אומנות התנועה על פי שלושת המקורות - הסאם ואן דונג
1 דקות קריאה

אומנות התנועה על פי שלושת המקורות - הסאם ואן דונג

אומנות התנועה הספיראלית - הסאם ואן דונג, Sam Won Dong, שיטה מופלאה ויעילה לחיבור גוף נפש, הרמוניה של תפקודי אברים ומערכות, רפואה מונעת, העצמה אישית והתפתחות רוחנית

קרא עוד  
עקרונות מדעיים בבסיס החיוך
2 דקות קריאה

עקרונות מדעיים בבסיס החיוך

החיוך הראשון מתחיל למעשה ברחם. ולאחר מיכן התינוק מחייך מתוך שינה. החיוך המודע הראשון מתחיל למעשה בשבועות הראשונים לאחר הלידה, חיוך של פליאה ומאחוריו מסתתר הרבה מאוד קסם. על פי הסו-ג'וק החיוך הוא תדר של שלמות, אבל מה הם העקרונות המדעיים העומדים מאחורי החיוך?

קרא עוד  
החיוך כדרך לפריחת התודעה האנושית
1 דקות קריאה

החיוך כדרך לפריחת התודעה האנושית

החיוך מופיע בצורה טבעית כאשר מושגת הרמוניה מושלמת ובהתאמה הרמוניה מושלמת מושגת היכן שהחיוך האמיתי נמצא...

קרא עוד  
החיוך וההבחנה
1 דקות קריאה

החיוך וההבחנה

הבחנה הינה כיוונון עדין המאפשר לאדם לקבל החלטות בהתאמה לדרכו הרוחנית. כמו צלילו הצלול והברור של החליל, החותך דרך כל התנודות בצורה טהורה ומדוייקת. ההבחנה מאפשרת להישאר אמיתי ונאמן לערכים ולדרכו הרוחנית של האדם ומונעת התבלבלות והסחה.

קרא עוד  
מפגש עם הניוטרו: מה בין עץ הדעת, עץ החיים, סר אייזיק ניוטון ושזירה קוונטית? מאמר ראשון בסדרה
4 דקות קריאה

מפגש עם הניוטרו: מה בין עץ הדעת, עץ החיים, סר אייזיק ניוטון ושזירה קוונטית? מאמר ראשון בסדרה

האור יכול להתנהג כגל וכחלקיק. זהו הבסיס למכניקת הקוונטים. אולם, בכל הנסיונות המדעיים הוא מתנהג או כגל או כחלקיק. העולם מתקשה להכיל את האינפורמציה הזו במערכת מדידה אחת. הפיזיקה הניוטונית ,קבעה את שלושת חוקי המכניקה המתארים את התנהגות הגוף בתנועה והכוחות הפועלים עליו. החוקים הללו מתקיימים לא רק ברמה הפיזית. אלא גם ברמה מטהפיזית. החוקים של ניוטון יכולים בהחלט לתאר את הכוחות הבסיסיים המשפיעים על קיומנו בגוף, בנפש, בחיים ואפילו, בנשמה. מאידך, בתחילת המאה ה-20 פותחה מכניקת הקוונטים, שמתארת פיזיקה שונה, פתוחה יותר ואפילו אינסופית בגישתה. על פי מכניקת הקוונטים חלקיקים בעולם הזה נמצאים בכמה מקומות בו-זמנית, מנקודת המבט הנויטונית אין להם מיקום מוגדר אלא רק התפלגות של מיקום. זה עולם שבו רק אם אנחנו מודדים משהו הוא פתאום בוחר לקרות, או "קורס" לקרות, דהיינו מתהווה למציאות אחת מקובעת. לכאורה נדמה שהוא לא קשור בכלל לעולם שאנחנו חווים. ובכל זאת, שני העולמות הללו מתחברים. הפיזיקה הזו מחברת את עולם החומר הפיזי והמדיד לעולם המטהפיזי ואותנו מחשיבת הומו-הטרו לחשיבה של ניוטרו שמאפשרת את הריפוי העוצמתי והמדוייק ביותר.

קרא עוד  
חשיבותה של כוונה
4 דקות קריאה

חשיבותה של כוונה

אנרגיית החיים הינה צורת ביטוי של אור. אור אינסופי שעבר צימצום. מחשבה היא צורת ביטוי של אנרגיה, או אור, שעוצבה על ידי התודעה. תוֹדָעָה היא למעשה יצירה. באמצעות כל מחשבה וכל כוונה אנחנו משפיעים על האנרגיה הזו שזורמת דרכינו. האור של העולם הזה בא לידי ביטוי באנרגיית החיים, אנרגיה אוניברסלית המשותפת לכל הברואים. בסו-ג'וק נקרא לה הניוטרו המפעיל. את האור הזה אנחנו מטעינים באמצעות מה שאנחנו חושבים, מרגישים ואיך שאנחנו פועלים. מערכת הערכים שלנו ואיך שנבחר לחיות את חיינו זוהי הדרך שבה אנחנו מעצבים את האור הזורם דרכינו. כלומר האישיות והווית המרחב זמן שלנו היא זו שמשפיעה על האור הזורם דרכינו. התפיסה שלנו משפיעה על האור הזורם דרכינו. הכוונה היא לא רק רצון. הכוונה היא השימוש ברצון בצורה תכליתית. הכוונה מאפשרת לנו פתיחה של חווית המציאות בדרך שמאפשרת יצירה והרמוניה, פתיחת התדר מאפשרת לקבל אפשרויות פעולה נוספת הקשורות לניוטרו המפעיל ורוח הבריאה.

קרא עוד