פעילויות שהתקיימו  
  


קורס השתלמות מקצועית לטיפול בסוכרת
ימי ג' 2.9.14 – 23.9.24 , 17:00-21:00 וכ-20 מפגשי פרקטיקה טיפולית בקלינקת ת"א.
ההשתלמות מבוססת על פרוטוקול טיפולי שפותח במרכז המחקר והפיתוח של איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי.

הקורס כולל 16 שעות לימוד תיאורטיות וכ-12 שעות פרקטיקה טיפולית. במהלך הקורס ילמדו המשתתפים לאבחן ולטפל בסוכרת סוג 1 וסוג 2 . כל משתתף יטפל לפחות ב-10 מטופלים עם סוכרת מסוג 2 ו-3 מטופלים עם סוכרת מסוג 1. הפרקטיקה הטיפולית תשמש כחלק משיתוף פעולה מחקרי עם בי"ח הדסה עין כרם.
תוכנית הלימודים:
הבסיס המולקולרי של מחלת הסוכרת: מטבוליזם של גלוקוז, נשאי גלוקוז, תפקידו של האינסולין, יחסי אינסולין-גלוקגון, פפטידים מהמעי, ליפופרוטאינים – לפטין ומשפחתו, תפקידו של המוח בויסות רמת הסוכר, תפקידי הכבד, הטיפול הקונבנציונלי במחלת הסוכרת, סוגים שונים של אינסולין. סוגי תרופות שונות לויסות רמת הסוכר ותופעות לוואי שכיחות.
סוכרת ותזונה: אינדקס גליקמי, מטבוליזם של מזונות שונים, הרכבת תפריט תזונתי למטופלים
סוכרת ופעילות גופנית: שבירת המיתוס של יעילות ההליכה להורדת סוכר, תרגילי  "אימון שיא" , תרגילי מאמץ איטיים וסאם ואן גונג –Sam Won Gong.
הטיפול בסו-ג'וק במחלת הסוכרת: המנגנון הטיפולי בשיטת הסו-ג'וק, איך זה עובד? מדוע ניתן לשנות מציאות פיזית בגוף האדם? טיפול באמצעות מערכות השתקפות, טיפול באמצעות סו-ג'וק קי ו-Sam Won Gong, טיפול באמצעות 6 קי, טיפול באמצעות מערכת יהלום, טיפול באמצעות שלושת המקורות, הגדרת איי בטא בלבלב, התאמת טיפול למבנה אנרגטי של המטופל. התהליך הטיפול במחלת הסוכרת למה לצפות ובאיזה שלב, כיצד לתמוך בהורדת מינון תרופתי.
משך הסדנא כ-30 שעות, עלות 2400 ₪ לחברי איגוד.

שנה ג':
נפתחה ההרשמה לשנה ג' באיגוד הסו-ג'וק הבינלאומי בתוכנית הלימודים החדשה והמעודכנת:
אירידיולוגיה אבחון בגלגל העין על פי הסו-ג'וק, אבחון דפקים על פי הסוג'וק, תזונה על פי 6 קי, ריפוי בזמן על פי שלושת המקורות, Sam Won Gong אבחון, טיפול בנקודה אחת וריפוי עצמי, אבחון וטיפול באמצעות הציפורניים, מדיטציית החיוך, פתולוגיות מורכבות באמצעות שלושת המקורות ועוד...לקבלת הסיליבוס המלא ניתן ליצור קשר עם המשרד.

קורסי הכשרת המורים:
עפ"י תקנון איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי, מורים לסו-ג'וק צריכים להיות בוגרי שנתיים של לימודים פורמליים, לאחר השתתפות ב-3 סמינרים בינלאומיים וניסיון קליני של 3 שנים. במידה ואתם עומדים בקריטריונים אלה ומעוניינים להצטרף אלינו בהפצת השיטה אתם מוזמנים להצטרף להשתלמויות המורים. השתלמות המורים כוללת טכניקות הוראה, קבלת תוכניות לימודים ומצגות, התנסות בהרצאה מול קהל, תרגול הרצאות מבוא וקורסים בסיסיים. קריטריוני ההוראה, דרכי הצגת השיטה וטכניקות הדגמה כפי שנקבעו ע"י פרופ' פארק ג'יי וו.
המורים המצטיינים ישולבו בקורסים בסיסיים שיפתחו בתחילת השנה.
לא תינתן אפשרות הוראה בשנה בקרובה למי שלא עבר השתלמות זו.
המורים של איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי הינם הפנים של הסו-ג'וק ולכן נדרשים להיות ברמה דידקטית ומקצועיות טיפולית גבוהה ביותר לצד רמה אנושית ואתית גבוהה.
מהמורים נדרש לקחת חלק בפעילות ההתנדבותית של האיגוד ולהשתתף בכנסים וסמינרים מקומיים ובינלאומיים. מורי האיגוד זוכים להטבות ברכישת ציוד, הנחה משמעותית בכנסים בינלאומיים, מוניטין וחשיפה לקהל רחב וכמובן, הוראה בקורסים קצרים ושנתיים. הקורס כולל 6 מפגשים של 4 שעות,  ויתקיים בימי א' בשעות 17:00-21:00, החל מ- 7.9.14.

סמינר בינלאומי –Sam Won Dong  בקפריסין
ה- Sam Won Dong  הינה אומנות תנועה רכה המבוססת על פתיחת הזרימות הספיראליות בגוף ועל שלושת המקורות. השיטה משמשת הן ככלי טיפולי והן להעצמה אישית ורוחנית. השיטה כוללת בתוכה את ה-Sam Won Gong, דרך טיפולית להנעת אנרגיית החיים דרך תעלות הסו-ג'וק קי ע"י שילוב של נשימה מלאה ומתיחה פיזית של התעלות על פני הגוף.
הסדנא תועבר ע"י ד"ר פארק מינצ'ול וד"ר פארק מינקיו  בהשתתפות נציגים מרחבי העולם.
מומלץ בחום להשתתף, הסדנא חוויתית ועוצמתית ומקנה כלים לאימון עצמי ולטיפול.
הסדנא תתקיים במשך  שבוע 20.10.14 -26.10 בשתי רמות: מתחילים ומתקדמים.
רמת מתחילים כוללת תרגול בוקר ואחה"צ פנויים. רמת מתקדמים כוללת תרגול בוקר ואחה"צ.
בשעות הערב תתקיים מדיטציית החיוך.
הסדנא תתקיים בכפר הפסטורלי Pirgos Tillirias, בצפון מערב קפריסין,   במלון המשפחתי Iifigenia.

עלות הסדנא למתחילים 150 יורו לשבוע
עלות הסדנא למתקדמים 250 יורו לשבוע
עלות לינה כולל 2 ארוחות 25 יורו לאדם.
מומלץ להגיע עם בני משפחה....
להרשמה ולפרטים נוספים אנא פנו למשרדי האיגוד...




סדנאת תרפיית הפיתול עם ד"ר מין-צ'ול פארק 3-5.12.14, 16:00-21:00, ת"א
תרפיית הפיתול, Twist Therapy, הינה דרך ייחודית ועוצמתית להביא את הגוף לאיזון ולריפוי באמצעות פתיחת מסלולי הזרימה הספיראלית בגופנו. ההשתלמות הינה כלי שימושי לריפוי בגוון בעיות כרוניות ואקוטיות. ההשתלמות תועבר ע"י ד"ר פארק מין צ'ול, נשיא איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי. 3-5.12.14



סדנת מדיטציית החיוך

מודל שלושת המקורות ורצף שלושת המקורות מציגים את הסדר הבסיסי בעולמנו. חוסר יכולת להבחין בכך שהעולם שלנו בנוי ומאורגן על פי חוקיות מסוימת הינה סימן לבורות.

ובברות ובצרות האופקים, נמצא שורש הסבל.

הניוטרו מאפשר להתעלות מעל המגבלות ולהסיר את מעטה הבורות.

לכוח הניוטרו לא יכולים להיות מכשולים ולכן הבורות נעלמת באופן אוטומטי ונוצרת האפשרות לראות את העולם המקסים, המופלא והמסודר ללא כל עיוות כשברקע נסוך החיוך הבלתי נראה.

החיוך אינו רק תדר מרפא אלא מהווה כלי לחיבור לנשמה ולמקור. הדרך לחיים בחיוך הינה דרך שדורשת עבודה. עיקר העבודה הינה התמודדות עם הפנימיות שבנו, עם דפוסי מחשבה "מהפנטים" שמונעים מאיתנו לחיות כאן ועכשיו ולחוות את המציאות כפי שהיא. החיוך מאפשר לנו לשחרר ולהשתחרר ומשם להרחיב את התודעה כדרך אל השלמות בחיים האמיתיים. התרגול אינו רק זמני אלא דרך חיים. החיים בחיוך. במהלך הסדנא נלמד טכניקות שונות של מדיטציית החיוך. נלמד כיצד להשתמש בנשימה מחייכת על מנת להביא לריפוי איברים פנימיים. נלמד כיצד להשתמש במדיטציית החיוך על רבדיה השונים בגוף על כל מבניו, מערכותיו ושכבותיו, בנפש על כל רבדיה, בנשמה ובחיים. נלמד כלים לשחרור טראומות עבר וכיצד לכוון לתוצאות פורות בעתיד. נלמד כיצד לבצע מדיטציית החיוך אל העצמי על מנת להרחיב את התודעה. המפגש והחיבור אל החיוך המקורי (Origin Smile), מאפשר להבחין בטבע המחייך של כל הקיום, בעבר, בהווה ובעתיד ולהתחיל בחיים מחייכים על מנת להביא את החיוך להגשמה בעולם הזה.

תכני הסדנא:

מפגש ראשון: מהי מדיטציה? היכרות עם טכניקות הרפיה ומדיטציה מתרבויות שונות.

מהו החיוך? החיוך כבסיס לפילוסופיית שלושת המקורות וכדרך להתפתחות רוחנית.

מדיטציית החיוך: סוגים שונים של מדיטציית חיוך. מדיטציות חיוך מסוג ניוטרו, שימוש במוסיקה ובצלילים, שימוש במודרות. נשימה מחייכת.

תרגול מדיטציית החיוך מסוג ניוטרו, מדיטציה בתנועה, פנימית (ניוטו) וחיצונית (ניוטרו)

מדיטציה של חלקי הנפש השונים, מדיטציה של הנפש.

מפגש שני: מדיטציית החיוך לאברי גוף ולחלקי הגוף, מדיטציית החיוך ושימוש בחלקיקי חיוך. מדיטציית חיוך לחיים.

מפגש שלישי: מדיטציית חיוך להגשמה עצמית: מדיטציית חיוך להגעה לאפס, השתחררות מכל הכבלים, שיחרור מזכרונות ומהתודעה העכשווית, שיחרור מתשוקות ותקוות, שיחרור מהרגלים, שיחרור קונפליקטים דאגות וסבל, שיחרור מאשמה ורגשי נחיתות, שיחרור מכבוד, סמכות ועליונות, שיחרור אהובים ודאגות, שיחרור גוף ונפש.

מפגש רביעי: מדיטציית חיוך לשלמות עצמית, מדיטציית חיוך המקור, מדיטציית חיוך להגעה לשלמות.

עלות הסדנא: 1200 ₪, לחברי איגוד 800 ₪.

4 מפגשים של 4 שעות, ימי א', החל מ- 26.4.15, שעות 17:00-21:00, ישראל ב"ק 3, ת"א



סדנה לתמיכה בחולה האונקולוגי
 

מחלת הסרטן הינה מחלה קשה ומורכבת והטיפול בחולה האונקולוגי כולל התייחסות לרבדים רבים.

התמיכה בחולה האונקולוגי בשיטת הסו-ג'וק הוכיחה עצמה פעמים רבות כיעילה למיתון תופעות הלוואי, שיפור התפקוד הפיזי והנפשי ועזרה בשיקום וההתאוששות לאחר הטיפולים האונקולוגים במחלה הקשה.

בסדנה מעשית זו נלמד לתמוך בתהליך הטיפולי הקונבנציונלי בחולה האונקולוגי.

כיום האסטרטגיות הטיפוליות לטיפול בסרטן כוללות טיפולים כימותרפיים או "ביולוגיים"  לצד הקרנות ואופציה כירורגית.

למעשה, רוב חולי הסרטן נפטרים כתוצאה מסיבוכים של כימותרפיה וכשל מערכתי או חיסוני ולא בעקבות הגידול הסרטני עצמו.

הטיפול הכימותרפי, מיועד להרס של רקמת הסרטן אבל למעשה מדובר ברעלנים הפוגעים בכל תא מתחלק ולכן גם ברקמות בריאות. הטיפול הכימותרפי מייצר בגוף אנרגיית יובש וקור.

ברמה הפיזיולוגית פוגעים הרעלנים בכבד, בכליות ובלב, ברמה האנרגטית אנרגיית הקור גורמת לדכדוך, ייאוש ודיכאון אשר רק מחריפים את המצב הפיזי ומביאים להתדרדרות ולקריסה.

מטרת טיפולי הסו-ג'וק לתמיכה בחולה האונקולוגי הינה לשמור על המנגנונים השונים בגוף האדם שנפגעים מהטיפולים הקונבנציונליים, לטפל בכל תופעות הלוואי של הטיפולים האונקולוגיים, לחזק את המטופל מבחינה אנרגטית ונפשית, וללוותו בתהליך ההחלמה.

במהלך הסדנה נלמד על הנזקים שנגרמים לגוף בעקבות הטיפולים הכימותרפיים וההקרנות, נלמד כיצד לשמור על הכליות, הכבד והלב. נלמד אסטרטגיות שונות לחיזוק מערכת החיסון. נלמד על תופעות הלוואי הנפוצות לכימותרפיה וכיצד לעזור למטופל להתמודד עימם. נלמד כלים לאיזון וחיזוק הנפש וכיצד ללוות את המטופלים בתהליך ההחלמה. בסדנה  נלמד גם כיצד לטפל בחולים סופניים, כיצד למזער את הכאבים ולהביא אותם לעזיבה קלה, כיצד לתמוך במשפחות וכיצד לסייע למשפחה ולסביבה הקרובה לתמוך בתהליך.

 

הסדנה תתקיים ב חמישי ה- 11/6 בין השעות 17.00-21.00 בישראל ב"ק 3, תל אביב



עלות הסדנא 200 ₪

 

למידע נוסף ולהרשמה israel@sujok.com

054-7474217, 073-7410217

 
 


הכשרת מטפלים בסו-ג'וק

 מטפלי הסו-ג'וק עוברים מסלול הכשרה הכולל לימוד טכניקות איבחון וטיפול שונות המטפלות בגוף ובנפש ברבדים שונים. לאורך כל שנת הלימוד מתמודדים המטפלים עם מטופלים ברמות שונות. בסיום השנה מגיש המטפל עבודת גמר ועובר מבחנים עיוניים ומעשיים לצד התנסות קלינית המשולבת לרוב במחקר רפואי.

 

אודות המרכז
איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי ה-International Sujok Association) ISA), הינו גוף ללא מטרות רווח שמטרתו הפצת שיטת הסו-ג'וק בעולם, שמירה על רמה מקצועית ואתית גבוהה ביותר והשתלבות במערכת הרפואה הממלכתית. הגוף הינו הסמכות הבלעדית המורשית להפצת השיטה במרכזים שונים ברחבי העולם. האיגוד הוקם ע"י פרופ' פארק ג'יי וו ז"ל בשנת 1991  והוא מהווה מרכז של ידע מקצועי והנחייה רוחנית לכל העוסקים בשיטה. מבנה האיגוד מחולק למחלקות על פי תחומי האחריות השונים ביניהם מחלקת חינוך, מחלקת הפצה לקהילה, מחלקת מחקר ופיתוח, מחלקה לקשרים בינלאומיים ועוד. 

לקישור לאתר איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי הקש כאן
.  
מידע נוסף



 


צור קשר
 

035252367
 073-7410217
0547474217

Web Design Company NYCSEO Specialists NY  |  Hosting & DomainWeb Design NYWebsite Maintenance | SEO Services NYC