ציוד סו-ג'וק

טבעת עיסוי סו-ג'וק

טיפול סו-ג'וק באמצעות טבעת אלסטית. מאחר שגוף האדם מיוצג כולו בכפות הידיים והרגליים ובכל אצבע, עיסוי של כפות הידיים והרגליים ושל אצבעותיהן באמצעות טבעת אלסטית, הוא דרך יעילה למניעה וטיפול במחלות על פי שיטת סו-ג'וק. ממקמים את הטבעת על האצבע ומעסים בעזרתה את השתקפות האזור הכואב עד שהוא נהיה אדום וחמים. יש לחזור על התהליך מספר פעמים ביום. הזמן המומלץ הוא 2-3 דקות לכל אצבע. ניתן לעבוד ולהמריץ נקודות ריפוי עד לקבלת הקלה בתסמינים. אין לגרות אזורים מגורים או פצועים ומומלץ להתאים את עוצמת הלחיצה למרקם העור וטונוס היד.

15

מקל אבחון

עיסוי עם מקל אבחון סו-ג'וק לאחר מציאת נקודת הריפוי יש ללחוץ עליה בעוצמה מספיקה בעזרת מקל האבחון (ניתן להשתמש בכל כלי אחר, בתנאי שהוא אינו חד: גפרור, עט כדורי ואפילו ציפורן) לאחר שנמצאה הנקודה הכואבת, יש להניח עליה את המקל ולהמשיך לעסות את האזור במעגלים לכוון השעון ונגד כוון השעון, תוך כדי הפעלת לחץ קצת יותר חזק על הנקודה. אפשר להשתמש בטכניקה של ויברציה בנקודה על מנת להגביר את הגירוי. יש להמשיך לעסות את הנקודה עד שהכאב הנותר נעלם ובמקומו מופיעה תחושה של חום. בשלב זה ניתן להפסיק את הטיפול כיוון שייתכן שהתופעות האקוטיות של המחלה נעלמו כולן. אם נמצאו כמה נקודות של כאב אקוטי באזור ההשתקפות, יש לטפל בכולן אחת אחרי השניה, באמצעות השיטה שתוארה להלן. לטיפול במחלה כרונית יש צורך ביותר מטיפול אחד. את הנקודות שנמצאו יש לעסות בעוצמה למשך שלוש עד חמש דקות, כל 3 עד 4 שעות, עד שהמצב משתפר. עיסוי חוזר בנקודות ההשתקפות משפר את המצב במהירות רבה. המאמצים אינם לשווא: במהרה ניתן לחוש שינוי נפלא בבריאות.

40

אינג'קטור משקולת

אינג'קטור משקולת הינו הדרך הקלאסית להחדרת מחטי סו-ג'וק לנקודת ההשתקפות. את האינג'קטור מעמידים 90 מעלות לנקודת ההשתקפות לאחר מציאתה. האינג'קטור מצויד במגנט בקצהו ובאמצעות המשקולת המחט מוחדרת לעומק הרקמה הרצוי. הפעלת לחץ עם האינג'קטור מעל נקודת ההשתקפות מביאה לאיסכמיה מקומית, וכך לשיכוך כאבים בשעת החדרת המחט.

60

אינג'קטור קפיץ

סו-ג'וק אינג'קטור קפיץ, מצויד בקצהו במגנט על מנת למנוע את נפילת המחט. אינג'קטור קפיץ מיועד להחדרת מחטים בשימוש בטכניקות של סו-ג'וק 6 קי ותת מבנה 6 קי, כמו גם לנקודות השתקפות בעיתיות כמו השתקפות אוזניים או לדיקור בכפות הרגליים.

60

מחטי סו-ג'וק 500 יח' תוצרת סין

מחטים יעודיות לטיפולי סו-ג'וק. קוטר המחט 0.18 מ"מ, אורך 7 מ"מ. תוצרת סין.

80

מחטי סו-ג'וק 500 יח' תוצרת קוריאה

מחטי סו-ג'וק תוצרת Huang Lim קוריאה. 50 יח' באריזה. 10 יח'. קוטר 0.16 מ"מ, אורך 7 מ"מ.

80

75

מבצע

דנסיטי - קפליות - אריזה של 75 (25% בונוס)

הסידן האמורפי של חברת אמורפיקל מומלץ ביותר, לא רק להחלמה משברים ולמצבי אוסטיאופרוזיס אלא גם למצבים של כאבים כרוניים, הפרעות שינה, מחלות מפרקים, בעיות במערכת העצבים ואפילו דיכוי מחלת הסרטן. מחקר עדכני מראה כי הסידן האמורפי מוריד דלקת מקומית ולכן מסייע גם לשיקום ממצבים דלקתיים כרוניים, מצבים דלקתיים אקוטיים (סיבוכי קורונה) ואפילו ממצבים של סרטן גרורתי מתקדם. כיום ישנם מחקרים ענפים על סידן מופלא זה מצ"ב קישור לרשימת כתבות למטה.

200169

ספרות מקצועית סו-ג'וק

ספר ריפוי בציפורניים

ספר איבחון וטיפול באמצעות הציפורניים על פי שיטת הסו-ג'וק. נכתב ע"י פרופ' פארק ג'יי וו. על פי הרפואה הסינית הציפורניים מראות על מצב בריאות הכבד, על פי הסו-ג'וק, כל ציפורן עשויה לסמל איבר פנימי או בלוטה אנדוקרינית. ניתן להשתמש בציפורניים גם ככלי אבחוני אבל גם ככלי טיפולי להעברת מסרים מרפאים לגוף. הריפוי באמצעות הציפורניים יכול לעשות באמצעות עיסוי, שימוש במוקסה, מגנטים כמו גם מחטים.

45

מבצע

אטלס 6 האנרגיות

אטלס 6 האנרגיות מכיל אוסף של איורים וטבלאות המציגים את 6 האנרגיות, התפתחות 6 האנרגיות מ -5 האלמנטים הסינים, חיבור בין 6 האנרגיות ל- 8 קי ושלושת המקורות. האטלס מכיל עשרות איורים וטבלאות המציגים את ביטוי 6 האנרגיות בעולם סביבנו ובמערכות תפקודיות בגוף האדם, בחושים, תפקודים מנטליים, רגשות וחלוקה של פתולוגיות על פי אברים ומערכות. ספר זה הינו הכרחי לכל מי שעוסק בתת מבנה 6 קי. הספר כתוב בשפה באנגלית נכתב ידי פרופ' פארק ג'יי וו.

160120

ספר מדיטציית החיוך

ספר מקורי של פרופ' פארק ג'יי וו המסביר בצורה יסודית ומעמיקה את פילוסופיית החיוך. הספר כולל שירים שכתב פרופ' פארק שמאפשרים לרדת לעומק המורכבות המופלאה של שלושת המקורות. מכיל אוסף של תרגילים של מדיטציית החיוך מסוגים שונים.

120

מבצע

ספר כנס איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי 2017

ספר כנס איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי מ -2017, מכיל תאורי מקרים, מחקרים וכתבות בנושאי סו-ג'וק שהוצגו על ידי רופאים, חוקרים ומטפלי סו-ג'וק מרחבי העולם. הופק ברג'קוט, גוג'אראט, הודו 2017.

12060

תוספי תזונה

מבצע

פטריות עוצמה

Power Mushrooms | פטריות עוצמה 60 טבליות תמצית 4 פטריות מצויינות המיועדות לחיזוק מערכת החיסון, עמידה במצבי קיצון, התמודדות הגוף עם סטרס והתאוששות במצבי של חולשה ועייפות.

229220

אבקת עשב שעורה אורגני

עשב השעורה הינו מזון על מומלץ המסייע בתהליכי ניקוי, העלאת תחושת השובע, הורדת דלקתיות ותחושה של רעננות, קלילות וטיהור. מינון מומלץ הוספת כפית עשב שעורה לשייקים, משקאות או אפילו בפשטות בכוס מים.

59

מבצע

כורכומין של חברת BioGreen

כורוכומין בקפסולות ג'ל לספיגה מהירה בצורה של ליפוזומים אשר חודרים לממברנות התא ובעלי כושר ספיגה משופר. הכורכומין הוא אחד מהרכיבים הנחקרים ביותר כיום בעולם צמחי המרפא ולו תכונות אנטי דלקתיות מוכחות, כמו גם יכולת לנקות ולשקם את הכבד, תכונות אנטי פטריתיות ואנטי טפיליות. מותווה לטיפול בבעיות עור, סוכר גבוה, טריגליצרידים וכולוסטרול, מחלות מעי דלקתיות, דלקות מפרקים כמו גם מחלות נוירודגנרטיביות, אלצהיימר, דימנציה ואפילו נחקרת פעילותו נוגדת הסרטן. מינון מומלץ, 1 קפסולה ביום.

200120

שיח אברהם - תמצית

שיח אברהם, Vitex agnus castus, צמח שעושה עבודה מדהימה על מערכת המין הנשית והגברית תוך כדי השפעה על בלוטת ההיפופיזה. מומלץ לטיפול באקנה, הסדרת מחזור חודשי, איזון הורמונלי, מיגרנות, מועקה נפשית והפרעות שינה המופיעים סביב המחזור החודשי.

119

אמורפיקל - תוספי סידן אמורפי

מבצע

דנסיטי - קפליות - אריזה של 75 (25% בונוס)

הסידן האמורפי של חברת אמורפיקל מומלץ ביותר, לא רק להחלמה משברים ולמצבי אוסטיאופרוזיס אלא גם למצבים של כאבים כרוניים, הפרעות שינה, מחלות מפרקים, בעיות במערכת העצבים ואפילו דיכוי מחלת הסרטן. מחקר עדכני מראה כי הסידן האמורפי מוריד דלקת מקומית ולכן מסייע גם לשיקום ממצבים דלקתיים כרוניים, מצבים דלקתיים אקוטיים (סיבוכי קורונה) ואפילו ממצבים של סרטן גרורתי מתקדם. כיום ישנם מחקרים ענפים על סידן מופלא זה מצ"ב קישור לרשימת כתבות למטה.

200169

מבצע

דנסיטי ספורט - אבקה 200 מ"ג

דנסיטי ספורט - אבקה לספיגה מהירה מתחת ללשון, מחולק ל-60 אריזות של 200 גר'. בטעם מנטה. נוח וזמין לספיגה. מצויין לשיקום מפציעות, כאבי גדילה, דלקות אקוטיות, דלקות כרוניות, מחלות חיסון עצמי, התאוששות מקורונה ותמיכה בחולים אונקולוגים.

220178

מבצע

דנסיטי פורטה - אריזה מיוחדת של 250 גר'

דנסיטי פורטה הוא מוצר ייעודי לטיפולים במצבים מורכבים, דלקות כרוניות, תמיכה בחולים אונקולוגיים וכיו"ב. ניתן כרגע להשגה רק באיגוד הסו-ג'וק הישראלי. המוצר מיועד לספיגה מהירה מתחת ללשון. כל אריזה מכילה 250 מ"ג. בכל אריזה יש 60 שקיות. ניתן לשלב עם קפליות דנסיטי לקבלת טיפול במינונים גבוהים.

220205

שיקויים ורקיחות

סירופ לחיזוק מערכת החיסון לילדים

מיצוי סמבוק שחור פירות ופרחים, אסטרגלוס וג'ינג'ר לחיזוק מערכת החיסון והתמודדות הגוף עם מחלות חורף נפוצות. המיצוי מיועד לילדים ומבוסס על סילאן תמרים אורגני.

10060

תמצית צמחי מרפא לחיזוק חיסוני

מיצוי סמבוק שחור פירות ופרחים, ג'ינג'ר, אסטרגלוס, ג'ינסנג סיבירי וג'ינסנג קוריאני לחיזוק מערכת החיסון והגנה כנגד נגיפי וחיידקי החורף

120100

מיצוי צמחי מרפא לטיפול בהפרעות מתח וחרדה עם הפרעות שינה

מיצוי של ורבנה רפואית, מליסה, פסיפלורה וטיליה לטיפול בהפרעות סטרס, מתח וחרדה

120100

מיצוי צמחים להפרעות קשב וריכוז

תמצית צמחים ייעודית להפרעות קשב וריכוז, תמצית שנבדקה ונחקרה על סטודנטים לרפואה והוכחה כיעילה להגברת יכולת הקשב, הריכוז ותפוקת העבודה. מכילה גי'נסנג סיבירי, ג'ינסנג קוריאני, רודיולה, בקופה ורוזמרין

120

מגנטים

מגנט סו-ג'וק מלבני, מגנט חץ, מגנט ארוך

מגנט חץ סו-ג'וק, מיועדת להנעת אנרגיה בצורה אורכית לאורך השתקפויות או מרידיאנים, המרצה או החלשה של מרידיאנים, עבודה על מערכת העיכול, מערכת הנשימה , סו-ג'וק קי מקומי או אזורי ודרכי השתן

35

מגנט סו-ג'וק עגול

מיועד לעבודה על נקודות ההשתקפות. מגנט זה מכיל 2 קטבים. הנחת המגנט כאשר הלבן (צפון) פונה כלפי מעלה (נראה לעיני המטפל) מחזקת את נקודת ההשתקפות. הנחת מגנט כשהצד הצהוב (דרום) כלפי מעלה, מפזרת את נקודת ההשתקפות וטובה לטיפול במקומות מודלקים או שסובלים מעודף זרימה אנרגטית.

35

מגנט כוכב קטן

מגנט כוכב סו-ג'וק מיועד לעבודה ספציפית על נקודת השתקפות. את הכוכב מניחים על נקודות ההשתקפות המדויקת והצבע שעל המגנט קובע את כיוונו. לבן (צפון) מיועד לחיזוק נקודת השתקפות של אזורים עם תת תפקוד, צניחה וניוון. מגנט צהוב (דרום) מיועד לטפל באזורים עם עודף זרימה אנרגטית דוגמת דלקת או יתר פעילות של איברים או בלוטות.

35

מגנט סו-ג'וק גוף

מגנט סו-ג'וק לגוף מיועד להנחה על הגוף עצמו בנקודות בהן יש כאב או חוסר נוחות.

20

מגנט ספירלי

מגנט סו-ג'וק ספיראלי מכיל 2 יח' בעלות כיווניות ספיראלה הפוכה. זהו מגנט ייעודי לעבודה על השתקפויות צ'אקרות על גבי כפות הידיים. המגנטים מכניסים או מוציאים אנרגיה בצורה ספיראלית. יש לשים לב לכיוון הספיראלה. חיזוק צ'אקרות ין מתבצע עם כיוון השעון. חיזוק צ'אקרות יאנג נגד כיוון השעון.

40

מוקסות

מבצע

מוקסת סו-ג'וק, מצמח הלענה, קוריאנית עם עשן 216 יח'

המוקסה היא חומר המתקבל מייבוש עלי לענה סינית (Artemisia Vulgaris) במשך תקופה של חודשים רבים (עד שנתיים ויותר). לאחר מכן מסננים את החומר ומשתמשים בחלק הטהור, דהיינו זה שעבר דרך המסננת. שימוש במוקסה הינה הדרך העתיקה ביותר להמרצת נקודות ריפוי המופיעה כבר בספר הרפואה הפנימית של הקיסר הצהוב, הניי ג'ינג. המוקסה מיועד להמרצה והנעה של אנרגיה על פני נקודות. בסו-ג'וק נשתמש במוקסה להמרצת נקודות מרפא. שימוש במוקסה הינו פופולרי על גבי השתקפויות הכליות, נקודות אנרגיה כלליות, גב תחתון, בלוטות אנדוקריניות או כל מקום אחר שיש בו חסימה.

7065

מוקסות ללא עשן

מיני מוקסה קוריאנית עם מדבקה ללא עשן, טמפ' גבוהה. מיועד לשימוש בחללים עם איוורור נמוך או במקומות סגורים.

70

מיני מוקסה שרף לענה עם עשן

מוקסה עם עשן מצמח הלענה, מיועדת להמרצת נקודות ריפוי בסו-ג'וק, מיועדת לעבודה במקומות פתוחים או מאווררים

70

מינימוקסה יפנית איכותית ללא עשן

מינימוקסה יפנית איכותית ביותר. מינימוקסה ללא עשן, מיועד להמרצה של נקודות ריפוי על השתקפויות סטנדרטית, חרק ומיני. איכותית ביותר. תוצרת יפן.

200

מבצע

מינימוקסה רוסית מצמח הערער

מינימוקסה ייחודית לסו-ג'וק, מיועדת להשתקפות חרק ומיני. מופקת מצמח הערער, עם ריח ייחודי. מומלץ בחום.

6045

דוטרה

דיפ בלו - כמוסות לבעיות מפרקים

מוצר מצויין של חברת דוטרה Doterra, לבעיות מפרקים, דלקות מפרקים, כאבי גב, פריצות דיסק והתאוששות אחרי פציעה מכיל שילוב של נוגדי חימצון, נוגדי דלקת, תמציות צמחים ושמנים ארומתיים אנטי דלקתיים מכיל 60 כמוסות

350