מטפלים מוסמכים  
  
מבחינה מקצועית איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי פועל כיום לסטנדרטיזציה של השיטה על מנת לשמור על רמה גבוהה ביותר של הוראה לצד יכולות טיפוליות מתקדמות של המטפלים הצעירים. הרמה הגבוהה מתבטאת מחד בעדכון התפתחויות של חומרים המתקדמים והאחרונים אותם לימד פרופ' פארק דוגמת סו-ג'וק קי ומדיטציית החיוך ומאידך פיקוח על סטנדרטים גבוהים ביותר של אתיקה טיפולית ורמה מקצועית של המטפלים בשיטה.
 
על מנת לקבל הסמכה מאיגוד הסו-ג'וק הבינלאומי על המטפלים לעמוד במחנים עיונים ומעשיים לצד הצגת ידע מעמיק גם במדעי הרפואה הבסיסיים דוגמת אנטומיה, פיזיולוגיה ופתולוגיה. המטפלים המוסמכים מוזמנים להשתלב בהתנסות קלינית בטיפול התנדבותי בקהילה ואף במחקרים מדעיים במרכזים הרפואיים השונים.
 
הפצת השיטה הינה מבורכת ומעודדת ע"י האיגוד גם ברמה בסיסית של ריפוי עצמי וריפוי קהילתי. מאידך הכשרת מטפלים ע"י מורים שאינם מורשים ומוסמכים להוראה ע"י האיגוד ("פיראטיים") הינה אסורה בשל חשש מפגיעה בשם הסו-ג'וק ושימוש לא נכון, לא בטוח ולא יעיל בשיטה.
מסיבות אלו, פועל האיגוד להסמכת מורים מורשים וכיום מתנהלת פעילות משפטית על מנת למנוע הוראה ע"י גופים שלא עברו הכשרה מתאימה ע"י האיגוד.
 
מטפלי סו-ג'וק באשר אתם, לא משנה היכן למדתם, כל עוד רוח הסו-ג'וק נושבת בכם, הצטרפו אלינו, יחד נדאג להשלמת החוסרים הדרושים ונשמח למנותכם לשגרירים שלנו ולהביא את הרפואה הזו לכל  בחיוך סו-ג'וק לכולם!!!

בוגרי שנה א' ללימודי סו-ג'וק מטעם איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי

בשנה הראשונה ללימודי הסו-ג'וק לומדים המטפלים גישות טיפול משולבות הכוללות טיפול במערכות השתקפות באמצעות עיסוי, צבעים, מגנטים, זרעים, מחטים ומכשירי אור. כמו כן נלמדות מערכות זרימה אנרגטיות דוגמת סו-ג'וק קי, המרידיאנים הסינים והצ'אקרות ההודיות. המטפל לומד להרכיב קונסטיטוציה - הרכב אנרגטי ייחודי של המטופל. כבר בסיום שנת הלימודים הראשונה, התלמידים מורשים לטפל ויכולים לעשות עבודה נהדרת באיזון תפקודי הגוף והנפש של המטופל.
בקרוב תתעדכן כאן רשימה של מטפלים שסיימו לימודי שנה א' במסגרת איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי לצד שנת סיום לימודיהם.

בוגרי שנה ב' ללימודים מטעם איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי

בוגרי שנה ב' ללימודים מטעם איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי

בשנה ב' לומדים מטפלי הסו-ג'וק את אומנות הריפוי באמצעות שלושת המקורות, דיקור שלושת המקורות הינו שיטת הטיפול המתקדמת ביותר והעוצמתית ביותר בשיטת הסו-ג'וק. בשנה זו לומדים המטפלים להיכנס לרזולוציה רקמתית מדויקת באמצעות תת מבנה של 6 קי ונכנסים לעומקן של פתולוגיות מתקדמות לצד לימוד של הטיפול הרגשי, מערכת יהלום, תרפיית הפיתול ודיקור באוזן.
המטפלים בסיום שנה ב' מגישים עבודת מחקר קצרה בנושא פתולוגיה ספציפית ותאורי מקרים. בוגרי שנה ב' מקבלים תעודה רק לאחר שעמדו בדרישות הקורס ללימודי אנטומיה, פיזיולוגיה ופתולוגיה מערבית בהיקף 200 שעות לימוד, התנסות קלינית במרפאות האיגוד והגשת עבודת הגמר.
להלן רשימת מטפלים שסיימו לימודי שנה ב' באיגוד הסו-ג'וק הבינלאומי


 

 


הכשרת מטפלים בסו-ג'וק

 מטפלי הסו-ג'וק עוברים מסלול הכשרה הכולל לימוד טכניקות איבחון וטיפול שונות המטפלות בגוף ובנפש ברבדים שונים. לאורך כל שנת הלימוד מתמודדים המטפלים עם מטופלים ברמות שונות. בסיום השנה מגיש המטפל עבודת גמר ועובר מבחנים עיוניים ומעשיים לצד התנסות קלינית המשולבת לרוב במחקר רפואי.

 

אודות המרכז
איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי ה-International Sujok Association) ISA), הינו גוף ללא מטרות רווח שמטרתו הפצת שיטת הסו-ג'וק בעולם, שמירה על רמה מקצועית ואתית גבוהה ביותר והשתלבות במערכת הרפואה הממלכתית. הגוף הינו הסמכות הבלעדית המורשית להפצת השיטה במרכזים שונים ברחבי העולם. האיגוד הוקם ע"י פרופ' פארק ג'יי וו ז"ל בשנת 1991  והוא מהווה מרכז של ידע מקצועי והנחייה רוחנית לכל העוסקים בשיטה. מבנה האיגוד מחולק למחלקות על פי תחומי האחריות השונים ביניהם מחלקת חינוך, מחלקת הפצה לקהילה, מחלקת מחקר ופיתוח, מחלקה לקשרים בינלאומיים ועוד. 

לקישור לאתר איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי הקש כאן
.  
מידע נוסף 


צור קשר
 

035252367
 073-7410217
0547474217

Web Design Company NYCSEO Specialists NY  |  Hosting & DomainWeb Design NYWebsite Maintenance | SEO Services NYC