מהלך הטיפול בשיטת הסו-ג'וק  
  

מהלך הטיפול בשיטת הסו-ג'וק

הטיפול הראשון בשיטת הסו-ג'וק הוא החשוב ביותר כיוון שהוא כולל אבחון מעמיק. לטיפול כדאי להגיע עם בדיקות רפואיות עדכניות ומפורטות ככל היותר (בדיקות דם, שתן, צילומי רנטגן, פיענוח MRI, CT,  
סיכום מחלה וכדומה), בנוסף להמרה של התופעות הפיזיולוגיות למכנה משותף "אנרגטי", עורך מטפל הסו-ג'וק סדרת בדיקות ואיפיונים על מנת לבחור באסטרטגיית הטיפול.

הטיפול הראשון בסו-ג'וק הינו טיפול קל ולרוב כולל עבודה על מערכת אנרגטית אחת וטיפול בהשתקפויות, בהתאם לתגובות המטופל לטיפול נקבעת האסטרטגיה הטיפולית.

מרגע הטיפול הראשון יש להבין שמתחיל תהליך טיפולי, ולכן כל תגובה של הגוף וכל תהליך בין אם יוצא דופן או שכיח ראוי לציון. בתקופה הזו שבין הטיפול הראשון לשני מומלץ לרשום בפנקס או ביומן ולתעד כל תחושה יוצאת דופן בין אם חיובית או שלילית לטיפול. כל התגובות הללו הינן בעצם דרכים של הגוף לדבר איתנו ותפקיד המטפל לנתח תגובות אלה ולקבוע על פיהן כיצד להמשיך בטיפול.

חשוב מאוד לציין כי שיטת הסו-ג'וק מאוד יעילה, אבל אין לטעות, חובה לחזור על כל טיפול לפחות 3 פעמים גם אם לאחר הטיפול נעלמו הסימפטומים לחלוטין!!! למרות שהבעיה נעלמת אם הריפוי לא יושלם היא עלולה לחזור בעוצמה גבוהה יותר כעבור שבוע, שבועיים או אפילו חודש!.

בהגזמה ניתן לתאר את התהליך כניתוח: ובמהלכו שוכב המטופל "פתוח" על שולחן הניתוחים ולכן עד אשר לא הסתיים התהליך הטיפולי אי אפשר להימלט מבית החולים כשהגוף עדיין פתוח וללא תפרים...

 


הכשרת מטפלים בסו-ג'וק

 מטפלי הסו-ג'וק עוברים מסלול הכשרה הכולל לימוד טכניקות איבחון וטיפול שונות המטפלות בגוף ובנפש ברבדים שונים. לאורך כל שנת הלימוד מתמודדים המטפלים עם מטופלים ברמות שונות. בסיום השנה מגיש המטפל עבודת גמר ועובר מבחנים עיוניים ומעשיים לצד התנסות קלינית המשולבת לרוב במחקר רפואי.

 

אודות המרכז
איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי ה-International Sujok Association) ISA), הינו גוף ללא מטרות רווח שמטרתו הפצת שיטת הסו-ג'וק בעולם, שמירה על רמה מקצועית ואתית גבוהה ביותר והשתלבות במערכת הרפואה הממלכתית. הגוף הינו הסמכות הבלעדית המורשית להפצת השיטה במרכזים שונים ברחבי העולם. האיגוד הוקם ע"י פרופ' פארק ג'יי וו ז"ל בשנת 1991  והוא מהווה מרכז של ידע מקצועי והנחייה רוחנית לכל העוסקים בשיטה. מבנה האיגוד מחולק למחלקות על פי תחומי האחריות השונים ביניהם מחלקת חינוך, מחלקת הפצה לקהילה, מחלקת מחקר ופיתוח, מחלקה לקשרים בינלאומיים ועוד. 

לקישור לאתר איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי הקש כאן
.  
מידע נוסף 


צור קשר
 

035252367
 073-7410217
0547474217

Web Design Company NYCSEO Specialists NY  |  Hosting & DomainWeb Design NYWebsite Maintenance | SEO Services NYC