מצטערים, ההרשמה הסתיימה.

סדנת שילוב ארומותרפיה וסוג'וק לשימוש ביתי ומקצועי,והפעם הדגש על הרזיה, המרצת פעילות עיכול, שיפור מטבוליזם, איזון הורמונלי והורדת תיאבון. במהלך הקורס נלמד להכיר שימושים של שמנים בסיסיים: לימון, לבנדר, עץ התה, לבונה, אורגנו, מנטה ותרכובת שמנים ייעודיות למערכת החיסון, מערכת הנשימה ,מערכת העיכול ומערכת התנועה. בהמשך הסדנה נלמד טכניקות שימוש בארומתרפיה רגשית לפתיחת חסימות רגשיות ושינוי מהיר של מצב התודעה. הסדנה הינה סדנה חוויתית ובה יכירו המשתמשים שימושים שונים של השמנים, באמצעות הרחה, מריחה על העור, רקיחת משחות ונטילה פנימית.


  • תאריך: 5/05/2019 18:00
  • מיקום ישראל ב"ק 3, Tel Aviv-Yafo, ישראל (מפה)

תיאור

סו-ג'וק וארומותרפיה

הסו-ג'וק הינה שיטה מופלאה, פשוטה, אינטואיטיבית ונותנת מענה מידי כמצופה בעידן המודרני בו אנחנו חיים. מי שהתוודע לשיטה והחל להתעמק בה, מבין שמדובר לא רק בטכניקת ריפוי עוצמתית אלא במערכת הפעלה. "מערכת הפעלה" נשמע שם קצת מופשט, אז מערכת הפעלה של מה? המשתמש המתחיל מבין שיש כאן גישה למעין "מערכת הפעלה של גוף האדם", הפעלה של מנגנוני ריפוי פנימיים ונסתרים, של הגוף ושל חלקי הנפש השונים הנמצאים בתקשורת עם חלקי הגוף השונים.

למשתמש המתקדם, יחד עם מסע ההתפתחות, שדה הראייה נפתח, החושים מתחדדים והתודעה מתרחבת, לא מדובר רק במערכת הפעלה של גוף האדם, אלא במערכת הפעלה של אדם בתוך חייו, מערכת הפעלה של החיים.

נא לא להילחץ, מיד נפרט....

אנחנו חיים בעולם מופלא, אנחנו חיים בעולם מסודר. הסדר נמצא בכל תופעה ותופעה המתקיימת בעולמנו. הכל מתקיים בדיוק מופתי. במאמר זה לא ניכנס להסברים והמעוניינים יכולים לעיין בכתביו של פרופ' פארק ג'יי וו מפתח שיטת הסו-ג'וק[1]'[2] ובכתבים שיצאו בשפה העברית מטעם איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי[3]'[4]. 

 

את הסדר ניתן למצוא בכל רמה בה נתבונן, גדולי הפיזיקאים וזוכי פרס נובל כבר הכירו בעובדה, בבסיס ההגיון המדעי המדיד, נמצא חוסר הגיון ומכאן, אין מקריות, כולנו מחפשים את הסדר וההגיון, עפ"י פרופ' פארק ג'יי וו, הבורות הינה בסיס תופעת הסבל, יציאה ממעגל הסבל, באמצעות החיבור לתופעת החיים המסודרת בעולמנו.

 

אם נתייחס לתופעה אחת ברמת המקרו להמחיש את הסדר, שינוי קטן ביותר במיקום כדור הארץ ביחס לשמש,  ימנע את קיום החיים על פני כדור הארץ.

 

תיאוריית שלושת המקורות מספקת לנו מארג חוקים בסיסיים ביותר הנמצאים בבסיס כל תופעה ותופעה בטבע הקיום שלנו.

 

הלימוד של הכוחות הבסיסיים הללו וכיצד הם מגיבים ברבדים ומימדים שונים של הקיום, מאפשר לנו לחזות את הבאות, וגם לעזור לסדר את מה שיצא מהסדר. הרי מחלה, בין השאר הינה Dis-order ,  חוסר סדר, והרי אם נסדר את המילה מחלה, נקבל החלמה...

 

בכל רמה של ביטוי נוכל למצוא את שלושת המקורות. מערכת ההפעלה הינה פתוחה ומאפשרת לכל אדם בהתאם לכישוריו, למנעד התדרים שלו, למערכת האמונות שלו ולצורת החיים שלו להגיע להרמוניה מושלמת עם הסביבה.

 

כך גם החיבור המופלא שבין סו-ג'וק לארומותרפיה.

 

שילוב עוצמתי וייחודי המאפשר חיזוק היכולת הטיפולית של הגוף באמצעים מינימליים.

 

ארומו-תרפיה, שימוש בשמנים ארומטיים ככלי טיפולי. השמנים הארומטיים משפיעים על המוח באמצעות חוש הריח, העצב הקרניאלי מס' 1 בצורה מעניינת. מישהו פעם שאל את עצמו אם העיניים הם החוש החזק ביותר הדורש לקיומנו, מדוע העצב הראשון הינו עצב ההרחה? (Olfactory Bulb) 

בצורה מרתקת, עצב ההרחה מעביר גירויים המתקבלים במערכת הלימבית, מערכת עתיקה ומרתקת המקשרת בין תפקוד אופטימלי של איברים ומערכות, איזון הורמונלי, רגש וזיכרון. ועל כולם חולש חוש הריח.

 

מכאן, השפעה על אותה מערכת, מאפשרת לנו את הדרך לאיזון הנכסף בין גוף לנפש, את האיזון ההורמונלי וכמובן את האיזון הרגשי.

 

השימוש בארומותרפיה בשיטת הסו-ג'וק, מקובל בשני אופנים, הדרך הראשונה היא שימוש במקביל, כלומר שימוש בהשפעה הארומתרפית ע"י מריחה על הגוף עצמו או שימוש במפיץ ריח (מאדה).

 

הדרך השנייה, המרתקת יותר, הינה שימוש בשמן על נקודת או אזור ההשתקפות, דוגמת מריחת תערובת שמנים שמרחיבה סימפונות, על אזור השתקפות הריאות...בסדנה זו נלמד להכיר 150 שימושים לשמנים ארומתיים כמתואר במצגת הבאה:

https://4u2.co.il/doterra-150-uses-family-kit/?ref=193

בנוסף נלמד לעבוד עם ערכת ארומתרפיה רגשית המיועדת לטפל בבעיות רגשיות, כמובן שאת הארומתרפיה הזו נחבר לנקודת הממשק לעולמנו שהן שלושת המקורות והשש קי.

אחד היתרונות והחוזקות של שיטת הארומתרפיה היא היכולת להשפיע בצורה מידית על המערכת הלימבית ומצבנו הרגשי. עבודה עם ערכת הרגשות מאפשר שינוי במצב הרגשי תוך 22 שניות מרגע ההרחה. מוזמנים להגיע ולהתרשם בעצמכם....

 


   [1] Triorigin Acupuncture, Park Jae Woo, 2006, Jaipur, India

   

[2] Smile Meditation, Park Jae Woo, 2003, Jaipur India

   

[3] 6 האנרגיות, איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי סניף ישראל, 2018

   

[4] סו-ג'וק – מערכות ההשתקפות, איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי סניף ישראל, 2016