קורס בסיסי בסו-ג'וק - "סודות הבריאות"
1 דקות קריאה

קורס בסיסי בסו-ג'וק - "סודות הבריאות"

סו-ג'וק: הקורס הבסיסי מספק לכל אדם אפשרות להכיר את רמת הטיפול הראשונה - מערכות ההשתקפות של הגוף, וכבר מהשיעור הראשון להתחיל לטפל בבעיות נפוצות בדרך פשוטה עם תוצאות מידיות ומפתיעות. הטיפול יעיל, מהיר ובטוח, ההקלה מורגשת תוך דקות, הקורס מתאים לכל אדם בכל גיל וללא ידע קודם.

קרא עוד  
לימודי סו-ג'וק שנה א' - מטפל מוסמך
1 דקות קריאה

לימודי סו-ג'וק שנה א' - מטפל מוסמך

השנה הראשונה של לימודי הסו-ג'וק כוללת היכרות עם מערכות זרימה אנרגטיות, סו-ג'וק קי, תרגולי זרימה ספיראלית, ריפוי בכיוונים, לימודי מערכות השתקפויות מורחבות וטיפול במצבי חירום, פילוסופיה סינית והודית, דיקור בהשתקפויות, דיקור 6 קי, דיקור על גבי השתקפויות הצ'אקרות, טיפול רגשי, טיפול בפתולוגיות שונות, פרקטיקה טיפולית, טכניקות אבחון בסו-ג'וק, ליווי התהליך הטיפולי ועוד. בסיום השנה מטפלי הסו-ג'וק יכולים להתחיל לטפל בסו-ג'וק.

קרא עוד  
לימודי סו-ג'וק - שנה ב'
6 דקות קריאה

לימודי סו-ג'וק - שנה ב'

לימודי סו-ג'וק מתמקדים בהעמקת הידע של מטפל הסוג'וק, עם דגש לטיפול בפתולוגיות שונות. מטפלי סו-ג'וק עוברים הכשרה ספציפית לטיפול בפתולוגיות שונות על פי המערכות התפקודיות השונות (מערכת הנשימה, מערכת העור, מערכת העצבים, המערכת הקרדיוווסקולרית ועוד...). השנה מתחילה בהעמקה של הבנת 6 הקי, ולימוד תת מבנה ב-6 קי, דרך תודעתית ומדוייקת לטיפול ברכיבי רקמה או מערכת ספציפים וממוקדים, השנה ממשיכה בלימוד דיקור שלושת המקורות, הדרך העוצמתית ביותר והכלי השימושי ביותר של מטפלי סו-ג'וק לטיפול בבעיות בגוף ובנפש. במהלך שנה זו נחשפים המטפלים לתרפיית הפיתול ולומדים מבוא ל-8 קי וטיפול באמצעות מערכת היהלום.

קרא עוד  
לימודי סו-ג'וק שנה ג'
1 דקות קריאה

לימודי סו-ג'וק שנה ג'

לימודי סו-ג'וק שנה ג' היא השנה המסכמת את לימודי הסו-ג'וק. המטפלים מתמקדים בטכניקות אבחון שונותף דוגמת אבחון דפקים, אבחון בגלגל העין, אבחון על פי פלפיטציה, אבחון וטיפול בנקודה אחת Samwongong, אבחון בשפת גוף ובמבנה גוף, אבחון וטיפול באמצעות הציפורניים ועוד. מטפלי הסו-ג'וק לומדים מערכות חלוקה מתקדמות באמצעות שלושת המקורות, לומדים טיפול בזמן באמצעות שלושת המקורות, דרך עוצמתית לטפל בטראומות ומשקעי עבר, טיפול ב-4 נקודות המוח ומדיטציית החיוך. בסיום השנה מגישים התלמידים עבודה על פתולוגיה ספציפית עם 10 תאורי מקרים ומשתתפים בפרויקט מחקר בשיתוף פעולה עם מוסד רפואי או אקדמי.

קרא עוד