למה לצפות לאחר סדרת הטיפולים הראשונים בסו-ג'וק:  
  

למה לצפות לאחר סדרת הטיפולים הראשונים בסו-ג'וק:

גוף האדם בנוי ממכלול תופעות פיזיולוגיות ונפשיות. למעשה כל תופעה גופנית כוללת גם אלמנט נפשי כשם שלכל תופעה נפשית ישנו מרכיב גופני. במהלך הטיפולי מנחה המטפל את המטופל להכיר ברגשות הדומיננטיים והאיברים הקשורים אליהם בגופנו. התגובות לטיפולי הסו-ג'וק לרוב אינן חריפות ובמקרים רבים ישנו שיפור משמעותי כבר לאחר הטיפול הראשון עד לשלישי.

אבל יש לקחת בחשבון שבעיות רבות בגופנו תלויות במרכיבים שונים ויתכן כי כחלק מטיפול בסימפטום מסוים יצוץ סימפטום אחר או אפילו הגורם ובו נצטרך לטפל. לכן כל תגובה חשובה וחשוב רצף טיפולי. אין מה להיבהל מתגובה אלא לחזור ולדווח למטפל והוא ימשיך לאזן, המצב דומה לפעמים למצב של לכלכוך שטואטא מתחת לשטיח, בחלק מהטיפול הלכלוך צץ לפני השטח ויש להוציא אותו החוצה אחרת ישקע חזרה, לפעמים הלכלוך מלווה בתחושה או סימפטום לא נעים במידה דומה לכך שלא נעים לבוא לבית כאשר מנקים אותו ורואים ערמת לכלכוך במרכז החדר, אין מה לדאוג הלכלוך יצא והגוף יחזור לתפקוד אופטימלי

בטיפולי סו-ג'וק לא ניתן לגרום נזק!!! עיוון שהשיטה מבוססת על גירוי מנגנוני בקרה עצמית לרפוי הפזורים בגופינו.
לעיתים תהליך הריפוי מדמה מצב של גלדי בצל שיש להסיר כל פעם גלד כדי להגיע לחלק המתוק...לעיתים הריפוי הניו תהליך...
במשך התהליך התהליך המאזן תשתחרר תחושה מופלאה בגוף, תחושה של איזון ושלמות תפקודית, תוצאות הבדיקות משתפרות, מצב הרוח מתרומם והגוף מתמלא באנרגיה ובחיוניות.

אנחנו מתייחסים לתהליך הריפוי כתהליך של התפתחות ושינוי והזדמנות לשנות בהנחה שאם לא היה צורך בשינוי לא היינו חולים.... אתם מוזמנים להצטרף לערבים פתוחים לריפוי עצמי ולסדנאות מדיטציית החיוך ללא תשלום.
פרטים במשרדינו.

סו-ג'וק לכולם!!!
רפואה שלמה
 


הכשרת מטפלים בסו-ג'וק

 מטפלי הסו-ג'וק עוברים מסלול הכשרה הכולל לימוד טכניקות איבחון וטיפול שונות המטפלות בגוף ובנפש ברבדים שונים. לאורך כל שנת הלימוד מתמודדים המטפלים עם מטופלים ברמות שונות. בסיום השנה מגיש המטפל עבודת גמר ועובר מבחנים עיוניים ומעשיים לצד התנסות קלינית המשולבת לרוב במחקר רפואי.

 

אודות המרכז
איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי ה-International Sujok Association) ISA), הינו גוף ללא מטרות רווח שמטרתו הפצת שיטת הסו-ג'וק בעולם, שמירה על רמה מקצועית ואתית גבוהה ביותר והשתלבות במערכת הרפואה הממלכתית. הגוף הינו הסמכות הבלעדית המורשית להפצת השיטה במרכזים שונים ברחבי העולם. האיגוד הוקם ע"י פרופ' פארק ג'יי וו ז"ל בשנת 1991  והוא מהווה מרכז של ידע מקצועי והנחייה רוחנית לכל העוסקים בשיטה. מבנה האיגוד מחולק למחלקות על פי תחומי האחריות השונים ביניהם מחלקת חינוך, מחלקת הפצה לקהילה, מחלקת מחקר ופיתוח, מחלקה לקשרים בינלאומיים ועוד. 

לקישור לאתר איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי הקש כאן
.  
מידע נוסף 


צור קשר
 

035252367
 073-7410217
0547474217

Web Design Company NYCSEO Specialists NY  |  Hosting & DomainWeb Design NYWebsite Maintenance | SEO Services NYC