טיפול במצבי לחץ וחרדה  
  
טיפול במצבי לחץ וחרדה באמצעות הסו-ג'וק
 
הטיפול הבסיסי בשיטת הסו-ג'וק מבוסס על גירוי מערכות לריפוי עצמי הפזורות ברחבי הגוף. בבסיס שיטת הסו-ג'וק עומדות מערכות ההדמיה של גוף האדם בכפות הידיים והרגליים. בפשטות, גירוי נקודת ההשתקפות הרגישה מביא להמרצת מערכות הריפוי הטבעיות הפזורות בגופנו.
הטיפול באמצעות מערכות ההשתקפות אשר מצויות בכפות הידיים והרגליים של כולנו הינו פשוט ויעיל.
בשלב ראשון נעסה את השתקפות הלב על מנת להזרים את הדם ולהעלות את חיוניות הגוף באמצעות אצבע, מקל עיסוי או אפילו טוש עם מכסה:

בשלב שני נצבע בטוש אדום ונניח זרעי שעועית אדומה על נקודות השתקפות הכליות, עבודה אנרגטית על הכליות חשובה על מנת להתגבר על חרדות ופחדים ועל מנת לשמר את האנרגיה הפנימית שלנו.
 
 
שלב שלישי: טיפול במרכזי החרדה במוח – בשלב האחרון נבצע עיסוי ונניח זרעים להרגעה על גבי מרכז החרדה במוח. מומלץ להשתמש בזרעי כוסמת או פלפל שחור.

 

בהצלחה ושלום מחייך לכולם.
 
   
   
 


הכשרת מטפלים בסו-ג'וק

 מטפלי הסו-ג'וק עוברים מסלול הכשרה הכולל לימוד טכניקות איבחון וטיפול שונות המטפלות בגוף ובנפש ברבדים שונים. לאורך כל שנת הלימוד מתמודדים המטפלים עם מטופלים ברמות שונות. בסיום השנה מגיש המטפל עבודת גמר ועובר מבחנים עיוניים ומעשיים לצד התנסות קלינית המשולבת לרוב במחקר רפואי.

 

אודות המרכז
איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי ה-International Sujok Association) ISA), הינו גוף ללא מטרות רווח שמטרתו הפצת שיטת הסו-ג'וק בעולם, שמירה על רמה מקצועית ואתית גבוהה ביותר והשתלבות במערכת הרפואה הממלכתית. הגוף הינו הסמכות הבלעדית המורשית להפצת השיטה במרכזים שונים ברחבי העולם. האיגוד הוקם ע"י פרופ' פארק ג'יי וו ז"ל בשנת 1991  והוא מהווה מרכז של ידע מקצועי והנחייה רוחנית לכל העוסקים בשיטה. מבנה האיגוד מחולק למחלקות על פי תחומי האחריות השונים ביניהם מחלקת חינוך, מחלקת הפצה לקהילה, מחלקת מחקר ופיתוח, מחלקה לקשרים בינלאומיים ועוד. 

לקישור לאתר איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי הקש כאן
.  
מידע נוסף 


צור קשר
 

035252367
 073-7410217
0547474217

Web Design Company NYCSEO Specialists NY  |  Hosting & DomainWeb Design NYWebsite Maintenance | SEO Services NYC