טיפול בצבעים  
  

טיפול בצבעים למעשה כאשר אנחנו מבחינים באור בצבע מסוים, זה פעצם פוטון אור שפוגע ברשתית שלנו ומעביר אינפורמציה. על פי הפיזיקה המודרנית איכות הצבע נובעת מתדירות ספציפית ולכן בשל הדואליות של האור כגל-חלקיק מייצגים הצבעים רמות אנרגייה יחסיות \ E=hf

מחקרים מדעיים קובעים כי לאדם תגובה פסיכולוגית לצבע באמצעות קונוטציות מודעות ובלתי מודעות.הטיפול בצבעים הינו אחד מסוגי הטיפולים המופלאים, הפשוטים והיעילים ביותר בשיטת הסו-ג'וק.
כשאנחנו רואים צבע, למעשה אנחנו רואים אורך גל מסוים. אורכי הגל של האור הנראה נעים בין nm 400-700  בין הצבעים אדום לכחול בהתאמה.
הצבע הינו תופעה אוניברסלית. בטיפול בצבעים, ברמה הבסיסית ביותר נשתמש בחוקיות של תיאוריית שלושת המקורות.
הצבע של כוח ההטרו הינו אדום ועל כן נשתמש בו על מנת להפעיל, להניע, לשנות ולטפל בבעיות כרוניות ובבעיות של ניוון ודעיכה. צבע האדום הינו תדר של הפעלה: בטבע נראה אותו בצורות של חום, אש, חיזוק אספקת דם וכדומה.
לעומת זאת בבעיות אקוטיות שנגרמו עקב שינוי פתאומי דוגמת פציעה, טראומה, דלקת, התקף אלרגיה וכדומה נשתמש דווקא בחיזוק כוח ההומו ע"י הצבע הכחול, צבע כחול בטבע הינו מקרר, מכווץ ומרגיע.
השימוש בצבעים הינו פשוט, אין צורך להשתמש בצבעים מיוחדים, כל צבע שהוא (טוש, מרקר, צבע מים, אודם) על פני העור בנקודה מדויקת יכול לגרום לאפקט מרשים. מומלץ להשתמש בצבעים שאינם רעילים. על בסיס התרפיה בצבעים פותחה התרפיה באמצעות מכשיר אור. מכשיר אור מעביר את אורך הגל המסוים אל הגוף אבל מאפשר גם לתת תדירות ובכך לחזק את האפקט ואת גירוי הנקודה.
בשלבים מתקדמים יותר בתרפיית הסו-ג'וק אנחנו לומדים להכיר צבעים נוספים ואת משמעותם וכיצד להשפיע באמצעותם על תעלות זרימה ספציפיות העוברות על גבי מערכות ההשתקפות.


 
 
 
 
 


 
 


הכשרת מטפלים בסו-ג'וק

 מטפלי הסו-ג'וק עוברים מסלול הכשרה הכולל לימוד טכניקות איבחון וטיפול שונות המטפלות בגוף ובנפש ברבדים שונים. לאורך כל שנת הלימוד מתמודדים המטפלים עם מטופלים ברמות שונות. בסיום השנה מגיש המטפל עבודת גמר ועובר מבחנים עיוניים ומעשיים לצד התנסות קלינית המשולבת לרוב במחקר רפואי.

 

אודות המרכז
איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי ה-International Sujok Association) ISA), הינו גוף ללא מטרות רווח שמטרתו הפצת שיטת הסו-ג'וק בעולם, שמירה על רמה מקצועית ואתית גבוהה ביותר והשתלבות במערכת הרפואה הממלכתית. הגוף הינו הסמכות הבלעדית המורשית להפצת השיטה במרכזים שונים ברחבי העולם. האיגוד הוקם ע"י פרופ' פארק ג'יי וו ז"ל בשנת 1991  והוא מהווה מרכז של ידע מקצועי והנחייה רוחנית לכל העוסקים בשיטה. מבנה האיגוד מחולק למחלקות על פי תחומי האחריות השונים ביניהם מחלקת חינוך, מחלקת הפצה לקהילה, מחלקת מחקר ופיתוח, מחלקה לקשרים בינלאומיים ועוד. 

לקישור לאתר איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי הקש כאן
.  
מידע נוסף 


צור קשר
 

035252367
 073-7410217
0547474217

Web Design Company NYCSEO Specialists NY  |  Hosting & DomainWeb Design NYWebsite Maintenance | SEO Services NYC