מורים מוסמכים  
  
מבחינה מקצועית איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי פועל כיום לסטנדרטיזציה של השיטה על מנת לשמור על רמה גבוהה ביותר של הוראה לצד יכולות טיפוליות מתקדמות של המטפלים הצעירים. הרמה הגבוהה מתבטאת מחד בעדכון התפתחויות של חומרים המתקדמים והאחרונים אותם לימד פרופ' פארק דוגמת סו-ג'וק קי ומדיטציית החיוך ומאידך פיקוח על סטנדרטים גבוהים ביותר של אתיקה טיפולית ורמה מקצועית של המטפלים בשיטה.
 
על מנת לקבל הסמכה מאיגוד הסו-ג'וק הבינלאומי על המטפלים לעמוד במחנים עיונים ומעשיים לצד הצגת ידע מעמיק גם במדעי הרפואה הבסיסיים דוגמת אנטומיה, פיזיולוגיה ופתולוגיה. המטפלים המוסמכים מוזמנים להשתלב בהתנסות קלינית בטיפול התנדבותי בקהילה ואף במחקרים מדעיים במרכזים הרפואיים השונים.
 
הפצת השיטה הינה מבורכת ומעודדת ע"י האיגוד גם ברמה בסיסית של ריפוי עצמי וריפוי קהילתי. מאידך הכשרת מטפלים ע"י מורים שאינם מורשים ומוסמכים להוראה ע"י האיגוד ("פיראטיים") הינה אסורה בשל חשש מפגיעה בשם הסו-ג'וק ושימוש לא נכון, לא בטוח וחובבני בשיטה.
מסיבות אלו, פועל האיגוד להסמכת מורים מורשים וכיום מתנהלת פעילות משפטית על מנת למנוע הוראה ע"י גופים שלא עברו הכשרה מתאימה ע"י האיגוד.

מורים מוסמכים ע"י האיגוד הינם רק מורים שעמדו בקריטריוני האיגוד להסמכת מורים ועברו השתלמות הכשרת מורים מסודרת, מנהלים קליניקה פעילה, לצד עבודה התנדבותית. על מורי האיגוד להשתתף לפחות ב-3 השתלמויות מקצועיות בשנה.
הכשרת המורים להוראת סו-ג'וק מתבצעת על פי נושאים. כל מורה מורשה להוראה רק בתחום הספציפי לו קיבל הסמכה והכשרה מתאימה.
להלן רשימת המורים המורשים להעברת קורס המבוא לשיטת הסו-ג'וק - "סודות הבריאות בכפות הידיים" - קורס בן 16 שעות במהלכו נלמדות 3 מערכות השתקפות של גוף האדם על כפות הידיים והרגליים ודרכי הפעלת מנגנוני ריפוי עצמיים של גוף האדם באמצעות עיסוי, צבעים, מוקסות, מגנטים וזרעים. מורים אלה הינם מורים מוסמכים ופועלים להפצת השיטה על פי הקריטריונים ותוכנית הלימודים של איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי.

 
 


הכשרת מטפלים בסו-ג'וק

 מטפלי הסו-ג'וק עוברים מסלול הכשרה הכולל לימוד טכניקות איבחון וטיפול שונות המטפלות בגוף ובנפש ברבדים שונים. לאורך כל שנת הלימוד מתמודדים המטפלים עם מטופלים ברמות שונות. בסיום השנה מגיש המטפל עבודת גמר ועובר מבחנים עיוניים ומעשיים לצד התנסות קלינית המשולבת לרוב במחקר רפואי.

 

אודות המרכז
איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי ה-International Sujok Association) ISA), הינו גוף ללא מטרות רווח שמטרתו הפצת שיטת הסו-ג'וק בעולם, שמירה על רמה מקצועית ואתית גבוהה ביותר והשתלבות במערכת הרפואה הממלכתית. הגוף הינו הסמכות הבלעדית המורשית להפצת השיטה במרכזים שונים ברחבי העולם. האיגוד הוקם ע"י פרופ' פארק ג'יי וו ז"ל בשנת 1991  והוא מהווה מרכז של ידע מקצועי והנחייה רוחנית לכל העוסקים בשיטה. מבנה האיגוד מחולק למחלקות על פי תחומי האחריות השונים ביניהם מחלקת חינוך, מחלקת הפצה לקהילה, מחלקת מחקר ופיתוח, מחלקה לקשרים בינלאומיים ועוד. 

לקישור לאתר איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי הקש כאן
.  
מידע נוסף 


צור קשר
 

035252367
 073-7410217
0547474217

Web Design Company NYCSEO Specialists NY  |  Hosting & DomainWeb Design NYWebsite Maintenance | SEO Services NYC