מבצע

pH גסטרילקס תוסף הסידן של חברת אמורפיקל, מיועד למחלות מעי דלקתיות. התוסף מתפרק אך ורק במעי ועוזר לטפל ב-PH החומצי שמאפיין מצבים דלקתיים כרוניים. וויסות pH (אנטי דלקתי) – מחסור בביקרבונט יכול להוביל לדלקת כרונית שמחריפה וגורמת לנזקים. ביקרבונט מווסת את האזור המודלק, וזמינות המינרלים הגבוהה משלימה את החוסר. כאב כרוני – דלקת כרונית גורמת לכאב , ייצור מוגבר של ביקרבונט מווסת חומציות באזור הדלקתי ובכך גורם להפחתת כאב. שחרור מושהה במעיים – כמוסה בשחרור מושהה מסיעה את החומר הפעיל ישירות למעי. טכנולוגיה חדשנית- המבנה הייחודי – אמורפי וננומטרי מאפשר הגעה יעילה לאיבר המטרה, זמינות ביולוגית גבוהה יותר, מסיסות פי 120 יותר מכל סידן אחר. מינון יומי: להתמודדות עם דלקת פעילה באדם בוגר 1600 מ"ג ליום בחודש הראשון: 8 כמוסות ביום – 3 בבוקר, 2 בצהריים, 3 בערב*. כעבור חודש ימים ולאחר ההקלה בתסמינים יש ליטול 6 כמוסות ליום לחודש נוסף. לאחר מכן 4 כמוסות ליום. *ע"פ עדויות של לקוחות. אחסון: יש לאחסן את המוצר במקום קריר, יבש ומוצל. אין לאחסן במקרר. תוספי התזונה של אמורפיקל אינם תרופה והם לא נועדו לאבחן, לטפל, לרפא או למנוע מחלה כלשהי. בכל מקרה של בעיה רפואית, יש להתייעץ עם הרופא המטפל.


  • קטגוריה: אמורפיקל - תוספי סידן אמורפי

מחיר:220 189


קנה עכשיו!

תיאור

סידן הינו המינרל הנפוץ ביותר בגוף האדם, נמצא במזונות מסוימים ולאור חשיבותו הרבה, אף מוסף למזונות כדי להעשירם . סידן משמש כשליח שניוני בכל תאי הגוף, כלומר אחראי על העברת אותות ומסרים. הסידן  דרוש להתכווצות והרפיה של כלי דם, פעולת השרירים, העברת אותות עצביים, תקשורת בין-תאית והפרשת הורמונים. למרות זאת, פחות מ-1% מכלל הסידן בגוף דרוש על מנת לקיים את כל אותן פעולות מטאבוליות חיוניות. רמת הסידן בדם נמצאת תחת בקרה הדוקה ואינה משתנה בהתאם לשינויים בצריכת סידן במזון; הגוף משתמש ברקמת העצם כמאגר וכמקור לסידן על מנת לשמור על ריכוזים קבועים של סידן בדם, בעצם ובנוזל הבין תאי. כיוון שהסידן חיוני לחיי האדם, רמתו בגוף מבוקרת בקפידה.

את הסידן קשה לקלוט ממזונות, ישנם ויטמינים שמגבירים ספיגת סידן דוגמת ויטמין C ו-D  כיום יש מחלוקת מאוד גדולה לגבי יעילות קליטת הסידן ממוצרי חלב אם בכלל. כל שכן גם ספיגת הסידן מתוספים שונים.

לאחרונה פותח תוסף סידן אמורפי, שמבוסס על יכולתו הפלאית של סרטן הנחלים הכחול (מים מתוקים דלי סידן  ליצור שריון חדש תוך פרק זמן מהיר בסדר גודל מסרטנים של מים מלוחים שרווים בסידן.)

הסרטן הכחול חי בסביבה של מים מתוקים דלת סידן למרות זאת ובאופן מעורר השראה, הוא מצא דרך לאגור ולייצב קלציום אמורפי ולהשתמש בו כמינרל המועדף עליו לצורך ספיגה גבוהה ומהירה של הסידן בתהליך ההתנשלות ובניית השריון מחדש.

לאחר שנות מחקר ופיתוח ארוכות, הצליחו המדענים להתחקות אחר מנגנון הייצור של הסידן האמורפי ולתרגם אותו לטכנולוגיה המאפשרת לייצרו כתוסף סידן פורץ דרך היחיד מסוגו בעולם.

היעילות הגבוהה והמינונים הנמוכים של תוסף הסידן האמורפי אופיינה במחקרים רבים.

בניגוד לסידן רגיל שעובר אגרגציה ושקיעה ולכן עלול להיות מסוכן בכמויות גבוהות, תוסף הסידן האמורפי בטוח לשימוש גם במינונים גבוהים מאוד ומשמש כיום לטיפול במחלות דלקתיות, שיקום מפציעות ואפילו לטיפול במצבים של סרטן גרורתי מתקדם וחולים קשים במחלת הקורונה.

כיום מומלץ סידן לא רק להחלמה משברים ולמצבי אוסטיאופרוזיס אלא גם למצבים של כאבים כרוניים, הפרעות שינה, מחלות מפרקים, בעיות במערכת העצבים ואפילו דיכוי מחלת הסרטן.

https://www.themarker.com/magazine/1.1655815

https://density-calcium.co.il/

https://www.maariv.co.il/journalists/Article-837271

http://info.e-med.co.il/density/updates/

https://www.israelhayom.co.il/health/article/9099686/