלי

מגנט סו-ג'וק ספיראלי מכיל 2 יח' בעלות כיווניות ספיראלה הפוכה. זהו מגנט ייעודי לעבודה על השתקפויות צ'אקרות על גבי כפות הידיים. המגנטים מכניסים או מוציאים אנרגיה בצורה ספיראלית. יש לשים לב לכיוון הספיראלה. חיזוק צ'אקרות ין מתבצע עם כיוון השעון. חיזוק צ'אקרות יאנג נגד כיוון השעון.

40

מוקסות

אזל מהמלאי

מוקסת סו-ג'וק, מצמח הלענה, קוריאנית עם עשן 216 יח'

המוקסה היא חומר המתקבל מייבוש עלי לענה סינית (Artemisia Vulgaris) במשך תקופה של חודשים רבים (עד שנתיים ויותר). לאחר מכן מסננים את החומר ומשתמשים בחלק הטהור, דהיינו זה שעבר דרך המסננת. שימוש במוקסה הינה הדרך העתיקה ביותר להמרצת נקודות ריפוי המופיעה כבר בספר הרפואה הפנימית של הקיסר הצהוב, הניי ג'ינג. המוקסה מיועד להמרצה והנעה של אנרגיה על פני נקודות. בסו-ג'וק נשתמש במוקסה להמרצת נקודות מרפא. שימוש במוקסה הינו פופולרי על גבי השתקפויות הכליות, נקודות אנרגיה כלליות, גב תחתון, בלוטות אנדוקריניות או כל מקום אחר שיש בו חסימה.

7065

מוקסות ללא עשן

מיני מוקסה קוריאנית עם מדבקה ללא עשן, טמפ' גבוהה. מיועד לשימוש בחללים עם איוורור נמוך או במקומות סגורים.

69

מיני מוקסה שרף לענה עם עשן

מוקסה עם עשן מצמח הלענה, מיועדת להמרצת נקודות ריפוי בסו-ג'וק, מיועדת לעבודה במקומות פתוחים או מאווררים

84

מינימוקסה יפנית איכותית ללא עשן

מינימוקסה יפנית איכותית ביותר. מינימוקסה ללא עשן, מיועד להמרצה של נקודות ריפוי על השתקפויות סטנדרטית, חרק ומיני. איכותית ביותר. תוצרת יפן.

200

מבצע

מינימוקסה רוסית מצמח הערער

מינימוקסה ייחודית לסו-ג'וק, מיועדת להשתקפות חרק ומיני. מופקת מצמח הערער, עם ריח ייחודי. מומלץ בחום.

6050

דוטרה

דיפ בלו - כמוסות לבעיות מפרקים

מוצר מצויין של חברת דוטרה Doterra, לבעיות מפרקים, דלקות מפרקים, כאבי גב, פריצות דיסק והתאוששות אחרי פציעה מכיל שילוב של נוגדי חימצון, נוגדי דלקת, תמציות צמחים ושמנים ארומתיים אנטי דלקתיים מכיל 60 כמוסות

350