קפריסין 2018  
  
גלריה מתוך סמינר sam won gong +sam won dong אומנות התנועה של שלושת המקורות ככלי עוצמתי לריפוי ופתיחת חסימות 

תנועת שלושת המקורות, פותחה ע"י פרופ' פארק ג'יי וו מדרום קוריאה ונקראה בעבר הטאי צ'י של החיוך. משמעות המושג טאי צ'י הינו פוטנציאל אין סופי, ואת החיוך, אתם כבר מכירים...

בשלב הראשוני תנועת שלושת המקורות כוללת סדרה של 78 תנועות אשר פותחות את הזרימה הספיראלית בגופנו ומאפשרת איזון גוף נפש והתאמת תדרים עם היקום סביבנו בצורת מדיטציה של תנועה.

האם ה-Sam Won Dong  הינה שיטת טיפול? 

שיטת ה-Sam Won Dong מבוססת על פתיחת הזרימה הספיראלית בגוף האדם. למעשה היות ובגוף האדם מספר רב של זרימות אנרגטיות, איזון הזרימה הספיראלית מהווה כלי טיפולי עוצמתי ומשמש לריפוי הן מחלות אורטופדיות והן מחלות פנימיות. את האיזון ניתן לבצע בטכניקה של פיתול הגוף שנקראת גם תרפיית הפיתול אשר מיושמת כבר בבתי חולים ברוסיה ובבלקן, תוצאות דומות ניתן להשיג ע"י  תרגול יום יומי של Sam Won Dong.

השיטה משמשת גם ככלי טיפולי וגם לתחזוקה, אולם עיקר הפעולה של התירגול הינה סוג של מדיטציה בתנועה כחלק מתהליך של העלאת המודעות והעצמה אישית.

כמה שלבים יש בלימוד ה-Sam Won Dong?
 שיטת ה-Sam Won Dong מכילה בתוכה תרגילי נשימה ומתיחת תעלות אנרגטיות שנקראת Sam Won Gong ואימון Sam Won Dong שכולל צעד אחד, שני צעדים ורצף שלושת המקורות.

תודות :
בהחלט תודה מחוייכת לכולם🤗טיסה נפלאה והמשך תרגול בארץ😊

זוהר כוכי מינצ'ול מינקיו וכל חברי הקבוצה תודה מכל הלב. היה מדהים ומעשיר

זוהר כוכי סימה וכמובן מינצול ומינקיו זה שבוע מעצים במיוחד בשבילי . גיליתי את האנרגיות הנסתרות שחבויות בגופי וחוויתי עולם נפלא שאקח איתי להרבה זמן 👏👏👏 הרבה תודה

תודה רבה לדר. זוהר ולכוכי ולכל האנשים המקסימים😊היה כיף👏היה מקסים 🙌והיה מחייך☺
התקדמנו נהננו וקיבלנו הרבה מאוד💐תודה רבה רבה❤

אני מצטרפת לתודות, הייתה סדנא נפלאה, פתחה הפעילה וחיזקה את הזרמים בגופי ובנפשי, בחברה של אנשים נפלאים. כייף גדול. תודה תודה🙏🏻😊🙏🏻😊🙏🏻😊🙏🏻

🌀היה פרפקט🌀

 


הכשרת מטפלים בסו-ג'וק

 מטפלי הסו-ג'וק עוברים מסלול הכשרה הכולל לימוד טכניקות איבחון וטיפול שונות המטפלות בגוף ובנפש ברבדים שונים. לאורך כל שנת הלימוד מתמודדים המטפלים עם מטופלים ברמות שונות. בסיום השנה מגיש המטפל עבודת גמר ועובר מבחנים עיוניים ומעשיים לצד התנסות קלינית המשולבת לרוב במחקר רפואי.

 

אודות המרכז
איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי ה-International Sujok Association) ISA), הינו גוף ללא מטרות רווח שמטרתו הפצת שיטת הסו-ג'וק בעולם, שמירה על רמה מקצועית ואתית גבוהה ביותר והשתלבות במערכת הרפואה הממלכתית. הגוף הינו הסמכות הבלעדית המורשית להפצת השיטה במרכזים שונים ברחבי העולם. האיגוד הוקם ע"י פרופ' פארק ג'יי וו ז"ל בשנת 1991  והוא מהווה מרכז של ידע מקצועי והנחייה רוחנית לכל העוסקים בשיטה. מבנה האיגוד מחולק למחלקות על פי תחומי האחריות השונים ביניהם מחלקת חינוך, מחלקת הפצה לקהילה, מחלקת מחקר ופיתוח, מחלקה לקשרים בינלאומיים ועוד. 

לקישור לאתר איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי הקש כאן
.  
מידע נוסף 


צור קשר
 

035252367
 073-7410217
0547474217

Web Design Company NYCSEO Specialists NY  |  Hosting & DomainWeb Design NYWebsite Maintenance | SEO Services NYC