טיפול בבעיות עיניים  
  
הטיפול העצמי בשיטת הסו-ג'וק בבעיות עיניים למעשה מסייע לטיפול טבעי בכל בעיות העיניים.
החל מבעיות של שרירי העינים שיכולים להתבטא בקוצר ראיה, עייפות עיניים, דרך בעיות יובש בעייניים, לחץ תוך עיני (גלאוקומה), וגם בבעיות מורכבות יותר דוגמת קרטוקונוס - ניוון קרנית (Keratoconus), ניוון רשתית, היפרדות רשתית וקטרקט.
הטיפול העצמי בשיטת הסו-ג'וק כולל גירוי נקודות השתקפות והפעלת מנגנוני ריפוי טבעיים המתקיימים בגוף האדם משחר בריאתו.אנחנו לא מטפלים רק בעיניים עצמן אלא גם בהשתקפות הכבד, איבר בלוטי משמעותי ביותר הן מבחינה פיזיולוגית והן מבחינה אנרגטית. על פי הרפואות המסורתיות מהמזרח הכבד אחראי על העיניים ועל תפקודם התקין. הפרעות שונות במערכת הראיה יכולות להעיד על חוסר איזון בכבד.

כיצד מתבצע הטיפול העצמי בבעיות עיניים בשיטת הסו-ג'וק?הטיפול העצמי באמצעות זרעים:
1. מצא את נקודת ההשתקפות הרגישה. (ניתן להשתמש במקל איבחון מקצועי, מסרגה, עט, מפתח או כל אביזר ביתי בעל קצה שאינו מחודד). נקודת ההשתקפות הרגישה תהיה רגישה למגע בצורה יוצאת דופן מנקודות סמוכות.
2. הדבק את הזרע המתאים באמצעות נייר דבק נושם. (לבעיות גב או כאבים כלליים מומלץ זרעי כוסמת או פלפל שחור.)
3. נהוג להשאיר את הזרעים למשך לילה, מינימום 4 שעות מקסימום 24 שעות.
4. בבוקר להסיר את הזרעים ולזרוק לפח. יש לחזור על הטיפול במשך שבועיים או עד לחלוף הסימפטומים.
 


הכשרת מטפלים בסו-ג'וק

 מטפלי הסו-ג'וק עוברים מסלול הכשרה הכולל לימוד טכניקות איבחון וטיפול שונות המטפלות בגוף ובנפש ברבדים שונים. לאורך כל שנת הלימוד מתמודדים המטפלים עם מטופלים ברמות שונות. בסיום השנה מגיש המטפל עבודת גמר ועובר מבחנים עיוניים ומעשיים לצד התנסות קלינית המשולבת לרוב במחקר רפואי.

 

אודות המרכז
איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי ה-International Sujok Association) ISA), הינו גוף ללא מטרות רווח שמטרתו הפצת שיטת הסו-ג'וק בעולם, שמירה על רמה מקצועית ואתית גבוהה ביותר והשתלבות במערכת הרפואה הממלכתית. הגוף הינו הסמכות הבלעדית המורשית להפצת השיטה במרכזים שונים ברחבי העולם. האיגוד הוקם ע"י פרופ' פארק ג'יי וו ז"ל בשנת 1991  והוא מהווה מרכז של ידע מקצועי והנחייה רוחנית לכל העוסקים בשיטה. מבנה האיגוד מחולק למחלקות על פי תחומי האחריות השונים ביניהם מחלקת חינוך, מחלקת הפצה לקהילה, מחלקת מחקר ופיתוח, מחלקה לקשרים בינלאומיים ועוד. 

לקישור לאתר איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי הקש כאן
.  
מידע נוסף 


צור קשר
 

035252367
 073-7410217
0547474217

Web Design Company NYCSEO Specialists NY  |  Hosting & DomainWeb Design NYWebsite Maintenance | SEO Services NYC