עיסוי עם מקל אבחון סו-ג'וק לאחר מציאת נקודת הריפוי יש ללחוץ עליה בעוצמה מספיקה בעזרת מקל האבחון (ניתן להשתמש בכל כלי אחר, בתנאי שהוא אינו חד: גפרור, עט כדורי ואפילו ציפורן) לאחר שנמצאה הנקודה הכואבת, יש להניח עליה את המקל ולהמשיך לעסות את האזור במעגלים לכוון השעון ונגד כוון השעון, תוך כדי הפעלת לחץ קצת יותר חזק על הנקודה. אפשר להשתמש בטכניקה של ויברציה בנקודה על מנת להגביר את הגירוי. יש להמשיך לעסות את הנקודה עד שהכאב הנותר נעלם ובמקומו מופיעה תחושה של חום. בשלב זה ניתן להפסיק את הטיפול כיוון שייתכן שהתופעות האקוטיות של המחלה נעלמו כולן. אם נמצאו כמה נקודות של כאב אקוטי באזור ההשתקפות, יש לטפל בכולן אחת אחרי השניה, באמצעות השיטה שתוארה להלן. לטיפול במחלה כרונית יש צורך ביותר מטיפול אחד. את הנקודות שנמצאו יש לעסות בעוצמה למשך שלוש עד חמש דקות, כל 3 עד 4 שעות, עד שהמצב משתפר. עיסוי חוזר בנקודות ההשתקפות משפר את המצב במהירות רבה. המאמצים אינם לשווא: במהרה ניתן לחוש שינוי נפלא בבריאות.


  • קטגוריה: ציוד סו-ג'וק

מחיר:39


קנה עכשיו!

תיאור

בסו-ג'וק, על מנת למצוא את נקודת הטיפול שמקבילה לאיבר החולה, יש לדעת בדיוק כיצד הגוף משתקף על כף היד או הרגל. לאחר שמוצאים את השתקפותו של האיבר הרצוי, ניתן למצוא את המיקום המדויק של נקודת הטיפול, על ידי הפעלת לחץ שווה באמצעות גפרור, עפרון פשוט או מקל המיועד לאבחון.

נקודת הטיפול תמיד כואבת !

יש להקפיד ללחוץ על הנקודה המשוערת בלחץ שווה ולא בעוצמה רבה מדי. בדרך זו ניתן למצוא נקודת כאב אחת או יותר. אם לא נמצאו נקודות כאב באזור המשוער, יש להגביר את הלחץ ולחזור על כל הנקודות. אם מפעילים על מקל האבחון יותר מדי לחץ, הרבה נקודות יגיבו בכאב ואז לא ניתן יהיה למקם את הנקודות הכואבות שהן גם הכי יעילות לריפוי.     


ניתן לזהות את נקודת הטיפול המדויקת על ידי כך שהיא תמיד גורמת לתגובת עווית (תנועה בלתי רצונית שנגרמת על ידי כאב חד) כאשר לוחצים עליה.

זכרו כי זיהוי מדויק של הנקודה הוא רק חצי הדרך לטיפול מוצלח. על מנת שהטיפול ישפיע, יש להמריץ את הנקודה בדרך הנכונה. ישנן כמה דרכי המרצה.