טיפול בסינוסיטיס  
  
סינוסיטיס Sinusitis)Rhinosinusitis):

דלקת בממברנה הרירית של אחד או יותר מהסינוסים (מערות הפנים) באזור האף.
סינוסיטיס עשויה להיגרם כתוצאה מזיהום (נגיף, חיידק או פטריה), תגובה אלרגית, פוליפים נאזלים  או סטיית מחיצה באף (Deviated septum). אם הדלקת או החסימה מונעת את ניקוז הריר, נוצר לחץ בסינוסים שעשוי להביא לכאבי ראש. סימפטומים נוספים עשויים להיות אף סתום, חוסר יכולת להריח, חום ושיעול. הטיפול הקונבנציונלי יכול להיות טיפות או תרסיס לפתיחת האף ,  סטרואידים, אנטיביוטיקה, משככי כאבים, קומפרסים חמים ואף ניתוח.
ברפואת הסו-ג'וק אנו מתייחסים לתופעת הסינוסיטיס כחסימה אנרגטית באזור מערות האף. מקור החסימה ככל הנראה עודף לחות (ריר) ולהט (הצטברות לחץ) באזור הראש.

הטיפול כולל עבודה על איזון התעלה האנרגטית V8 באמצעות סו-ג'וק קי ובאמצעות Sam won gong, או עבודה לפי 6 קי בצורה של תת מבנה לאיזון האנרגיה ה"תקועה" באזור הראש או תת מבנה של מרידיאן הריאות ששולט במערכת הנשימה ובחלקו הראשוני (רוח) – האף.
לרפואהברפיוי העצמי באמצעות שיטת הסו-ג'וק נמצא את השתקפות מערות האף , אזורים אלה נרצה להניע באמצעות צבע ירוק, מוקסה או הדבקת זרעים על נקודות ההשתקפות.
הזרעים המומלצים הם כוסמת, פלפל ירוק או זרעי תפוח ירוק. את הזרעים מניחים באמצעות אגד מדבק למשך מינימום 4 שעות. לאחר 12 שעות מומלץ להחליף את הזרעים בזרעים חדשים.


 
 
   
   

 


הכשרת מטפלים בסו-ג'וק

 מטפלי הסו-ג'וק עוברים מסלול הכשרה הכולל לימוד טכניקות איבחון וטיפול שונות המטפלות בגוף ובנפש ברבדים שונים. לאורך כל שנת הלימוד מתמודדים המטפלים עם מטופלים ברמות שונות. בסיום השנה מגיש המטפל עבודת גמר ועובר מבחנים עיוניים ומעשיים לצד התנסות קלינית המשולבת לרוב במחקר רפואי.

 

אודות המרכז
איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי ה-International Sujok Association) ISA), הינו גוף ללא מטרות רווח שמטרתו הפצת שיטת הסו-ג'וק בעולם, שמירה על רמה מקצועית ואתית גבוהה ביותר והשתלבות במערכת הרפואה הממלכתית. הגוף הינו הסמכות הבלעדית המורשית להפצת השיטה במרכזים שונים ברחבי העולם. האיגוד הוקם ע"י פרופ' פארק ג'יי וו ז"ל בשנת 1991  והוא מהווה מרכז של ידע מקצועי והנחייה רוחנית לכל העוסקים בשיטה. מבנה האיגוד מחולק למחלקות על פי תחומי האחריות השונים ביניהם מחלקת חינוך, מחלקת הפצה לקהילה, מחלקת מחקר ופיתוח, מחלקה לקשרים בינלאומיים ועוד. 

לקישור לאתר איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי הקש כאן
.  
מידע נוסף 


צור קשר
 

035252367
 073-7410217
0547474217

Web Design Company NYCSEO Specialists NY  |  Hosting & DomainWeb Design NYWebsite Maintenance | SEO Services NYC