מדיטציית החיוך  
  

מדיטציית החיוך

על מנת להחלים כראוי, לא מספיק לאזן את הגוף או הנפש אלא יש גם לטפל ברוח ובנשמה.

ההבנה של המקום שלנו ביקום ושל תפקידינו בחיים האלה היא שאלה שמטרידה את בני האדם עוד מימי קדם. בתרבויות שונות התפתחו שיטות שונות אשר נועדו לפתיחת התודעה ולהתפתחות רוחנית. הרעיון המנחה הוא להשתחרר מתשוקות לדברים חומריים (מזון, רכוש, מעמד, כבוד יצרים...) ולכוון את התשוקה להתפתחות רוחנית, להפוך לאחד עם כל הסובב אותנו.

שיטות אלה על פי רוב מתמקדות בנשימה ובאמצעות הנשימה מאפשרות התבוננות פנימית. במהלך המדיטציה אנחנו נכנסים למפלס תודעתי עמוק יותר ובריא יותר ומשתחררים מאוסף המחשבות המגוונות שעוברות ללא הרף במוחנו. המוח שלנו הוא מחשב וטוב שכך, במהלך המדטציה אנחנו מנסים לתת לו גם קצת מנוחה, אנחנו לא מנסים לשלוט במחשבות אלא פשוט משתדלים להתעלם, לא להיסחף אחריו ומתמקדים בחיוך ובנשימה.

החיוך הוא תדר של שלמות, החיוך הוא תדר של החלמה ושל איזון, החיוך מסמל את החיים.
מדיטציית החיוך מאפשרת לאזן לא רק את הגוף אלא גם את הנפש ואת הנשמה. רק כאשר שלושתם מחייכים, מתחיל תהליך ריפוי מופלא להתרחש בגופינו.

כמו כל דבר, מדיטציית החיוך דורשת אימון, אבל מספיקות 5 דקות ביום כדי לחוש שיפור.
השיפור מתבטא בחידוד החושים, שיפור תפקודי מערכות וחידוד היכולות האינטואיטיביות שלנו.

הדרכה בסיסית במדיטציית החיוך יכולה להינתן ע"י המטפל, סדנאות חינמיות של מדיטציית החיוך מתבצעות אחת לחודש במרכזי הסו-ג'וק שלנו ברחבי הארץ.
 

 


הכשרת מטפלים בסו-ג'וק

 מטפלי הסו-ג'וק עוברים מסלול הכשרה הכולל לימוד טכניקות איבחון וטיפול שונות המטפלות בגוף ובנפש ברבדים שונים. לאורך כל שנת הלימוד מתמודדים המטפלים עם מטופלים ברמות שונות. בסיום השנה מגיש המטפל עבודת גמר ועובר מבחנים עיוניים ומעשיים לצד התנסות קלינית המשולבת לרוב במחקר רפואי.

 

אודות המרכז
איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי ה-International Sujok Association) ISA), הינו גוף ללא מטרות רווח שמטרתו הפצת שיטת הסו-ג'וק בעולם, שמירה על רמה מקצועית ואתית גבוהה ביותר והשתלבות במערכת הרפואה הממלכתית. הגוף הינו הסמכות הבלעדית המורשית להפצת השיטה במרכזים שונים ברחבי העולם. האיגוד הוקם ע"י פרופ' פארק ג'יי וו ז"ל בשנת 1991  והוא מהווה מרכז של ידע מקצועי והנחייה רוחנית לכל העוסקים בשיטה. מבנה האיגוד מחולק למחלקות על פי תחומי האחריות השונים ביניהם מחלקת חינוך, מחלקת הפצה לקהילה, מחלקת מחקר ופיתוח, מחלקה לקשרים בינלאומיים ועוד. 

לקישור לאתר איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי הקש כאן
.  
מידע נוסף 


צור קשר
 

035252367
 073-7410217
0547474217

Web Design Company NYCSEO Specialists NY  |  Hosting & DomainWeb Design NYWebsite Maintenance | SEO Services NYC