נשימה מחייכת  
  

"נשימה מחייכת"

הביאו מכתביו של פרופ' פארק ד"ר זוהר יגיל ויפים טיומקין
 
""נשימה מחייכת"" לצורך חיים בריאים
""נשימה מחייכת "" לצורך חיים של הנאה
""נשימה מחייכת "" לצורך חיים עשירים בפעילות חברתית
 ""נשימה מחייכת "" לצורך חיים קסומים

 נשימה

החיים מתחילים עם הנשימה על ידי שאיפת האויר הראשונה ברגע הלידה. הנשימה מתחילה לשאוף את הבריאה פנימה לתוך עצמינו. האדם ממשיך לנשום במחזוריות שאינה נגמרת במהלך כל חייו. ככל שנמשכת נשימתו נמשכים חייו. הנשימה נמשכת ברצף שאיפה ונשיפה של אויר, ופסק זמן למנוחה קצרה. 
קצב הנשימה: פנימה - החוצה - הפסקה - חוזר על עצמו למשך כל החיים ללא הפסקה. הנשיפה מתחלפת בשאיפה. הגוף מגיב בצורה מסודרת ומתאימה בהתכנסות והתרחבות. הסדר של הנשימה בו הנשיפה מתחלפת בשאיפה ממשיך  כל הזמן. הדרך הפשוטה הזו של קצב  שקיים בנשימה ,היא הבמה הטובה ביותר באמצעותה ניתן לראות את היווצרות החיים.
בורא עולם סיפק לנו את מרחבי היקום ואת האדמה  על  פני כדור הארץ לעמוד עליה ,ליהנות מהחיים ומבריאות טובה .הודות לנשימה המסודרת הזאת שלנו ,טוב לנו.
בורא עולם יצר ביקום סדר יסודי אשר בזכותו העולם הזה הרמוני.  אותו סדר הרמוני מיושם גם במערכת השמש שלנו, ולכן יש לנו את הסדר של היממה בה היום מתחלף בלילה ואנחנו אף נהנים מארבע עונות בשנה: אביב קיץ סתיו וחורף.
אותו סדר אוניברסלי, תופס גם לגבי הנשימה שלנו. הנשימה מחברת את האני עם הסביבה המקיפה אותו. הקצב המסודר של הנשימה עושה את החיבור הרמוני. האני והיקום מתחברים בצורה הרמונית הודות לנשימה מסודרת ואכן הנשימה היא הביטוי של סדר וקצב של החיים. מתוך ההרמוניה המסודרת הזאת מופיע החיוך. ולכן ה"נשימה המחייכת" היא תופעה טבעית של החיים. הנשימה כשלעצמה אוצרת בתוכה את החיוך הראשון שלו ,שהופיע עם בריאת העולם.
החיוך הזה קיים תמיד בתוך האני. ועל כן הנשימה המחייכת הינה תופעת חיים טבעית. הנשימה כשלעצמה אוצרת בתוכה את החיוך הראשון. והחיוך בתורו מתפשט לכל מקום.
החיים הם נס אשר מתחיל עם השאיפה הראשונה של אויר בזמן הלידה ולכן הנשימה היא רוח של חיים בתוכנו.
התינוק מתחיל את חייו עם הנשימה. מרגע זה והלאה הנשימה ממשיכה במשך כל חייו, נשימה פנימה רודפת נשימה החוצה. מחזוריות שאינה  נגמרת. אנחנו נושמים גם ללא עירוב מחשבה והנשימה נמשכת ללא כל מאמץ ,בצורה טבעית וספונטנית. הנשימה היא תופעת חיים שאף אחד לא מתרגל לפני שנולדים.
כאשר אנו נושמים את החמצן, כוח החיוניות, הוא מטעין את האברים שלנו ומטעין כל תא ותא מתאי הגוף,   כך יוצר מצב של רוגע אושר וסיפוק. האוויר הזה ,אותו אנו נושמים לא עולה לנו שום דבר,אבל הוא חובק בתוכו את המתנה שאין לה מחיר, החיים והבריאות.

החיוך

הרך הנולד מחייך חיוך קורן. הוא עושה זאת מתוך עצמו מבלי ללמוד או לתכנן, החיוך של התינוק מופיע באופן ספונטני. חיוכו של התינוק הוא חיוך טהור, חיוך של מלאך.
החיוך המלאכי הזה הוא החיוך של הקיום המקודש.
החיוך של בורא עולם שוכן בתוך החיוך של התינוק, התינוק מחייך יחד איתו.  בורא עולם הוא הקיום המושלם ,שלמות זאת שייכת רק לו ובשלמות זאת נוצר החיוך. החיוך פורח ספונטנית בכל מקום שנוצרת הרמוניה. בורא עולם יצר קיום מחייך. בהיותו מחייך הוא ברא את היקום כולו. ולכן כל היצורים מחייכים. ביסודם.
התינוק מחייך, אני מחייך, אתה מחייך, את מחייכת וכולנו מחייכים בעולם מופלא זה .


השושנה מחייכת מתוך עצמה. הצורה היפיפייה של הפרח הזה והניחוח שלו, זה לא אחר מאשר ביטוי של החיוך. בתוך פרח השושנה נמצא החיוך של בורא עולם. כל הצמחים מחייכים בפרחיהם, בניחוחותיהם ובפירותיהם. הם כולם מציגים לראווה את החיוכים שלהם. עם חיוכם בורא עולם מחייך גם כן. הם נוצרו כולם על-ידי החיוך הראשון שלו, מקור כל החיוכים.
הקולות הנהדרים של ציפורי שיר רבי הצבעים ביער, הציוצים שלהם הם פשוט שירי חיוך. הקולות נהדרים וצורתם מראה על ההרמוניה שקיימת בטבע. הקולות  ההרמוניים האלה הם ביטוי  של החיוך. הם כולם נוצרו על ידי החיוך הראשוני המקורי שלו. שרים לכיוונו ולקראתו.הם מתקשרים איתו מצייצים ומדברים אליו, שולחים לעברו  את תודתם המחייכות .
כאשר בני אדם נעשים מודעים לקיומו ,הם מתקרבים אליו. בני אדם הם אלה שנבחרו על ידו לעשות את העולם הזה מחייך, זו מטרתם. בורא עולם הוא הקיום המוחלט היחיד, החיוכים שלנו דומים לחיוך שלו[1]. חיוך יפה מכיל בתוכו את החיוך הראשון שלו. החיוך שלנו הינו  למעשה ביטוי של החיוך הראשון הזה שלו.  ברגע שאנחנו חווים חיוך טהור אנחנו קרובים אליו. כשמחייכים בצורה טהורה, האני מתאזן באופן ספונטני. כאשר קיים חיוך הרמוני מתפוגגות הדאגות ונעלמים הייסורים. המחלות מתטהרות מעצמן,  הגוף והנפש הופכים לבריאים. כאשר אנחנו מחייכים בדומה לחיוכו  אנחנו מקבלים השראה ומסר ממנו. הכל מתחיל להתנהל על מי מנוחות ביחד עם חיוכו. ההצלחה תגיע תמיד כאשר אנחנו חוזרים לחייך איתו.
כאשר אתם משלבים את החיוך הטהור, כל רצונותיכם יתגשמו. לכל אחד מגיע ליהנות, ביחד עם החיוך. החיוך הוא מתנה אמיתית מהשמיים. כשאנחנו מקבלים חזרה את החיוך שאבד מזמן מתחילים  חיים מחייכים.
החיוך טוב בשבילי, החיוך טוב בשבילך , החיוך טוב לכל אחד. חיים מחייכים מחכים לכולנו. אנחנו צריכים להתחיל ליהנות מהחיים המחייכים האלה. זה מה שהוא רוצה להעניק לנו.
בורא עולם מסתכל מלמעלה אלינו לראות אם אנחנו נהנים מחיים מחייכים ואז מחייך חיוך רחב.
העולם הזה הוא עולם מחייך, כולנו ייצורים מחייכים. מדי פעם הוא חושף לפנינו את החיוך הראשוני שלו, כדי שנלך בעקבותיו ונחייך כמוהו. אם נוכל לחייך כמו החיוך שלו נוכל לחיות עם חיוך תמידי. העולם הזה הוא העולם המחייך שלו ובכל מקום נמצא החיוך הראשוני שלו.
כולנו חיים בתוך העולם הזה שלו, המחייך.
לחיוך יש חשיבות עצומה, חיוך מפשט דברים רבים אותם אנו רוצים להשיג. אז מה יותר קל מלחייך?

"נשימה עם חיוך"

נשימה הרמונית יוצרת חיוך מתוך עצמה. ""נשימה מחייכת"" מעוררת אנרגיות חיים. אנרגיות חיים מאפשרות לנו לחוש בקיומו. ה"נשימה המחייכת" היא תמיד יחד אתו. החיוך הראשוני מפעיל את ה"נשימה מחייכת". הנשימה והחיוך הם דברים שביסוד. הם נובעים ישירות מרוח הבריאה ותמיד נשארים אתנו מלידה עד סוף החיים. הם מכילים את רוח הבריאה בתוכם. הם קיימים בצורה טבעית וספונטנית ללא מאמץ מצידינו. הנשימה והחיוך מוזרמים לגופינו ,לנפשנו ולנשמתנו על ידו בצורה טבעית. כאשר הנשימה מתבצעת יחד עם חיוך, היכולות שלנו מתעצמות. למעשה הוא בעצמו נמצא תמיד אתנו בצורה של נשימה וחיוך. ""נשימה מחייכת"" הינה סוג של נשימה עם מודעות המפוקחת על ידי הנשימה כדי לעזור לנו להשיג את המטרה הנעלה –שלמות עצמית. כשנושמים בחיוך נמצאים בהרמוניה מושלמת של  גוף,  נפש ורוח.
בנשימה פנימה אני מחייך
בנשימה החוצה אני מחייך
אני ממשיך לנשום ולחייך
חייכו ברוח רגועה. ללא חשיבה של שום מחשבה כבדה. חייכו, חייכו, חייכו. שכחו את הדאגה או העצבנות ,בפשטות-חייכו. וחייכו. לזמן מה תשכחו-מעבודה קשה ומוגזמת. רק חייכו וחייכו. רוקנו את השכל. שימרו על שכל טהור  וחייכו. עוררו את השכל הטהור בו בורכתם בלידתכם.
נסו לחייך,  אתם מחייכם עכשיו. בשאיפה פיתחו  את השכל שיתרחב עם החזה ,ובנשיפה תרגיש שהחיוכים  מתפשטים לכל מקום בגוף. הוציאו אויר עם חיוך כדי שתוכלו להרגיש את החיוך שלו. הוא הופך לחיוך ניצחי. "והנשימה המחייכת" ממשיכה.
"נשימה מחייכת".
"נשימה מחייכת"
 "נשימה מחייכת"
"נשימה מחייכת"
הנשימה הרביעית היא סיום של יחידה אחת של "נשימה מחייכת". ארבע פעמים יחידה כזאת מסיים מחזור, סידרה של "נשימה מחייכת". עכשיו גם השכל וגם הגוף מחייכים בצורה מלאה. ישנה אנרגיה של חיים וחיוך של החיים.
ארבע פעמים של "נשימה מחייכת"  זה דרך לביצוע נשימות כיחידה אחת. היחידה הזאת ניתנת לחזרה לפי הצורך.
""נשימה מחייכת"" לצורך חיים בריאים
""נשימה מחייכת"" לצורך חיים של הנאה
""נשימה מחייכת"" לצורך חיים  עם פעילות חברתית
""נשימה מחייכת"" לצורך חיים קסומים
טעינה עצמית בחיוך תתבצע ראשית ולאחר מכן ""נשימה מחייכת"". כאשר השכל מחייך, הפה ,האף והפנים כולם מחייכים יחד עם הנשימה. דרך האף והפה המחייכים מתחילה "נשימה מחייכת".[1] " נעשה לנו אדם כצילמנו בדמותינו" בראשית א', כו'.
 


הכשרת מטפלים בסו-ג'וק

 מטפלי הסו-ג'וק עוברים מסלול הכשרה הכולל לימוד טכניקות איבחון וטיפול שונות המטפלות בגוף ובנפש ברבדים שונים. לאורך כל שנת הלימוד מתמודדים המטפלים עם מטופלים ברמות שונות. בסיום השנה מגיש המטפל עבודת גמר ועובר מבחנים עיוניים ומעשיים לצד התנסות קלינית המשולבת לרוב במחקר רפואי.

 

אודות המרכז
איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי ה-International Sujok Association) ISA), הינו גוף ללא מטרות רווח שמטרתו הפצת שיטת הסו-ג'וק בעולם, שמירה על רמה מקצועית ואתית גבוהה ביותר והשתלבות במערכת הרפואה הממלכתית. הגוף הינו הסמכות הבלעדית המורשית להפצת השיטה במרכזים שונים ברחבי העולם. האיגוד הוקם ע"י פרופ' פארק ג'יי וו ז"ל בשנת 1991  והוא מהווה מרכז של ידע מקצועי והנחייה רוחנית לכל העוסקים בשיטה. מבנה האיגוד מחולק למחלקות על פי תחומי האחריות השונים ביניהם מחלקת חינוך, מחלקת הפצה לקהילה, מחלקת מחקר ופיתוח, מחלקה לקשרים בינלאומיים ועוד. 

לקישור לאתר איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי הקש כאן
.  
מידע נוסף 


צור קשר
 

035252367
 073-7410217
0547474217

Web Design Company NYCSEO Specialists NY  |  Hosting & DomainWeb Design NYWebsite Maintenance | SEO Services NYC