מצטערים, ההרשמה הסתיימה.

יום עיון מקצועי למטפלי סו-ג'וק בנושא : תהליכי ניקוי בשיטת הסו-ג'וק ישנם עשרות סוגי ניקוי גוף עם יתרונות וחסרונות שונים, אבל מה עם ניקוי הנפש, מה עם ניקוי הנשמה? איך עושים זאת בכלים של שיטת הסו-ג'וק? ומה תפקידו של החיוך בכל זה? 😊 ביום העיון המקצועי נדון בטכניקות שונות לניקוי גוף ומשם מיד ניכנס לעולם הסו-ג'וק, ניקוי גוף- נפש בסו-ג'וק, נתרגל הנחת מחטים על השתקפויות יד ורגל (כן, יש משמעות לדיקור רגל בניקוי רעלים!), מרידיאנים, צ'אקרות ושלושת המקורות), נתרגל טכניקות נשימה שונות, טכניקת שונות של מדיטציית החיוך לניקוי רבדים שונים של העצמי ויחד נבין את המשמעויות של דיקור על סוגיו השונים וכיצד ניתן להתאים אותו לתהליך הניקוי שעובר על המטופל. יום העיון ימשך כ-5 שעות..... המיקום יקבע על פי כמות המשתתפים כדי שלא יהיה צפוף כדאי לשריין מקום מראש....😊😇😉


  • תאריך: 12/05/2022 10:00 - 12/05/2022 15:00
  • מיקום בית ציוני אמריקה, דניאל פריש 1, ת"א, Israel (מפה)
  • מידע נוסף: אולם ZOA גלריה, קומה 2

תיאור

גוף האדם הינו תופעה מופלאה. על פי פילוסופיית הסו-ג'וק הוא מעין יקום מוקטן ומאוזן היטב. עם זאת, חשיפה לגורמים סביבתיים כגון תזונה, זיהום אויר וסטרס, ברבות הזמן מצליחים להפר את האיזון ומביאים את הגוף למצב שמנגנוני הריפוי העצמיים אינם עובדים בצורה מיטבית. המצב הזה, מכונה ב"סוג'וקית" – חסימה. כשם שאנחנו פועלים במהלך הטיפול לפתיחת חסימות ואפשור זרימות מיטביות במערכות הגוף השונות, נרצה לעשות זאת בחיינו, גם מבחינה משפחתית, חברתית ורוחנית.

לכן, שלב ראשון של כל ריפוי מתחיל בניקוי טוב, ניקוי של הפילטרים הפיזיולוגיים (כבד וכליות), ניקוי של המחשבות (גם הם מכניסות זיהומים...לפעמים סביבתיים) וניקוי של החיים (כל דבר "תקוע" צריך להזיז, להסיר מהדרך, במיוחד דברים שנאגרים בבית ואין לנו בהם צורך, אבל גם תנועה לעבר שינוי והזדככות, חיבור לעצמי ולאמת הפנימית שלי.)

בהשתלמות זו נלמד על רבדים שונים של תהליך הניקוי.

מה משמעויות הניקוי התזונתי וכיצד לתמוך בו באמצעות הסו-ג'וק.

נדון בחיבורי גוף נפש וכיצד להשפיע על ניקוי הנפש ממשקעים שמפריעים לזרימה.

נלמד על 3 אסטרטגיות לפתיחת חסימה וכיצד להתאים אותן למטופלים שלנו.... פתיחה פשוטה, פתיחה באמצעות פיזור ופתיחה באמצעות המרצה (שטיפה)....

נלמד על בניית אסטרטגיה טיפולית לאיזון גוף - נפש  בשיטת הסו-ג'וק המבוססת על תהליך של שינוי מצב תודעתו של המטופל, זיהוי תהליכי הניקוי, המשגתם ויצירת תוכנית פעולה הדרגתית להזדככות, חיבור לעצמי ויציאה לחיים מלאים.


לוח זמנים:

10:00-9:30 התכנסות וכיבוד קל

10:00-12:00 מבוא לניקוי גוף, מדוע לנקות את הגוף? אסטרטגיות תזונתיות לנקוי גוף.הוצאת רעלים מהרקמות, קשירת רעלים וניטרולם, הוצאת רעלים מהגוף. איך תומכים בכל זה בשיטת הסו-ג'וק.

רעלים יכולים להיות פיזים ומטהפיזיים.

חיבורי גוף נפש: התייחסות לתופעות הדורשות ניקוי מזווית אנרגטית ונפשית, השפעת תקיעות אנרגטית על מצבים נפשיים ורגשיים ומשמעותן : משקעים של רעלים במערכת הנשימה, משקעים של רעלים במערכת הלב וכלי הדם, משקעים במערכת העיכול , משקעים במערכת ההפרשה, משקעים במערכת המין. משקעים במערכת העור.

12:00-12:15 הפסקה

12:15-13:45 חשיבותה של נשימה, לימוד תרגילי נשימה מעצימה ונשימה מחייכת. מדיטציית חיוך ככלי לניקוי רעלים והזדככות של העצמי. מה קורה במהלך מדיטציית החיוך? תרגול מדיטציית חיוך של השכבות. תרגול מדיטציית החיוך של איברים ומערכות.

13:45-14:15 ארוחת צהריים קלה

14:15-16:00 תרגול והדגמה של טכניקות דיקור שונות, דיקור בהשתקפויות, דיקור על גבי מרידיאנים, דיקור שלושת המקורות.