טיפול טבעי בעצמך ובאחרים  
  
הטיפול העצמי בשיטת הסו-ג'וק הינו אחד מיתרונות השיטה. למעשה שיטת הסו-ג'וק שפותחה ע"י פרופ' פארק ג'יי וו מדרום קוריאה מיועדת בראש ובראשונה לריפוי עצמי ולמניעת התפתחותן של מחלות. הרעיון הכללי מאחורי מערכות ההשתקפות הרבות בפזורות בגופנו הוא שניתן להשתמש בהן לריפוי עצמי. מנגנוני הריפוי העצמי של גוף האדם מאוקטבים ע"י הפעלת נקודות המרפא הפזורות על גבי מערכות ההשתקפות השונות הפזורות בגופנו.
בשיטת הסו-ג'וק אנו מתמקדים בעיקר בכפות הידיים (סו) וכפו הרגליים (ג'וק) כיוון שמבחינת המבנה שלהן הן הדומות ביותר לגוף האדם. בנוסף, כפות הידיים שלנו מעוצבבות ביותר ובעלות ייצוג סומטוטופי נרחב על גבי המוח, מה שמאפשר רזולוציה טובה ותגובה מהירה לגירויים.
סיסמתו של פרופ' פארק ג'יי וו, מפת שיטת הסו-ג'וק הייתה "היו אתם הרופאים של עצמכם!" וכוונתו הייתה שמערכות אלה המתקיימות בגוף האדם מקדמת דנא מיועדות למעשה לריפוי עצמי.
​השלבים לריפוי עצמי:
1. מצא את נקודת ההשתקפות הרגישה: על גבי כפות הידיים והרגליים עשרות השתקפויות, נקודות הריפוי הפעילות ניתנות לזיהוי ע"י רגישות מוגברת, אופי כאב שונה  דמוי מחט או דקירה באזור נקודת ההשתקפות הרגישה בדרך כלל מעיד על נקודת השתקפות "פתוחה" לשימוש לריפוי.
2. גירוי של נקודת ההשתקפות הרגישה באמצעות זרעים, צבעים, עיסוי או מוקסה.
3. בשימוש בזרעים יש להניח במדויק את הזרע המתאים על הנקודה הרגישה. בד"כ נהוג להניח את הזרעים למשך לילה, למחרת להסיר את הזרעים ולזרוק אותם. זרעים בהם השתמשנו לאיזון נקודות חסומות, לא יוכלו לצמוח בשל שינוי במטען האנרגטי שלהם.
4. יש לחזור על הפעולה על פי צורך, בד"כ נהוג להדביק זרעים במשך כל לילה כשבועיים או עד להיעלמות הסימפטומים.
על שאלה או בקשה אנחנו לרשותכם.
 


הכשרת מטפלים בסו-ג'וק

 מטפלי הסו-ג'וק עוברים מסלול הכשרה הכולל לימוד טכניקות איבחון וטיפול שונות המטפלות בגוף ובנפש ברבדים שונים. לאורך כל שנת הלימוד מתמודדים המטפלים עם מטופלים ברמות שונות. בסיום השנה מגיש המטפל עבודת גמר ועובר מבחנים עיוניים ומעשיים לצד התנסות קלינית המשולבת לרוב במחקר רפואי.

 

אודות המרכז
איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי ה-International Sujok Association) ISA), הינו גוף ללא מטרות רווח שמטרתו הפצת שיטת הסו-ג'וק בעולם, שמירה על רמה מקצועית ואתית גבוהה ביותר והשתלבות במערכת הרפואה הממלכתית. הגוף הינו הסמכות הבלעדית המורשית להפצת השיטה במרכזים שונים ברחבי העולם. האיגוד הוקם ע"י פרופ' פארק ג'יי וו ז"ל בשנת 1991  והוא מהווה מרכז של ידע מקצועי והנחייה רוחנית לכל העוסקים בשיטה. מבנה האיגוד מחולק למחלקות על פי תחומי האחריות השונים ביניהם מחלקת חינוך, מחלקת הפצה לקהילה, מחלקת מחקר ופיתוח, מחלקה לקשרים בינלאומיים ועוד. 

לקישור לאתר איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי הקש כאן
.  
מידע נוסף 


צור קשר
 

035252367
 073-7410217
0547474217

Web Design Company NYCSEO Specialists NY  |  Hosting & DomainWeb Design NYWebsite Maintenance | SEO Services NYC